To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

Janusz - Nie 26 Wrz, 2010

M napisał/a:
To się jutro okaże jak Januszkowi zaksięgują wpłaty - ile jest wpłat i co robimy dalej.
Jest niby dwa tygodnie i można bardzo dużo w tym czasie zrobić. Liczę że pojedziemy radom.


tak jest, ale myślę ze będzie dobrze i pociągniemy imprezę :)

rasta napisał/a:
Fajnie by było jakby organizator ogarnął jakąś rywalizację, tak żeby było ciekawie!


miałem kilka pomysłów, ale radom jest zbyt wąskim torem na takie ekscesy, Pozatym bezpośrednia walka przeciwników ma sens wtedy kiedy nie znają oni swoich wzajemnych możliwości i ich sprzętu lub maja taki sam sprzęt. Ewentualnie maja zbliżone czasy i można ich wtedy pościć na 'systematycznosc", ale to z kolei długo by musiało trwać. W przypadku kiedy mamy lap taimery to i tak. wiadomo kto jest szybszy itp. a nie trzeba przy tym ryzykować wciskania sie na żyletki na tak wąskim torze. Z kolei dzięki wynikom z lap taimera wyscig an "doganianie" można obstawić z góry tak jak i w sumie każdy inny tego typu.

W sumie jedynym rozwiązaniem jakie ja tutaj widzę to wymiana z kimś samochodami... gdzie ktoś robi np trzy kołka zapoznawcze samochodem rywala, i dzida następne 4 na czas :) Potem sumuje się najlepszy czas uzyskany w swoim samochodzie + konkurenta i porównuje wynik, z wynikiem rywala. takie coś ma największy sens w tym przypadku zwłaszcza biorąc po uwagę dysproporcje sprzętowe :) A to chyba idealne rozwiązanie dla Ciebie bo z tego co narazie widzę to będzie przepaść Miedzy Twoim samochodem a reszta, bo jak narazie prawie same serie :P W każdym bądź razie my zamierzamy coś takiego sobie z Mackiem zrobić :) Wiecej pomysłów nie mam, ale jak Ty masz to dajesz. Ja tylko zbieram kase i wykupuje ubezpieczenie, niczym rozporządzać nie zamierzam, wszystko do dogadania :P

rasta napisał/a:
Już ostatnio był w zasięgu tylko qarwa spadł deszcz :wall:


No jak to?? deszcz był koło południa, o 16 tor był znowu suchy....

rasta - Nie 26 Wrz, 2010

Janusz, ja ma raczej na myśli miałem porządną organizacje.

Na początku dajemy 2h latania luzem. A potem czasówka. Każdy sieka 3 kółka i mierzmy czas do klasyfikacji generalnej. Jakieś pucharki można by ogarnąć jest czas. Dużo lepsza zabawa niż taki haos jaki panuje na każdym upalaniu hh.org

Stf, był ze mna na upalaniu w Radomiu z Focusami i niech się wypowie. :D

No i można zrobić dochodzenie, naprawdę jest dobry fun. ;D

Janusz - Nie 26 Wrz, 2010

rasta napisał/a:
Na początku dajemy 2h latania luzem. A potem czasówka. Każdy sieka 3 kółka i mierzmy czas do klasyfikacji generalnej. Jakieś pucharki można by ogarnąć jest czas. Dużo lepsza zabawa niż taki haos jaki panuje na każdym upalaniu hh.org


eee to ja myslałem ze to właśnie tak ma wyglądać, po czym obrót w druga stronę, i to samo... :) Puchary.. hmm.... zobaczymy jak wyjdziemy z użytkownikami i budżetem przed impreza to sie będzie myśleć :) Mnie osobiscie puchar niepotrzebny.


Choć w sumie mógłbym sobie dać puchar za organizacje :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Lejek - Nie 26 Wrz, 2010

Kce naklejke :P !!!!
TomsoN - Nie 26 Wrz, 2010

a ja gwiazdke z nieba
Yarko - Nie 26 Wrz, 2010

dobra Pany, za chwile wpłacam za kolege z CTR, tak więc +1 :)
ade - Nie 26 Wrz, 2010

wiec jedziemy na bank:d jak kumpel bedzie mial czas to przyjedzie i klepnie wszystkich:D rywal dla rasty w sam raz, turbo fwd:D scirroco R powinno starczyc na turbo foke:d

jak cos moge jeszcze namowic goscia od srebrnej 328:d ale nie wiem czy chcecie znowu dostac baty:D

Yarko - Nie 26 Wrz, 2010

dobra poszłooo :faja:
Loko - Nie 26 Wrz, 2010

ade napisał/a:
wiec jedziemy na bank:d jak kumpel bedzie mial czas to przyjedzie i klepnie wszystkich:D rywal dla rasty w sam raz, turbo fwd:D scirroco R powinno starczyc na turbo foke:d

jak cos moge jeszcze namowic goscia od srebrnej 328:d ale nie wiem czy chcecie znowu dostac baty:D


Zaczyna się robić ciekawie, kto ma pożyczyć toyo? ;D

Yarko - Nie 26 Wrz, 2010

jak jutro będzie wszystko jasne, to biorę się za wykonanie numerów startowych :faja: jakieś sugestie ? czy mam robić tak jak mi się podoba ? :)
rasta - Nie 26 Wrz, 2010

ade napisał/a:
scirroco R powinno starczyc na turbo foke:d


:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

rasta - Nie 26 Wrz, 2010

Poszedł przelew mojego ziomka (Pum) więc kolejne +1
Loko - Nie 26 Wrz, 2010

Dobra kurwa nie kozaczyć, bo Jacek przyjedzie Aygo :rotfl:
Yarko - Nie 26 Wrz, 2010

rasta napisał/a:
ade napisał/a:
scirroco R powinno starczyc na turbo foke:d


:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:


a można w szczyrokko wyłączyć całkowicie ESP ?

rasta - Nie 26 Wrz, 2010

Golf R ostatnio dostał sromotny oklep ;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group