To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rajd ZamKowy Hucisko Orle Gniazdo 2009

Anonymous - Pią 23 Paź, 2009

Badi Atakuj Generalkę , Kajto nie Skręca dasz Radę :jupi:
Anonymous - Pią 23 Paź, 2009

Ja chyba spędze cały dzien na OS Pilica, bo jako jedyny jest jechany 3 razy. Możecie tam polecić jakieś podchwytliwe miejscówki - syf, błoto, podbicia, szybko, zacisk, najlepiej jeszcze spadanie :-)
michool_vt - Pią 23 Paź, 2009

ejj ejj o ktorej dzis start? wpadłbym przybic piatke :)

Wojciech Chuchała: Rajd Zamkowy będzie na pewno najtrudniejszym rajdem dla mnie jako amatora dużych prędkości. Plotki i opinie donoszą, że będzie dużo miejsc, gdzie można „zamknąć szafę”, a jak wiadomo jazda z dużą prędkością nie pozwala mi na rozpoznawania moich ukochanych fanek. Nie jest to dla mnie mobilizujące i odbiera całą radość z jazdy. Jedyne co cieszy, to możliwość przejechania odcinka po mieście, gdzie będzie można zrobić jakąś sztuczkę na szosie. Liczę na miłe chwile podczas tego weekendu.
:rotfl:

106 - Pią 23 Paź, 2009

Ceremonia startu
Miejsce: Stadion Miejski, Zawiercie, ul. Leśna
Data: 23 październik 2009 - piątek, godz. 20:00

http://www.rajd-zamkowy.pl/program.html

michool_vt - Pią 23 Paź, 2009

dzieki :D tylko tam nei zajrzałem
Marek23 - Pią 23 Paź, 2009

michool_vt napisał/a:

Wojciech Chuchała: Rajd Zamkowy będzie na pewno najtrudniejszym rajdem dla mnie jako amatora dużych prędkości. Plotki i opinie donoszą, że będzie dużo miejsc, gdzie można „zamknąć szafę”, a jak wiadomo jazda z dużą prędkością nie pozwala mi na rozpoznawania moich ukochanych fanek. Nie jest to dla mnie mobilizujące i odbiera całą radość z jazdy. Jedyne co cieszy, to możliwość przejechania odcinka po mieście, gdzie będzie można zrobić jakąś sztuczkę na szosie. Liczę na miłe chwile podczas tego weekendu.

hehe, wojtek ma wszystko gdzies. Nice

Jaco - Pią 23 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
michool_vt napisał/a:

Wojciech Chuchała: Rajd Zamkowy będzie na pewno najtrudniejszym rajdem dla mnie jako amatora dużych prędkości. Plotki i opinie donoszą, że będzie dużo miejsc, gdzie można „zamknąć szafę”, a jak wiadomo jazda z dużą prędkością nie pozwala mi na rozpoznawania moich ukochanych fanek. Nie jest to dla mnie mobilizujące i odbiera całą radość z jazdy. Jedyne co cieszy, to możliwość przejechania odcinka po mieście, gdzie będzie można zrobić jakąś sztuczkę na szosie. Liczę na miłe chwile podczas tego weekendu.

hehe, wojtek ma wszystko gdzies. Nice


Dobrze ze ma pilota, który ogarnia i ma profi podejście do tematu...

Marek23 - Pią 23 Paź, 2009

Jaco napisał/a:

Dobrze ze ma pilota, który ogarnia i ma profi podejście do tematu...

To fakt, ale wierz mi, ze on wtym momencie jest szybszy od wiekszosci z pucharze, pomimo braku doswiadczenia, mlodego wieku i niejadacego auta. Za rok niszczy.

Anonymous - Pią 23 Paź, 2009

"eeee aaaa Respond ... " powtarzane milion razy - Marek jak słysze Chuchała ,to mi to dzwięczy w uszach :D
Jaco - Pią 23 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Jaco napisał/a:

Dobrze ze ma pilota, który ogarnia i ma profi podejście do tematu...

To fakt, ale wierz mi, ze on wtym momencie jest szybszy od wiekszosci z pucharze, pomimo braku doswiadczenia, mlodego wieku i niejadacego auta. Za rok niszczy.


Nie powiedziałem, że nie i zgodzę się z tym bo już kilka razy w tym sezonie pokazał, że umie szybko jechać.. no i oby tak dalej

GeKo - Pią 23 Paź, 2009

to gdzie kto jutro idzie. Ja chyba na 1 OS na ten highway licze ze zobacze kto ma najkrótszą skrzynie i któryś przepędzluje hamowanie. A potem na 2 OS. z Pilicy tylko końcówka jest ciekawa.
ŁukaszS3 - Pią 23 Paź, 2009

My jutro jedziemy na Pilicę na pierwszą pentlę potem mamy telefony :)
Ryba - Pią 23 Paź, 2009

Panowie Panowie,
bede jutro w pilicy

dajcie znac gdzie i jak jesteście to się jakoś spotkamy.

Kto w ogóle od nas startuje ?

Badi na pewno, ktoś jeszcze ?

Anonymous - Pią 23 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
michool_vt napisał/a:

Wojciech Chuchała: Rajd Zamkowy będzie na pewno najtrudniejszym rajdem dla mnie jako amatora dużych prędkości. Plotki i opinie donoszą, że będzie dużo miejsc, gdzie można „zamknąć szafę”, a jak wiadomo jazda z dużą prędkością nie pozwala mi na rozpoznawania moich ukochanych fanek. Nie jest to dla mnie mobilizujące i odbiera całą radość z jazdy. Jedyne co cieszy, to możliwość przejechania odcinka po mieście, gdzie będzie można zrobić jakąś sztuczkę na szosie. Liczę na miłe chwile podczas tego weekendu.

hehe, wojtek ma wszystko gdzies. Nice


Marek -moze zabierz tego Chuchałe na dziwki bo mu niedlugo sperma jaja urwie i w przyszłym sezonie bedzie musiał przerzucic sie na kręgle

Marek23 - Pią 23 Paź, 2009

rabarbar napisał/a:

Marek -moze zabierz tego Chuchałe na dziwki bo mu niedlugo sperma jaja urwie i w przyszłym sezonie bedzie musiał przerzucic sie na kręgle

Ziom, on był na dziwkach więcej razy niż ja burdel widziałem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group