To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Jaki wybrać zestaw narzędzi

Święty - Śro 26 Lut, 2014


Kamill - Śro 26 Lut, 2014

Święty napisał/a:
i tak wszstkie te yata, hemingłeje, dżonsłeje, king tonie, sa robione w jednej fabryce... na tajwanie.


Muszę się kiedyś wybrać do tej fabryki, wg internetowych legend to produkują tam 99% rzeczy na świecie ;D

Honitona polecam, sa dwa zestawy, różnią się ilością długich nasadek kosztem któregoś z elementów - oba maja taka samą ilość.


Święty - Pią 28 Lut, 2014

Kamill napisał/a:
Muszę się kiedyś wybrać do tej fabryki, wg internetowych legend to produkują tam 99% rzeczy na świecie


no to sobie sprawdz kto jest włascicielem tych marek

M - Pią 28 Lut, 2014

Święty napisał/a:
Kamill napisał/a:
Muszę się kiedyś wybrać do tej fabryki, wg internetowych legend to produkują tam 99% rzeczy na świecie


no to sobie sprawdz kto jest włascicielem tych marek

Pewnie bracia Rotszyldowie :hhe:

Święty - Pią 28 Lut, 2014

Cytat:
Pewnie bracia Rotszyldowie


jak co to raczej bracia Van Tan ;D

szymlorek - Pią 28 Lut, 2014

Zestaw kupiony, do amatorskiego grzebania w zupełnosci wystarczy, na dodatek z kim bym nie rozmawiał to każdy nie dość że taki ma - to jeszcze twierdzi że coś tam nim kręci i jest bezawaryjny, więc zapowiada się ok.
Proxxon to to co prawda nie jest i ten zestaw który mam tam gdzie stoi e36 jest szczególnie gdy porównamy grzechotkę sporo lepszy. Ale też uczciwie mówiąc za skrzynkę proxxona zapłaciłem ponad dwa razy tyle.

Gdyby ktoś się zastanawiał co kupić w klasie budżetowej- na ten czas polecam :)

ptaku - Czw 27 Mar, 2014

Ja nie polecam napewno YATO kupilem jakies 2 lata temu. Narzedzia same z siebie od nieuzywania zaczely rdzewiec w suchym miejscu wszystko jest w rdzawym nalocie :/
Anonymous - Czw 27 Mar, 2014

bo trzeba było uzywac,gdyby były ujebane smarem to by nie zardzewiały,w instrukcji obsługi jest to napisane wyraznie
ptaku - Czw 27 Mar, 2014

No ale w domu nie mam nic ujebanego smarem :)
Rasputin - Czw 27 Mar, 2014

No to juz wiesz w czym problem. I proszę nie wypisuj tu bzdur skoro nie używasz narzędzi zgodnie z instrukcja obsługi :faja:
Powinieneś dostac za to bana!! No chyba,że pokażesz Golfa GTI (Pitt bardzo na to nalega) :]

Bart - Czw 27 Mar, 2014

Za co ma chłopak karać golfa? :>
ptaku - Pią 28 Mar, 2014

Rasoutin: bzdury czy nie mam tez narzedzia innych firm i jakos nie sa w rdzawym nalocie. Co do GTI to zwykly seryjny dupowoz ale skoro nalegasz to moge go tu wkleic tylko ze nie mam dostepu do dzialu z autami.
siema - Czw 24 Lip, 2014

A płaskich i oczkowych kluczy ktoś używa? Honiton czy Stanley- co nie zardzewieje od leżenia?
rasta - Czw 24 Lip, 2014

Od kilku sezonów używamy w firmie tylko kluczy jonnesway. Stosunek jakośc/cena super. Złego słowa nie powiem i polecam :]
Kamill - Pią 25 Lip, 2014

rasta napisał/a:
Od kilku sezonów używamy w firmie tylko kluczy jonnesway. Stosunek jakośc/cena super. Złego słowa nie powiem i polecam :]

I nie pogięły się przy demontażu desek rozdzielczych ? :rotfl:

Ja mam zestaw jobiprofi, używałem ich nie raz z rurą, trzymają wymiar i nie popękały. Zestaw mały bo ok 9 el płaciłem około 90zł, mam je już ok 4-5 lat.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group