To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 WRC, IRC, ME itp

106 - Sob 28 Sie, 2010

o 21 tez ma cos jeszcze byc w tv

http://irc-results.com/2010/irc/barum/5a6.php
chuchala 4ty w A6 po pierwszej petli.. dobrze poszedl na najdluzszym odcinku.

Koto - Sob 28 Sie, 2010

Yeah, ale trafiliśmy z miejscówkami, zwłaszcza na Trojaku. 4 szerokie zakręty po mokrym, było widac kto się nie pie***li. Ostatni zakręt cała czołówka slajdem, Bouffier przesadził i poleciał w choinki. Abbring niesamowite przejazdy Clio. Siemanko też dał radę na ostatnim odcinku, ładnie wyciągnął gazem z poślizgu.
Od zeszłorocznego Polskiego się tak nie cieszyłem z rajdu :)

Marek23 - Nie 29 Sie, 2010

Pirelli wytypowalo juz dwoch kierowcow do dalszej rundy, pomimo,ze Chuchala byl szybszy od jednego z nich(Sieman C2-R2,tamten s1600 :lol2: ) Uklady,ukladziki.

Dzis Siemanko chyba leczy wszystkich w osce,wkurzyl sie...

GeKo - Nie 29 Sie, 2010

Marek23, Bo oficjalnie brane są chyba jeszcze takie rzeczy jak prezencja bla bla bla. Typa chyba też łatał rok temu wszystkich.
martin.h - Nie 29 Sie, 2010

PSD to taki rajdowy idol, nie ważne jak jeździsz, ważniejsza jest cała reszta :]

Pozatym poza kilkoma startami w MŚ, Polak (bez budżetu) nie ma szans na starty w fabrycznym zespole. I nie zmieni się to nawet wtedy jak do WRC wejdzie Mini, SAAB i VW. richards już mówił, że chciałby zaangażować jakiegoś Brytyjczyka (Meeke?), SAAB to w sumie holenderski team (spyker), ale angaż Skandynawa jest bardzo prawdopodobny. A VW wiadomo, też ma swoich kierowców. Pozatym mamy mnóstwo szybkich kierowców w IRC.

106 - Nie 29 Sie, 2010

Cytat:
Opady deszczu powróciły nad trasę Rajdu Barum i znowu mamy dramaty. Jadący na slickach Jan Kopecky, lider imprezy, był za drogą i oddał prowadzenie Bryanowi Bouffier.

Na 3 odcinki przed końcem rajdu BB ma 3.2 sek przewagi nad Freddy Loixem - piekna walka sie szykuje :)

Bart - Nie 29 Sie, 2010

GeKo napisał/a:
prezencja bla bla bla.




;D

jarek-malopolska - Nie 29 Sie, 2010

Dokładnie, w PSD nie wystarczy dobrze napinać, choć chyba wołałbym widzieć kogoś kto zaje.fajnie napina w przyszłym roku na OS a na serwisie stoim z tłumaczem :P
MAm nadzieję, że Bryan wygra BARUM ! trzymam kciuki

Loko - Nie 29 Sie, 2010

No, no, grubo, grubo, Chuchała:

1 miejsce w A6,
4 miejsce w ośce,
28 w generalce,

ładny wynik. :pom:

Jaco - Nie 29 Sie, 2010

Właśnie wróciłem (dzięki Qubicy za podwózkę do Zlinu i z powrotem) i najbardziej podobała mi się ta załoga :



Uploaded with ImageShack.us

;D na żywo kobitki ładnie się prezentują w Pugu S2000

Jest też jedna ciekawostka...

rallyonline.pl napisał/a:
- Naprawdę nie mieliśmy szczęścia - opowiadał Bouffier, który mimo wszystko wygrał rundę RME - Byliśmy tylko 3.8 s za nim, ale przy przejeździe przez siodło obluzował nam się przewód do pompy wody. Musiałem się zatrzymać i to naprawić.


Zapomniał dodać, że zatrzymał się w rowie ( po małym błędzie na dohamowaniu) i to tam uszkodził układ chłodzenia, pozbierał butelki z wodą od kibiców, wlali co było, wypchaliśmy furę i pojechał...

qbica - Nie 29 Sie, 2010

Jaco napisał/a:

rallyonline.pl napisał/a:
- Naprawdę nie mieliśmy szczęścia - opowiadał Bouffier, który mimo wszystko wygrał rundę RME - Byliśmy tylko 3.8 s za nim, ale przy przejeździe przez siodło obluzował nam się przewód do pompy wody. Musiałem się zatrzymać i to naprawić.


Zapomniał dodać, że zatrzymał się w rowie ( po małym błędzie na dohamowaniu) i to tam uszkodził układ chłodzenia, pozbierał butelki z wodą od kibiców, wlali co było, wypchaliśmy furę i pojechał...


Zapomniales dodac ze niektorzy kibice byli tak ofiarni że chcieli mu dac wode o smaku truskawki zeby dolal sobie do chlodnicy :rotfl:

Godnie byllo ale myslalem że bedzie troche szybsze tempo :faja:

jest filmik z wypychania Brayana :D
http://www.youtube.com/watch?v=23wtojr_K4M

Jaco - Nie 29 Sie, 2010

qbica napisał/a:


Godnie byllo ale myslalem że bedzie troche szybsze tempo :faja:



Dokładnie niektóre Evo to chyba połowę os jechały bez gazu... tylko podtrzymanie napier... brryyp bryryp bbryyp booomm brryp brrrryp brrypbryyp.... :wall:

Fajne było podbicie po siodle o którym wspominał Bryan, S2000 jechały jak po równym, a w Lanserkach tyłki latały i to wysoko :] Szacun dla gości, którzy N potrafią nawiązać walkę z S2000..

aa jeszcze widzieliśmy Oleksowicza, nawet bardzo długo było go widać, ma chłopak dobre tempo :rotfl:

qbica - Nie 29 Sie, 2010

Chyba wybralismy takie wolne miejsca bo na filmikach z innych oesow widac juz troche lepsze tempo ;) Ale tez bylo widac ze w tym miejscu gdzie wypad Brayan bylo w cholere slisko, a zakret byl jednak troche ostrzejszy niz sie wydawalo z miejsca w ktorym siedzielismy :)

A co do wypowiedzi Brayana to ma specyficzny sposob zatrzymywania sie zeby usunac awarie :rotfl:

jarek-malopolska - Pon 30 Sie, 2010

Ponoć to obluzowany wąż był przyczyną wypadnięcia... Według opisu z autoklubu z zerwanego węża lało się na przednie opony/opone i to sprawiło problem w hamowaniu... :>
martin.h - Wto 31 Sie, 2010

Ciekawe jak wypadnie w porównaniu z Kimi'm:

Cytat:
Petter Solberg World Rally Team wystawi drugi samochód WRC w Rallye de France-Alsace (1-3 października). Według plotek, kierowcą będzie aktualny lider WTCC, mistrz z 2008 roku, Yvan Muller. Start Alzatczyka z Altkrich wspiera stacja Motors TV. Dotąd kojarzono Mullera z zespołem Automeca i Peugeotem 307 WRC.

W styczniowym wywiadzie dla Motors TV, przeprowadzonym przez szefa stacji, Jean-Luca Roya, Yvan Muller wyraził zainteresowanie udziałem w Rallye de France, pierwszy raz rozgrywanym w rodzinnych stronach dziesięciokrotnego mistrza Trophee Andros



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group