To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2011

Marek23 - Pon 13 Cze, 2011

Jedziesz
Koto - Pon 13 Cze, 2011

Marek23 napisał/a:
Koto napisał/a:
Zawadzie mogliby tylko wsadzic jakiegoś doświadczonego starego pilota co by go lał po mordzie za każde przepałowanie na odcinku ;)

Kazdy kto ma rozum nie wsiadzie z takim typem do auta. Statystyki mówię same za siebie, szansa na nie wyj.ebanie za duża nie jest.


Odpowiedni worek talarów pewnie by zrewidował niektórych poglądy, na pewno jedna z lepszych możliwych inwestycji dla niego.

GeKo - Pon 13 Cze, 2011

Co się spinać, chłopak rozrzuca swoją kasę po drodze, nie jeden się z czasem wyrobił.
CHRZANEK - Pon 13 Cze, 2011

Marek23 napisał/a:
Już pisze:

Sieman we wszystkich 3 rajdach jadąc N4 robił czasy w pierwszej 6. Więc nie tylko Kajto się wbijał do top6 jak to napisałeś.


Ja twierdze nawet że było takich kierowców więcej :)
Marek23 napisał/a:
Jakby Kajto wtedy nie miał Wiślaka to byłaby bieda


Myślę że na pewno szybko wsiadłby do niego inny doświadczony pilot. Ale masz racje Wiślak jest dobrym "bezpiecznikiem".

Marek23 napisał/a:
Dwa, czy KAjetan jest aż takim wymiataczem?


Marku temat rzeka. Ja uważam że z tych którym udało się dopchac do RSMP jest jednym z lepszych. Wiem ze w PL jest wielu kierowców których kariera zakończyła się w RPP i nie dowiemy się do czego by byli zdolni w RSMP, ale omawiamy na razie startujących regularnie zawodników.

Marek23 napisał/a:
Chuchał w pierwszym starcie w czechach był drugą ośka w rajdzie,jadąc pierwszy raz w życiu C2R2. To bym nazwał talentem. Więc nie zgodziłbym się,że kajto to największy talent ostatnich lat.


Marku nie mam pojęcia jaka była obsada w rajdzie o którym mówisz, choć z pewnością wynik budzi uznanie, niemniej jednak jeżeli porównujemy Chuchałe vs Kajetanowicza to miarodajne wg mnie może być albo: porównanie bezpośrednie, lub porównanie czasów uzyskiwanych samochodem tej samej klasy na tych samych OeSach (przy podobnej pogodzie).

W tej chwili to trudno to ocenić.

Marek23 napisał/a:
Różnica mędzy nimi jest taka,że kajto to niezamozny chłopak z Cieszyna,a rodzice Chuchały mają dużo hajsu. I dlatego jednego postrzega się jako talent,a drugiego jako bogatego kolesia, ktory cos tam jedzie.


Możesz mi wierzyć lub nie, ale pojęcia nie mam kto ile ma kasy prywatnie - proponuje nie brać tego kryterium pod uwagę.

Marku - zobaczymy w przyszłym roku.
Jezeli Chuchał bedzie leczył Kajtka będe pierwszą osoba która przyzna: "Marek miał rację"

A tym zasem trzymam kciuki za pewnego szybkiego kierowce z Rybnika którego czas nadchodzi.

Marek23 - Pon 13 Cze, 2011

Cytat:
A tym zasem trzymam kciuki za pewnego szybkiego kierowce z Rybnika którego czas nadchodzi.

:rotfl: Nadchodzą to następne awarie w clio, jakoś nie wierzę,że to się przestanie psuć :rotfl:

speed555 - Pon 13 Cze, 2011


Jacek - Wto 14 Cze, 2011


Jacek - Wto 14 Cze, 2011


Jacek - Wto 14 Cze, 2011


Mick - Wto 14 Cze, 2011

Marek, talentu Kajtowi nie można odbierać, nawet początki jego kariery pokazały, że ma talent i potrafi być szybki - chociażby w pucharze 206.

Oczywiście nie neguje, że Sieman talentu nie ma - bo oczywiście też go ma, ale póki co nie możemy powiedzieć, że jest lepszy od Kajta, bo mimo wszystko brak mu tych kilometrów, które zrobił na tych trasach Kajto.

Prawdopodobnie będzie tak jak mówisz, że za rok Sieman będzie już na tyle rozjeżdżony na tych trasach, że stanie się mocną konkurencją dla wszystkich i częściej będziemy oglądać go na pudle :)

Marek23 - Wto 14 Cze, 2011

W tym momencie Kajto jest 2 razy szybszy niz Sieman, bez dwóch zdań. Zobaczymy jednak za rok jak już pisałem.
matt - Wto 14 Cze, 2011

:]

Jacek - Wto 14 Cze, 2011


Jaco - Pią 17 Cze, 2011

Ja tak z innej beczki napisze, ze bardzo podobalo mi sie to co pokazal Lukasz Markowski Fiesta, jak widac dobry kierowca moze wbic sie tym wynalazkiem miedzy mocniejsze c2:

Szkoda ze wyrwalo cale gorne mocowanie skrzyni, ale to juz inna sprawa... moglo byc pudlo w R2 :/

106 - Śro 29 Cze, 2011

http://rallyonline.pl/ind...=pnews&&s=32947
czy jest w pl drugi kierowca ktory rownie czesto ma nowego pilota? xD

ostatnio byl grzesiek dachowski... wchodze w newsa zeby zobaczyc
co powie przed bochemia... a tu.... nowy pilot HYHYHY



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group