To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

M - Pią 26 Sty, 2007

Hhehehe jaki podpis... nastepny z kuklux klanu anty hondy... boszzzz
lenny - Pią 26 Sty, 2007

kaloh1 napisał/a:
Lenny, jesli kojarzysz tego puga 206 z ktorym sie scigal Bart, to ja bede mial to samo+walki...oddaje autko w tym miechu..


nie pamiętam... barto, o co mu chodzi..?!

Anonymous - Pią 26 Sty, 2007

przeciez bart umieszczal filmik... :566:

http://video.google.pl/vi...44683&q=lucasse

Podpis jak podpis, na pewno nie mam kompleksow, bo dostalem tylko od CTRa Gre, a scigalem sie z 3ma crxami, w tym jednym del sol, ktory przeciez ma vtec, civiciem EG6 Vti i innymi ;)

M - Pią 26 Sty, 2007

Hhehehe ma vtec ...
Civic 1.5 Vei tez ma vtec i 90 koni... moze i z takim sie scigales bo ma vtec.

Anonymous - Pią 26 Sty, 2007

hehehe, wiem co mowie ;) , to Vti mialo mnie zniszczyc, a wyszlo jak wyszlo :P
lenny - Pią 26 Sty, 2007

kaloh.. wpadaj do wawy na wiosne, wszystko wyjaśnimy i nie będzie przepychanek ziomm!
a zmieniasz auto..?! wiem ze miales taki zamiar?

Anonymous - Pią 26 Sty, 2007

w wawie bede, tylko nie wiem, czy teraz jak auto bede robil, czy jak juz je troszke ogarne bede sie ustawial na scigi...chociaz na teraz jestem umowiony z Freemanem ;)
Auta nie zmieniam, wlozylem wnetrze, hamulce, zamowilem catcamsy takze... nie pyli sie :)

P.S. Nie robie zadnych przepychanek :P

BaRtO_206GT - Pią 26 Sty, 2007

lenny napisał/a:
kaloh1 napisał/a:
Lenny, jesli kojarzysz tego puga 206 z ktorym sie scigal Bart, to ja bede mial to samo+walki...oddaje autko w tym miechu..


nie pamiętam... barto, o co mu chodzi..?!


Lenny misiu Kalohowi chodzi o auto Luka z Ridaz Unit! TEgo co mial 163 kuce i 200nm bez walkow.. (teraz to nikt nie wie co tam ma..) W moim pimpie jest filmik ze skierniewic jak lece z Lukiem! to ten samochod: http://www.unitronic.pl/Projekty/?projekt=3

Michał - Pią 26 Sty, 2007

kuuuuuuuuuuuuuuuuuurwa, te dwa pugi sa wyjebane w kosmos !!!!!!!!!!!! o kurwa, ale czad ja pierdole :D
lenny - Pią 26 Sty, 2007

ładnie cie zjadł Barto...! szybki skubaniec narawde!!
BaRtO_206GT - Pią 26 Sty, 2007

no ladne baty wtedy zebralem!! tylko ze ja bylem seryjnym autem tylko odelzonym i z goracym stozkiem :/ a on byl juz zdlubany!! chcialem sie teraz z nim zlapac ale aura jest do dupy i pug sie wysral :/
lenny - Pią 26 Sty, 2007

co jest z pugiem...?! powazna sprawa jakas...?? remoncik? adamant?
BaRtO_206GT - Pią 26 Sty, 2007

nic powaznego raczej! chyba pompa od wspomagania! musze wymienic pasek i 2 rolki bo to wszystko jest na jednym pasku i moze wtedy bedzie ok, ale jak narazie to nie mam zbytnio czasu bo mam sesje :/
Anonymous - Pią 26 Sty, 2007

106 napisał/a:
tez witam, bialy rallye to jakas popucharowka?
Nie jest to popucharowka.Jeden z niewielu cywili kupionych w salonie w Polsce (1997 rok jeszcze wtedy nie było pucharu).Mój brat nim śmiga na codzień,więc być może widziało go kilka osób w Katowicach i okolicach.
Peter napisał/a:
widze ze jestes z Katowic.ja z Siemianowic wiec mozna sie bedzie kiedys ustawic pozdro!
Możemy się kiedyś zgadać i zrobić jakiegoś spota.A jeśli chodzi o mojego kumpla,który widział twoja fure, to nie jeździ on 106 :)
Anonymous - Wto 30 Sty, 2007

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych. :)
Czytając pierwsze posty odnosze wrażenie, że od zawsze miałem chody i dojścia, bo zostalem poczety w sposób naturalny, klasyczno-łóżkowy, a i poród odbył się w szpitalu na Szaserów. Hothatche kochałem zawsze, tak bardzo że aż jednego nawet miałem.
Pozdro ! :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group