To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Robimy się na Kate Moss

no name - Czw 19 Sty, 2012

Ja chyba też zacznę zdrowiej żyć, tak sobie wczoraj pomyślałem.
Po czym przed 2-gą w nocy poszedłem na kebab :lol2:

martin.h - Czw 19 Sty, 2012

no name napisał/a:
Po czym przed 2-gą w nocy poszedłem na kebab :lol2:


O tej porze takie żarcie z budki smakuje najlepiej. Ostatnio kupiliśmy sobie hamburgery XXL za 7zł i powiem, że miałem problem to wszystko zjeść, taki duży był :faja:

Ja jem co chcę, mam w dupie jakieś diety itp. Po prostu jak zjem więcej to planuję sobie wysiłek fizyczny bo to podstawa. Można mieć skłonności do tycia, ale jak ktoś w młodości ważył mało, a teraz ma nadwagę/otyłość to sam jest sobie winien. Nie można jeść i siedzieć na dupie :]

Jacek - Czw 19 Sty, 2012

wszystko ocieka espercką wiedzą. jest dobrze!
zefir - Czw 19 Sty, 2012

martin.h napisał/a:
no name napisał/a:
Po czym przed 2-gą w nocy poszedłem na kebab :lol2:


O tej porze takie żarcie z budki smakuje najlepiej. Ostatnio kupiliśmy sobie hamburgery XXL za 7zł i powiem, że miałem problem to wszystko zjeść, taki duży był :faja:

Ja jem co chcę, mam w dupie jakieś diety itp. Po prostu jak zjem więcej to planuję sobie wysiłek fizyczny bo to podstawa. Można mieć skłonności do tycia, ale jak ktoś w młodości ważył mało, a teraz ma nadwagę/otyłość to sam jest sobie winien. Nie można jeść i siedzieć na dupie :]


dzieki miszczu , wprowadze sobie bieznie przy biurku zamiast siedziec :faja: :faja:

nox - Czw 19 Sty, 2012

martin.h napisał/a:
Można mieć skłonności do tycia, ale jak ktoś w młodości ważył mało, a teraz ma nadwagę/otyłość to sam jest sobie winien. Nie można jeść i siedzieć na dupie


Martin sorry ale nie masz pojęcia o czym piszesz , w takim momentach zostaw klawiature w spokoju .

M - Czw 19 Sty, 2012

Martin napisal sporo prawdy. Ruch to podstawa dobrego wygladu i samopoczucia.
zefir - Czw 19 Sty, 2012

pewnie M tylko to ze siedze czesto 10h za biurkiem, ciezko jest zrekomepnsowac paroma brzuszkami czy biegiem przez 20 min, albo isc na basen po 22, nie wszystko jest takie oczywiste :) )

ja osobiscie staram sie miec jak najwiecej ruchu , ale co nie zmienia faktu ze kregoslup, oczy dostaje sporo przez taki tryb pracy i specyfike.

anjas - Czw 19 Sty, 2012

M napisał/a:
Ruch to podstawa dobrego wygladu i samopoczucia.



no name - Czw 19 Sty, 2012

zefir napisał/a:
pewnie M tylko to ze siedze czesto 10h za biurkiem, ciezko jest zrekomepnsowac paroma brzuszkami czy biegiem przez 20 min, albo isc na basen po 22, nie wszystko jest takie oczywiste :) )

W takich sytuacjach trzeba dietę wprowadzić i się nie opychać :]

Yarko - Czw 19 Sty, 2012

zefir napisał/a:
co nie zmienia faktu ze kregoslup, oczy dostaje sporo przez taki tryb pracy i specyfike.


potwierdzam

przy takim trybie pracy ruch jest niezbędny, poza tym trzeba co jakieś 30-45 wstać i przejść się kawałek, warto o tym pamiętać, bo później po latach pojawiają się spore problemy

martin.h - Czw 19 Sty, 2012

nox napisał/a:
martin.h napisał/a:
Można mieć skłonności do tycia, ale jak ktoś w młodości ważył mało, a teraz ma nadwagę/otyłość to sam jest sobie winien. Nie można jeść i siedzieć na dupie


Martin sorry ale nie masz pojęcia o czym piszesz , w takim momentach zostaw klawiature w spokoju .


Jak ktoś w wieku 20 lat ważył 70 kg, a teraz waży powiedzmy 90 kg, to albo jest poważnie chory (nie śmieję się) albo po prostu za dużo wpier.dala. Taka jest prawda. Z drugiej strony jeśli od urodzenia ktoś jest otyły to nigdy nie będzie szczupły bo to wiąże się z operacyjnym zmniejszeniem żołądka :]

GeKo - Czw 19 Sty, 2012

martin.h napisał/a:
Można mieć skłonności do tycia, ale jak ktoś w młodości ważył mało, a teraz ma nadwagę/otyłość to sam jest sobie winien. Nie można jeść i siedzieć na dupie


Do tego momentu jeszcze mówiłeś prawdę :D
I się z tym zgadzałem. Mam paru kumpli co do około 20-24r. byli bardziej chudzi niż szczupli, a teraz są zwyczajnie otyli, praca brak ruchu po pracy, robi swoje.

martin.h napisał/a:
Taka jest prawda. Z drugiej strony jeśli od urodzenia ktoś jest otyły to nigdy nie będzie szczupły bo to wiąże się z operacyjnym zmniejszeniem żołądka


A tu już wkraczasz ze swoją eksperckością.

Anonymous - Czw 19 Sty, 2012

martin.h napisał/a:
Taka jest prawda. Z drugiej strony jeśli od urodzenia ktoś jest otyły to nigdy nie będzie szczupły bo to wiąże się z operacyjnym zmniejszeniem żołądka


powiedz to mojej koleżance która przez 2 lata schudła 18kg dietą i ćwiczeniami... jak nie zarobisz chlastacza to Ci chociaż dywan połamie :]

was79 - Czw 19 Sty, 2012

Ciekawostka appropos dbania o swoje zdrowie.
Hemingway w swojej posiadłości pod Hawaną, codziennie zapisywał swoją wagę na ścianie :lol2:
Kiepsko mi foto wyszło, ale widać popisane koło kibelka:



michool_vt - Czw 19 Sty, 2012

was79, czy ja dobrze widze,
tam sa dwie wartosci,
chyba przed i po kupie,
mysle ze gosc był zainteresowany czym innym niż swoją wagą :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group