To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Szukam dziewczyny...

Kuner - Sob 28 Lip, 2012

To ja z innej beczki - komu brakuje wolności? Ehh.. wszedłem pod pantofel zbyt grubo... :/
zefir - Sob 28 Lip, 2012

mam narzeczoną i jest malinowo :D
Anonymous - Sob 28 Lip, 2012

zefir napisał/a:
mam narzeczoną i jest malinowo :D


+1

mi - Sob 28 Lip, 2012

Bart napisał/a:
Ale że co - ypsilonka to nie jest kozacka fura do streetracingu, nie nadaje się do napinania nocą po mieście?!

i to, i atmosfera forumowa...

martin.h - Nie 29 Lip, 2012

mi napisał/a:
Bart napisał/a:
Ale że co - ypsilonka to nie jest kozacka fura do streetracingu, nie nadaje się do napinania nocą po mieście?!

i to, i atmosfera forumowa...


Właśnie mi, dlaczego tyle jadu w Tobie? ;D

A co do dziewczyny to mam plan znaleźć kogoś na stałe do końca roku :]

Jakarti - Nie 29 Lip, 2012

jak zwykle - bez zlosliwosci.
ogarnij swoje zycie to i dziewczyna sie znajdzie :)

martin.h - Nie 29 Lip, 2012

Jakarti napisał/a:
jak zwykle - bez zlosliwosci.
ogarnij swoje zycie to i dziewczyna sie znajdzie :)


Wujek dobra rada :rotfl:

Jakarti, jak już dajesz takie rady to powiedz mi co mam ogarnąć w swoim życiu? Nie znasz mnie, a prawisz morały.
Mam dziwne wymagania, w dodatku zmieniające się co 5 minut, ale sam dobrze wiem czego mi potrzeba. W dadatku w tym przedziale wiekowym jest wiele kobiet, u których budzi się instynkt macierzyński, a ja nie jestem do końca pewnien czy dziecko jest mi w życiu potrzebne ;)

KarQ - Nie 29 Lip, 2012

martin.h napisał/a:
a ja nie jestem do końca pewnien czy dziecko jest mi w życiu potrzebne


Teraz czy w ogóle?

Nie będziesz chciał za lat 40-ci zjeść z synem/córką/wnuczkami barszczu wigilijnego? Myślę, że będziesz bardzo smutnym i zdziadziałym człowiekiem wówczas :|

Jakarti - Nie 29 Lip, 2012

martin.h,
nie bede Ci mowil co masz zmienic bo nie raz to robilem i nie brales tego pod uwagę.
jak zycie zawodowe i prywatne jest ulożone i jednoczesnie okazesz troche wyrozumialosci i pewnosci siebie to znajdziesz sobie dziewczyne. pamietaj tylko, ze wymagania to jedno a zycie to drugie.. :) i nie mowie, ze trzeba wziac garbatego chlopca jak sie woli wysoka dziewczyne ale ... czasem warto zrewidowac oczekiwania.

ps.
okropnie zgadzam sie z Karqiem :)

martin.h - Nie 29 Lip, 2012

KarQ napisał/a:
martin.h napisał/a:
a ja nie jestem do końca pewnien czy dziecko jest mi w życiu potrzebne


Teraz czy w ogóle?

Nie będziesz chciał za lat 40-ci zjeść z synem/córką/wnuczkami barszczu wigilijnego? Myślę, że będziesz bardzo smutnym i zdziadziałym człowiekiem wówczas :|


Chyba wogóle, aczkolwiek sytuacja może się zmienić. Mam kontakt z małymi dziećmi i chyba do tego póki co nie dorosłem ;)

KarQ - Nie 29 Lip, 2012

Ja też mam, dlatego "póki co" (kluczowe słowo) nie działam w tym kierunku, aby mieć swoje potomstwo, ale przenigdy nie pomyślałem, że mógłbym w przyszłości nie mieć. Nawet jeśli będziemy mieć problemy to w obecnych czasach medycyna zawsze może pomóc.
martin.h - Nie 29 Lip, 2012

Jakarti napisał/a:
i nie mowie, ze trzeba wziac garbatego chlopca jak sie woli wysoka dziewczyne ale ... czasem warto zrewidowac oczekiwania.


To z autopsji?

Sorry, ale nie mogę być z kimś kto mi się nie podoba/nie jest interesujący/nie pociąga mnie, i wcale nie jest to niepotrzebne skreślić
Teoretycznie mógłbym umawiać się z wieloma dziewczynami, ale po co rozpoczynać coś co nie ma przyszłości :]

KarQ - Nie 29 Lip, 2012

Eh Martin, jak to po co?

...aby poruchać :jupi:

Bart - Nie 29 Lip, 2012

Znam ludzi, którzy dzieci konsekwentnie nie chcą mieć i nie widzę w tym nic niezwykłego. Sam w sumie się do nich zaliczam, tylko trochę życie mnie zaskoczyło w pewnym momencie :]
martin.h - Nie 29 Lip, 2012

KarQ napisał/a:
Eh Martin, jak to po co?

...aby poruchać :jupi:


Jak chcesz zjeść czekoladę to też nie kupujesz całej fabryki :]

Bart napisał/a:
Znam ludzi, którzy dzieci konsekwentnie nie chcą mieć i nie widzę w tym nic niezwykłego. Sam w sumie się do nich zaliczam, tylko trochę życie mnie zaskoczyło w pewnym momencie :]


Że niby stacja była zamknięta? ;D :*



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group