To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Świdnicki

szymlorek - Sob 24 Kwi, 2010

Ktoś gdzieś dzisiaj na trasie ? My postaramy się kursować między strefą a odcinkami rsmp gdyby ktoś coś to telefon podałem powyżej :)
Anonymous - Sob 24 Kwi, 2010

chłopaki po zapoznaniu ;)

Bad-i nabrał jeszcze większego respektu do niektórych partii w lesie ;)

laweta z autem w drodze .... 20min temu wyjechali z Wrocławia - auto ogarnięta

Bad-i - Sob 24 Kwi, 2010

o samochodzie na pisalem w pimpie - masakra normalnie. Mam tylko nadzieje ze wystartujemy albo bede musial pozyczyc od Sołka jego S2000 (fiesta mistrz).

Co do odcinkow, w pelni swiadomy mowie ze czegos takiego w zyciu nei widzialem. Koorwa lecisz pelna bomba w dol nagle masz lewy 4 i ktory przechodzi w sliska kostke i za 20 metrow mamy prawy 2 po syfie i przed sporym zobeczem w las o_O

GeKo - Sob 24 Kwi, 2010

No Bad-i this is real RALLY :D
Bad-i - Sob 24 Kwi, 2010

GeKo napisał/a:
No Bad-i this is real RALLY :D


fuck that w takim razie :D - biore worek z lodem na jajka. Serio jestem zajarany ale pelen respekt dla tych odcinkow.

Dobra lece do chlopakow bo jeszcze dzisiaj nic nie jedli. Dobrze ze moja mama jutro bedzie na serwisie :D

qbus - Sob 24 Kwi, 2010

dobrze ze zakupiles carbon lorraine bo lecicie kamionki w dol... jedyny oes na jakim podczas moich dotychczasowych startow zapielismy 5 bieg w hondzie :)
Cartoon - Sob 24 Kwi, 2010


106 - Sob 24 Kwi, 2010

Na forum autoklubu są zdjęcia astry po dzwonię antonowa. Masakra. Akurat byliśmy na os jak podali w radio że odcinek wstrzymany i poszła procedura wypadkowa.

Same odcinki mi podobają się zajebiscie. Szybkie partie są mistrzowskie. Rok temu jakoś nie byłem nimi tak zauroczony :) teraz to rewelacja.

fydi - Nie 25 Kwi, 2010

Cytat:
OS 1 przerwany - karetka i straż pożarna na odcinku
OS 1 Załoga nr 111 Skucha-Cieńciała - poza drogą

qbus - Nie 25 Kwi, 2010

juz jada dalej... czekamy na chlopakow :]
martin.h - Nie 25 Kwi, 2010

Bad-i i 106 już na mecie pierwszego odcinka, stracili tylko 3,1 s do Hankiewicza ;D
Koto - Nie 25 Kwi, 2010

Zawada bez pardonu wjechał w pierwszy rajd na czas xD Jak utrzyma tempo i dojedzie do mety to szacun.
michool_vt - Nie 25 Kwi, 2010

martin.h napisał/a:
stracili tylko 3,1 s do Hankiewicza ;D
hankiewicz mial awarie..


;D

szymlorek - Nie 25 Kwi, 2010

Chłopaki po pierwszej pętli w dobrych humorach, chyba nie mają z niczym jakoś specjalnie problemu, uśmiechają się,pozują do zdjęć, rozdają autografy.. ;D

Andre uskutecznia POM po bulwarze serwisowym na skuterze.. :D
ogółem atmosfera typowa dla elmotu :)

Zaraz drugi serwis więc uciekam zdjęcia i reszta później :)

Przem_106 - Nie 25 Kwi, 2010

Jestem niemile zaskoczony jak jadą 3 saxo VTS w N2. Poza tym było do przewidzenia, ze Zawada gdzies wydzwoni. Bad-i i 106-ty GO! GO! GO!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group