To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 WRC, RSME, IRC itp

martin.h - Pią 02 Paź, 2009

Pierwsza pętla pod dyktando Daniego -> http://rajdy.autoklub.pl/...a-daniego,26571
Koto - Pią 02 Paź, 2009

Ciężko wyczuc po 3 odcinkach ale Solberg chyba się rozpędza. Zacznie kręcic lepsze czasy od Mikko?
Marek23 - Pią 02 Paź, 2009

anjas napisał/a:
Marek23 napisał/a:
I rajd Hiszpani się zaczął... Jestem bardzo ciekaw co te asfalty przyniosą.


Marku,
rzeczywiście mieszkańcy Hiszpanii są trochę ciemniejszej karnacji, ale publiczne nazywanie ich asfaltami jest odrobinę nie na miejscu.

Anjas,mistrz nieliniowego myślenia :ok:

Sordo z przodu, Loeb ciut z nim, Mikko odstaje, liczę na Solberga. Jak będzie sucho powinien klepnac Hirvonena. Ogier przed Latvala... Podoba mi się :faja:

GeKo - Pią 02 Paź, 2009

licze że Loeb się obudzi ;) Solberg naciśnie Mikko i będą 3 cytryny na podium :D
Marek23 - Pią 02 Paź, 2009

Loeb wygrał OS5 i OS6, traci do Sordo 1.6 sekundy... Hirvonen ma straty do Sordo 34.6 sek. Solberg 4, mam nadzieję, że naciśnie Mikko, bo na OS6 był tylko 0.6 sek wolniejszy.
qbus - Pią 02 Paź, 2009

jest zajebiscie, w hiszpani by bylo swieto narodowe i 3 dni wolne od pracy gdyby sordo wyral rajd ale kazdy sobie zdaje sprawe z tego ze chocby skaly sraly to przy takim ukladzie citroen na to nie pozwoli... 2 dni rajdu jeszcze przed nami ale szybkosc cytryn jest niesamowita!
Marek23 - Pią 02 Paź, 2009

Myslę, ze team orders nie będzie potrzebne, Sebek przejdzie Sordo. Zaczął ostrożnie, ale widac, że sie rozkręca. Z drugiej strony głupotą by było by szli na 100 procent skoro Hirvonen bardzo odstaje...
Marek23 - Sob 03 Paź, 2009

Solberg wygral SS12, Loeb prowadzi...
k-mart - Nie 04 Paź, 2009

citroen nie skreca
martin.h - Nie 04 Paź, 2009

Kto wygra w Walii ten ma mistrza :jupi:

http://rajdy.autoklub.pl/...-wszystko,26613

GeKo - Nie 04 Paź, 2009

Jak obaj nie dojadę to wygra Mikko :D 3mam kciuki za Loeba.
qbus - Nie 04 Paź, 2009

Bedzie walka... dawno nie bylo takiej sytuacji w mistrzostwach... ostatni raz w 2003 roku chyba gdy o zwyciestwie Loeb vs Solberg na koniec sezonu decydowal wlasnie wynik w gb... a byl to 1 pelny sezon Loeba wtedy :)
kamil - Nie 04 Paź, 2009

Solberg nareszcie zaczyna się odradzać , co bardzo mnie cieszy ! Czekamy na Walię...Najbardziej emocjonująca końcówka sezonu od 3 lat - chyba tak ?

Super gratulacje dla Kościuszki - Mamy wicemistrza , tylko 4 punktów zabrakło do Prokopa.

kamil - Nie 04 Paź, 2009

qbus napisał/a:
ostatni raz w 2003 roku chyba gdy o zwyciestwie Loeb vs Solberg na koniec sezonu decydowal wlasnie wynik w gb... a byl to 1 pelny sezon Loeba wtedy


No chyba w 2007 z Gronholmem walczyli do końca, łeb w łeb i Walia decydowała.

qbus - Pon 05 Paź, 2009

no chyba jednak nie bo wtedy Loeb mogl spokojnie z Gronholmem przegrac a i tak zdobywal tytul... niemniej no prawie tak samo emocjonujaco :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group