To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] SEZON 2015

Bad-i - Nie 13 Wrz, 2015

Ja wszystko rozumiem, ale Wy caly czas sprowadzacie do stwierdzenia ze nigdziew Polsce poza poludniem nie ma zakretow 😉
Bonczek - Nie 13 Wrz, 2015

Sa i to sam widziałem zaraz za ratuszem Bemowo mozna skręcić w lewo w strone Centrum.
qbus - Pon 14 Wrz, 2015

Nadwislanski ma slaba obsade bo i po raz kolejny termin ma niefortunny, w przeciagu 2 miesiecy mamy 3 rajdy w tym 1 ze slabszymi trasami (nie mowie ze sa zle, mi sie ten rajd podoba, daje zludne poczucie bezpieczenstwa bo najmocniejsze dzwony w tamtym roku byly chyba na Nadwislanskim) wiec jak ktos jedzie za swoje to wybor jest mega prosty.
rundi - Pon 14 Wrz, 2015

Geko - chyba nie widziałeś ze środka odcinków tegorocznego Zamkowego ;) bo trochę przesadziłeś a zawodnikom trasa się podobała - fakt nic więcej nie jestem w stanie w naszej okolicy znaleźć i to jest fakt niezaprzeczalny :) .
Co do meritum tej dyskusji - Nadwiślański - trasy dużo lepsze po przesunięciu tego dalej od Warszawy co nie zmienia faktu, że to bardzo szybkie trasy i dużo mniej techniczne.
Kaszuby - trasy podobnie a organizacyjnie dramat.
Wg. mnie są to 2 najgorsze rajdy w sezonie i potwierdza to frekwencja.
Gdyby Kaszuby były fantastyczne to koszt jest większy w stosunku do innych rajdów tylko o trochę większe koszty dojazdu i nic więcej. Moim zdaniem to właśnie pozostałe czynniki decydują o ilości zawodników.
Jeśli idzie o całkowicie inne tereny to zastanawiam się czemu nikt nie próbuje w okolicach Poznania, Zielonej Góry ? Jak popatrzycie na mapę to po lewej stronie powyżej Wrocławia nie ma żadnego rajdu. Nie wierzę, że nie mam tam dogodnych tras.

Anonymous - Pon 14 Wrz, 2015

Mysle ze w wielkopolsce i lubuskim nie ma nic z czego dałoby sie pokleic jakis sensowny rajd
GeKo - Wto 15 Wrz, 2015

rundi, Widziałem, a jeden z nich znam na pamięć :D , ale serio są słabe przy reszcie kraju. Natomiast szacun dla Ciebie za pohytanie tego na naszym terenie bo jakby nie było to świetna promocja rajdów w naszym regionie.
Bad-i - Pią 18 Wrz, 2015

Kolega z Teamu za nami :hhe:


zajcev_28 - Nie 20 Wrz, 2015

co tym razem? coś to auto nie może dojechać do mety? o_O
Bad-i - Nie 20 Wrz, 2015



Sruby od Sadeva, podobno nie mozna nawet zamowic nic z twardszego materialu :(

Co wiecej, dwie godziny masakry na testach i nic a tutaj padlo po 15 km

Bonczek - Nie 20 Wrz, 2015

Pewnie wlasnie wtedy sie zmęczyły.
Bad-i - Nie 20 Wrz, 2015

Bonczek napisał/a:
Pewnie wlasnie wtedy sie zmęczyły.


Tych srub sie nie wymienia co 2 godziny tylko moze raz na 2 sezony.

Kamill - Nie 20 Wrz, 2015

Słabo. Może niedokrecone dostały luzu i je ścieło. Ostatnio u Pgmastera w M3 się powykrecaly same z siebie.
Róbcie znaczniki mazakiem z farba na śrubach. Będzie wiadomo czy któraś się luzuje.

Bad-i - Nie 20 Wrz, 2015

Wszystkie sruby w Clio i Saxo mamy oznaczone
Bad-i - Pią 25 Wrz, 2015

Nasz bardzo dlugi wystep. Od 30 do 1.20 pozniej juz jazda na szperze


Bonczek - Pią 25 Wrz, 2015

Usuń S po HTTP :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group