To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2011

Marek23 - Nie 12 Cze, 2011

korek171 napisał/a:
Ciekawi mnie dlaczego SPRT nie idzie w r4- rzeczywiście nastawiają się tylko i wyłącznie na szkolenie Chuchały, czy znaleźli niszę dla swojego kierowcy i zostają. Lepiej jest się pochwalić mistrzem z n-ce, niż 4,5 miejscem w s2/r4

Chcą,żeby stopniowo szedł w górę, niech wykorzystuje Nke w 100% i potem dalej.

Bad-i - Nie 12 Cze, 2011

Zbliza sie jakis rajd?? Bo wyczowam u Marka agresje. Gdzie chuchala do kajtka
Marek23 - Nie 12 Cze, 2011

Bad-i napisał/a:
Zbliza sie jakis rajd?? Bo wyczowam u Marka agresje.

:rotfl:
Bad-i napisał/a:
Gdzie chuchala do kajtka

Pogadamy za rok

korek171 - Nie 12 Cze, 2011

Bad-i napisał/a:
Gdzie chuchala do kajtka


Nie chcę nikogo wychwalać bo lubię Kajtka i może nawet bardziej niż chuchałę (także przez względy kto jak długo musiał pracować żeby dojść do tego co teraz)
Siemanko ma talent, ale nie ma takiego długiego doświadczenia co kajtek.
Oby tylko siemanko nie dzwonił - bo czasami łapie za duże ciśnienie, i Rysiu go pilnował- a nie wiem jak to wygląda teraz z hellerem....

Bad-i - Nie 12 Cze, 2011

Marek23 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Zbliza sie jakis rajd?? Bo wyczowam u Marka agresje.

:rotfl:
Bad-i napisał/a:
Gdzie chuchala do kajtka

Pogadamy za rok


To juz bedzie drugi zaklad roczny ktory wygram... Powiedz tylko o co sie zakladamy

Marek23 - Nie 12 Cze, 2011

Bad-i napisał/a:

To juz bedzie drugi zaklad roczny ktory wygram... Powiedz tylko o co sie zakladamy

Bez ekscesów, przegrany stawia obiad u Kucharzy na przykład.

Bad-i - Nie 12 Cze, 2011

Marek23 napisał/a:
Bad-i napisał/a:

To juz bedzie drugi zaklad roczny ktory wygram... Powiedz tylko o co sie zakladamy

Bez ekscesów, przegrany stawia obiad u Kucharzy na przykład.


To spoko, ale o co zaklad? Kto wiecej wygra czy co? Bo jezeli beda jezdzic w tej samej klasie to moge postawic kolacje u prezydenta

Marek23 - Nie 12 Cze, 2011

Patrzymy na generalke, niezeleżnie kto czym jedzie. Wiem,że to co sugeruję jest wręcz szalone. Ale według Ciebie Zawada ma przyszłość, więc są wieksi szaleńcy ode mnie :rotfl:
Bad-i - Nie 12 Cze, 2011

Ok, ja stawiam ze kajto bedzie zjadal chuchale. Co wiecej stawiam ze w 2013 zawada tez zje chuchale
martin.h - Nie 12 Cze, 2011

korek171 napisał/a:
r4 jest bardzo konkurencyjna do s2000 - a w przyszłym roku ma podobno dojść sekwencja i wtedy to będzie maszynka.


Co z tego skoro w przyszłym roku Skoda, Peugeot i Ford homologują 1.6T w S2000 ;D

A co do Chuchały jest szybki to fakt, ale pamiętajmy też, że stoją za nim duże pieniądze, pokażcie mi młodego zawodnika, który miałby możliwość debiutu w RSMP w takim zespole jak SPRT. Niech pojeździ sezon i zobaczymy w przyszłym roku czy będzie w stanie coś wygrać, Kajto w swoim drugim sezonie w czterołapie już wygrywał.

Zawady też bym nie skreślał, idzie o życie, a to chyba dobrze, lepiej minimalnie przekroczyć granicę przyczepności niż dochodzić do nij kilka lat :]

Marek23 - Nie 12 Cze, 2011

Czas pokaże.
Koto - Nie 12 Cze, 2011

Na pewno kariery obu prowadzone w bardzo dobry sposób i pewnie to oni będą walczyc o zwycięstwa za 2 sezony, oby tylko już nie w kraju, a jakieś chociaż europejskiej serii.
Zawadzie mogliby tylko wsadzic jakiegoś doświadczonego starego pilota co by go lał po mordzie za każde przepałowanie na odcinku ;)

GeKo - Pon 13 Cze, 2011

Chuchałą wczoraj był 5 dziś 1 w Nce a w rajdzie 2 Nce. Wczoraj miał kapcia i wylot dziś czysto. Obecnie w Nce jeździ 5-6 zawodników z tego jakiś asów tam nie ma, Habaj i Czopik to Ci z tych szybszych, przy czym Czopik już raczej konczy karierę.
Gdy Kajto wsiadał do Nki to pierwsza 10 to byli wymiatacze z których każdy miał szanse na zwycięstwo, auta były bardziej zbliżone do siebie. Teraz Nka jest po macoszemu traktowana, każdy chce mieć R4 albo lepiej S2000.
Dajmy mu jeszcze rok na ogarnięcie tras. Pamiętajmy że pierwsza 10 zawodników jeździ po tych trasaach od 6-7 lat a niektórzy i ponad 10.
A co do pilota Wojtka to wiemy jak było i winić można tylko pilota.

Marek23 - Pon 13 Cze, 2011

Koto napisał/a:
Zawadzie mogliby tylko wsadzic jakiegoś doświadczonego starego pilota co by go lał po mordzie za każde przepałowanie na odcinku ;)

Kazdy kto ma rozum nie wsiadzie z takim typem do auta. Statystyki mówię same za siebie, szansa na nie wyj.ebanie za duża nie jest.

jarek-malopolska - Pon 13 Cze, 2011

Mozna zabrac głos czy to temat ekspercki..? :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group