To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

CHRZANEK - Śro 28 Lut, 2007

Sie zrobił ruch w interesie ;-)
Wystarczy jedna kobitka i prosze ;-) )))))))))))

Vlodarsky - Śro 28 Lut, 2007

Ja też się przywitam. A Marek jak Ty tak ciągle będziesz myślał o ruchaniu to w Lublinie możesz zapomnieć redukować przed zakrętami...

P.S. ale fakt faceci są prostolinijni...

KonradMK - Śro 28 Lut, 2007

Trzeba pomyśleć o fanklubie i gruppies
Maciek - Śro 28 Lut, 2007

Kondziu dobrze gada :564:
gaugan - Śro 28 Lut, 2007

witam Panią witam z lekkim poslizgiem;)

jestem gaugan z velaves, nie potrzebuje sie dowartosciowywac na szosie ani robic duzo halasu glosnym krzykliwym wozem na mazowieckiej... dlatego wlasnie kupilem sobie najskromniejsza i najwolniejsza fure w calym tym goracym klubie! jestem tu z pobudek czysto intelektualnych, czesto nudzi mi sie w pracy...

zawsze w takich momentach cytuje mojego przyjaciela Fathme Jeppsene

"Interesuję się prawem, teatrem, kuchnią śródziemnomorską, jestem stypendystą fullbrighta i pracuję charytatywnie w szpitalu. Kocham arabów i chciałbym żeby na świecie zapanował pokój. Oszczędzam wodę, segreguję śmieci i mam elektryczne auto. Regularnie biegam po praku o 6 AM. Jadam tylko zdrową żywnośc, nigdy fast foodów. Sex uznaję tylko po ślubie i tylko z dziewicą. Nie ogladam tv bo to szatan. Przeprowadzam staruszki przez ulice, udzielam się w parafii. Nie pale i nie piję alkoholu. Byłem harcerzem i zdobyłem wszystkie sprawności. Głosowałem na PiS. Przekazuję 1% podatku na schroniskadla psów. Jestem romantykiem i często mówię przepraszam"

Niemy - Śro 28 Lut, 2007

gaugan napisał/a:
"Interesuję się prawem, teatrem, kuchnią śródziemnomorską, jestem stypendystą fullbrighta i pracuję charytatywnie w szpitalu. Kocham arabów i chciałbym żeby na świecie zapanował pokój. Oszczędzam wodę, segreguję śmieci i mam elektryczne auto. Regularnie biegam po praku o 6 AM. Jadam tylko zdrową żywnośc, nigdy fast foodów. Sex uznaję tylko po ślubie i tylko z dziewicą. Nie ogladam tv bo to szatan. Przeprowadzam staruszki przez ulice, udzielam się w parafii. Nie pale i nie piję alkoholu. Byłem harcerzem i zdobyłem wszystkie sprawności. Głosowałem na PiS. Przekazuję 1% podatku na schroniskadla psów. Jestem romantykiem i często mówię przepraszam"


lol :D

BaRtO_206GT - Śro 28 Lut, 2007

ufff.. Gaugan good stuff :D
Vlodarsky - Śro 28 Lut, 2007

gaugan wyjdź za mnie :)
strick - Śro 28 Lut, 2007

gaugan napisał/a:
najskromniejsza i najwolniejsza fure w calym tym goracym klubie

Przepraszam bardzo, ale 190 jest wolniejsza :D

KonradMK - Śro 28 Lut, 2007

jesteście metroseksualni :/
CHRZANEK - Śro 28 Lut, 2007

Ja lubie to samo co Gaugan - ale najbardziej to lubie jak baba sie rozbiera ;-)
KonradMK - Śro 28 Lut, 2007

ja też tylko zamiast baby wolałbym młodą dupcię
Marek23 - Śro 28 Lut, 2007

KonradMK napisał/a:
jesteście metroseksualni

Ja bardzo...
Vlodarsky napisał/a:
A Marek jak Ty tak ciągle będziesz myślał o ruchaniu to w Lublinie możesz zapomnieć redukować przed zakrętami...


Tam się clio jedzie wszystko na 2 kolego, a ja do tego mam odcięcie przy 7800. Jak będę wpinał 3 to znaczy, że zamiatam. Ruchanie musi byc non top.

Anonymous - Pią 02 Mar, 2007

booossszzzee...
to ja sie kulturalnie z koleżanką przywitam :)
tu jest zdecydowanie za dużo testosteronu

KonradMK - Pią 02 Mar, 2007

niestety ten testosteron jest w 100% syntetyczny :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group