To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Track Day HH.org 03.05 Lublin

Michał - Pon 03 Maj, 2010

kuba zajebiscie !!
anjas - Pon 03 Maj, 2010

Kuba bardzo ładnie, tym bardziej, że napinał na seryjnej gumie.
Z tego co ja pamiętam - Rasta jakieś 1.02.x, STF Saxolotem Łukasza 1.02.x, Mikan pralko 1.03.9, ja pralko 1.04.3, STF pralko 1.04.7 (ale było już mokro) a Evo X Ralliart robiło 1.01.x.

Super wyjazd. Pogoda przez większość czasu dopisywała, dopiero po południu zaczęło kropić a później padać.

Aha, w drodze powrotnej nieźle pozamiatało nami i Saxorulezem jakieś czerwone diablo.

TomsoN - Pon 03 Maj, 2010

rasta 1.02.9x, evo x 1.01.xx
PiTT - Pon 03 Maj, 2010

mistrz wyścig :)
u mnie bez progresu, 1:06.1 wg. stopera Mikana
czasy na stoperze i laptimerze podobne, więc nie czekałem specjalnie na swoją kolejkę do laptimera a do tego zrobiło się mokro
Jaka zajebisty czas tym bardziej że setup ten sam co rok temu
początkowo wydawało mi się że dużo lepiej się trzyma na seryjnym kapciu w porównaniu z tym co było w zeszłym roku, czasy pokazały że prawie bez zmian, cóż, może gorsze kółka były mierzone ;)
tak czy inaczej, raczej lajtowo latałem, bez cięcia po tarce i bez napinania
niestety kilka ostrych zakrętów słyszałem jak mi opona trze o błotnik z przodu :/
nie chciałem urwać :D
wg. mnie ten mój zawias eibacha jest ok, ale na miasto, na tor za miękki, ale mi tak wystarcza bo raz do roku wpadam na tor :D
ogólnie jak zwykle było kozacko
początkowo piękna pogoda, po 2 godz. nieco się zepsuła a finalnie od 13.30 z tego co pamiętam to jazda po mokrym
ogarnę fotki i wrzucę

anjas - Pon 03 Maj, 2010

aha, Maciek, dzięki za ogarnięcie gryla. Było zajebiście.
Na Radom zabieram rodzinę, będzie piknik ;)

mikan - Pon 03 Maj, 2010

anjas napisał/a:
Maciek, dzięki za ogarnięcie gryla. Było zajebiście.


dołączam się do podziękowań

bardzo udany dzień

Bonczek - Pon 03 Maj, 2010

Fajnie ze udało się jeszcze zapłacić i dołączyć do jazdy :)
kamil - Pon 03 Maj, 2010

Łukasz, super pomysł z namiotem. Maciek, dzięki za grill :) dzień super !
M - Pon 03 Maj, 2010

Dziękówa za Anjas&Mikan za rundki Pralencją :)
I dziękuje jak zwykle Łukaszowi za organizacje i wszystkim za miłe towarzystwo :)

saxorulez - Pon 03 Maj, 2010

bardzo fajny wypad, wydaje mi się że dobrze wpływają na nas dodatkowe auta.

Ja skupiłem się na ćwiczeniu toru jazdy i jestem zadowolony z progresu bo nawet jeśli nie widać tego po czasie 1:03:50 (nie był to udany przejazd z dwoma przepałowanymi zakrętami) to bardzo dużo się nauczyłem. Nadal muszę poprawić zakręt na prostą startową bo tam najwięcej w tej chwili tracę. Bardzo dziękuję STFowi za czas który mi poświęcił. Jestem przekonany że dam radę zejść do 1:02:xx ale to chyba kolejnym razem.

Badiemu dziękuję za miłą podróż i fajne pogawędki, Maciek (eM) dzięki za grill'a - ale tak jak mówiłem next time poproszę o sałatkę. Namiocik faktycznie zrobił robotę, zawsze będę go teraz zabierał.

Mistrz wyścig to seryjne S3 robiące 1:03:XX, i stf nie szedł pełnym ogniem...

Pytanie kto ma połowę lap timera?

mikan - Pon 03 Maj, 2010

saxorulez napisał/a:
Pytanie kto ma połowę lap timera?


przyjechał z nami do Bobrowinowa

carlose - Pon 03 Maj, 2010

bylo fajnie i znowy żałuje że nie zabrałem civic-a... wkońcu było by te prawdziwe poniżej minuty :lol2:
Anonymous - Pon 03 Maj, 2010

Jakieś zdjęcia bys ie przydały
M - Pon 03 Maj, 2010

Co roku są te same :)
wasq - Pon 03 Maj, 2010

niedlugo wrzuce foty



ogolnie fajnie bylo tylko zanim sie dorwalem do laptimera to juz lalo :(

mojej wysokiej jakosci opony na tylnej osi pozwolily mi polatac bokami po zakretacha :)
naweta jak sie staralem nie poleciec bokiem to i tak lecialem (opona przy 40 sie poddawala :P |)



DZIEKI ZA OGARNIECIE IMPREZKI :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group