To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

Anonymous - Sob 03 Mar, 2007

witam wszystkich :564:
posiadam, a raczej posiadalem szybkie Seicento, niestety na chwile obecna moc autka jest seryjna :567: 75 KM

o mozliwosciach mojego "nie" hot-hatcha :570: moze cos powiedziec kolega Barto :) :)

BaRtO_206GT - Sob 03 Mar, 2007

Witaj Psuju :D hehe ;) juz zdarzylem chlopaki przedstawic to Twoje czarne padlo :P hehe nie no zartuje!! jak plan pojdzie zgodnie z planem to mysle ze w tym sezonie moze byc naprawde predko!!

pzdr :564:

Anonymous - Sob 03 Mar, 2007

BaRtO_206GT napisał/a:
Witaj Psuju :D hehe ;) juz zdarzylem chlopaki przedstawic to Twoje czarne padlo :P hehe nie no zartuje!! jak plan pojdzie zgodnie z planem to mysle ze w tym sezonie moze byc naprawde predko!!

pzdr :564:


a dziekowac dziekowac ;)
cos ty im opowiedzial co?? :560: :560: :569:

Michał - Sob 03 Mar, 2007

siema
to ty do hh.pl tez nalezysz ??

BaRtO_206GT - Sob 03 Mar, 2007

badi napisał/a:
BaRtO_206GT napisał/a:
Witaj Psuju :D hehe ;) juz zdarzylem chlopaki przedstawic to Twoje czarne padlo :P hehe nie no zartuje!! jak plan pojdzie zgodnie z planem to mysle ze w tym sezonie moze byc naprawde predko!!

pzdr :564:


a dziekowac dziekowac ;)
cos ty im opowiedzial co?? :560: :560: :569:


hehe w sumie to powiedzialem tylko ze czarny sejo z xenonami i ze bylo kiedys 100 kucykow a teraz jest ambitny plan na ten sezon :D

Michał - Sob 03 Mar, 2007

jak xsenony to wiem, kolega jest z hh.pl :D
nie mówie ze to zle

Anonymous - Sob 03 Mar, 2007

tzn bylem :564:
bo tam sie dziwne rzeczy dzieja...
a tutaj Bartek mnie sciagnąl :) :D

anjas - Sob 03 Mar, 2007

badi napisał/a:
bo tam sie dziwne rzeczy dzieja...


rozwiń myśl proszę :)

Michał - Sob 03 Mar, 2007

czasami tam wchodziłem i ciekaw byłem co u was słychać ale widziałem ze sie klócicie :D
Anonymous - Sob 03 Mar, 2007

anjas napisał/a:
badi napisał/a:
bo tam sie dziwne rzeczy dzieja...


rozwiń myśl proszę :)


klótnie miedzy klubowiczami i ciagle dogryzanie sobie.... :551: :548:

anjas - Sob 03 Mar, 2007

oj to nie miło... u nas jest inaczej, jesteśmy jak bracia, dyskutujemy o poezji, teatrze, na spotach trzymamy się za ręce. :)

Ale w różowym swetrze chodzi tylko Marek ;) :D

BaRtO_206GT - Sob 03 Mar, 2007

nikt nie pije, nie gada o dziwkach itd :D jestesmy jak jedna wielka rodzina, chodzimy razem do kina, na obiad :D
Anonymous - Sob 03 Mar, 2007

ta, a na czerwiec planujecie Festiwal Piosenki Religijnej w okolicach Piły*(kto obejrzy "Testosteron" ten zrozumie). Wlasnie, chlopaki, zadam Wam takie pytanie egzystencjalne..czemu mamy stosunkowo duze silniki, skoro w miescie mozna jezdzic tylko 50? :) Zapewne cos wspolnego z tym maja kobiety :P
strick - Sob 03 Mar, 2007

anjas napisał/a:
jesteśmy jak bracia

I siostry :D

anjas - Sob 03 Mar, 2007

strick napisał/a:
jesteśmy jak bracia

I siostry :D


no tak, sorry strick, zapomniałem o tym Twoim przykrym wypadku kiedy przycinałeś żywopłot, pionowo, na wysokości swojego pasa ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group