To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

FreeMan - Pon 05 Mar, 2007

saxorulez napisał/a:
FreeMan napisał/a:
racy


racy napewno nie daje :P


juz Ci raz mowilem ze jestem dyslektykiem... a do tego mam mowa klawiature...

Anonymous - Pon 05 Mar, 2007

Miłe przywitanie ,co forum to obyczaj ,no ale jesli Saxo ma ponad 170ps i 7sec do setki i leci ponad 240 to gratuluje koledze zbudowania takiego pocisku ,az zaraz pooglada to autko,cos czułem w moczu ze pojawienie sie jakiegos mocnego niemca w krajinie francuskich scigantow sporo namiesza :564:
saxorulez - Pon 05 Mar, 2007

BARANMC napisał/a:
170ps i 7se


moje tak nie ma.. a chciałbym :)

nie wiem czy koledzy wytłumaczyli jak jest na naszym forum, ale jak może już spostrzegłeś albo i nie - obywatele mają różne kolory. Szary moze mało, zielony wiecej a niebieski chodzi 30 cm ponad chodnikami.

Jeśli spodoba Ci się na naszym forum - czego wyznacznikiem jest zwykła aktywnośc na forum i nie obrażanie się na brzydkie teksty o niemieckich autach i ludziach z pomorza to kolor się zmienia :) Mało Niemców mamy także witam ponownie i zapraszam do pisania.

FreeMan - Pon 05 Mar, 2007

BARANMC napisał/a:
Miłe przywitanie ,co forum to obyczaj ,no ale jesli Saxo ma ponad 170ps i 7sec do setki i leci ponad 240 to gratuluje koledze zbudowania takiego pocisku ,az zaraz pooglada to autko,cos czułem w moczu ze pojawienie sie jakiegos mocnego niemca w krajinie francuskich scigantow sporo namiesza :564:


generalnie od swiatel do swiatel ciezko jest sie rozpedzic do 240km/h. Ale takie porownanie i tak nie jest miaoradajne, bo jak wezmiemy jakies autko ktore rozpedza sie do 250 km/h to i tak w koncu Cie wyprzedzi na dluuuuuuuuuuuuuuuuugiej prostej... a nie musi miec wcale 7 sek do 100km/h.

Niemy - Pon 05 Mar, 2007

dane mowia ze da rade

http://www.zeperfs.com/duel137-384.htm

a w praktyce sie pewnie okaze

strick - Pon 05 Mar, 2007

saxorulez napisał/a:
Mało Niemców mamy

Jak mało? Ja mam 2 :P
Ale nie szybkie :D

Witam :)

polll - Pon 05 Mar, 2007

hehe co do dyskusji niemcy vs francja :D http://video.google.pl/vi...st+Handling+Car
Peter - Pon 05 Mar, 2007

zajebisty ten golf a felgi rewelacja.witam :)
Anonymous - Pon 05 Mar, 2007

FreeMan napisał/a:
generalnie od swiatel do swiatel ciezko jest sie rozpedzic do 240km/h
w 3miescie jest to mozliwe ,tym bardziej ze miaszkam 250m od Obwodnicy trojmiejsciej a tam jest gdzie pozapierdzielac :564:
saxorulez, pełen relax ,ja osobiscie nie mam nic do francozow bo jak juz wczesniej pisałem troche sie w rodzinie tego przewineło idoceniam te małe potworki.
Ostatni francoz w rodzinie
troszke sie tu OT zrobił

Rudello - Pon 05 Mar, 2007

Witam wreszcie jakies mk3 :) i to takie ktorej objedziesz shortiego :P :D
GOKART - Pon 05 Mar, 2007

To i ja się przywitam. Musisz się przyzwyczaić kolego że na tym forum obowiązuje specyficzna terminologia... niemieckie auta nazywane są tu hitlerowozami :D tudzież niektóre są ze stajni wieśniakowóz ;)
Z ripostami w tym stylu trzeba uważać bo wiadomo że francuzi sa wredni a japończycy okrutni i mozna dostać warma albo banana :P

Rudello - Pon 05 Mar, 2007

zrobic foopa albo dostac harakiri :D
Michał - Pon 05 Mar, 2007

pug zniszczył :D smieszny filmik, ale generalnie top gear to show a nie szczera prawda. Sory , wolałbym juz m3, albo sky'a ...
Anonymous - Wto 06 Mar, 2007

Witam na stronie Miłośników szybkich aut;) pozdrawiam tych, których poznałam wczoraj, Natalia:)
anjas - Wto 06 Mar, 2007

Witamy!

Miło się wczoraj za Wami wracało ze spota :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group