To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] RPP 2011

EmerytRs2 - Wto 08 Lis, 2011

;D
Marek23 - Śro 09 Lis, 2011

Czy ktoś miejscowy orientuje się co do stanu nawierzchni odcinków specjalnych na Cieszynce? Dostalem info,że niby na jednym taki wyryp,że mam golfa nie brać na zapoznanie. Co prawda na zapoznaniu i tak za szybko nie jeżdżę,ale serio szkoda mi auta jeśli tam takie jakieś mega dziurska będą. Będe musiał od kogoś coś pozyczyć i wolałbym wcześniej wiedzieć...
qbica - Śro 09 Lis, 2011

to na pewno dobka :D dawno tamtędy nie jechałem, może sie w sobote wybiore to nagram jakiś filmik ;)
Marek23 - Śro 09 Lis, 2011

Bylbym wdzieczny, bo nie chce zapozniania robic przy 30 km/h...
GeKo - Śro 09 Lis, 2011

Mogiel ma wrzucić na neta OSy parę dni przed rajdem.
Bart - Czw 10 Lis, 2011

Marek23 napisał/a:
serio szkoda mi auta jeśli tam takie jakieś mega dziurska będą. Będe musiał od kogoś coś pozyczyć


bardzo miło :>

Pożycz golfa, mam parę worków z cementem do przewiezienia, a sieny mi szkoda.

Anonymous - Czw 10 Lis, 2011

:lol2:
Koto - Czw 10 Lis, 2011

Na Janner Rallye, rundę mistrzostw Czech i Austrii są już mapy odcinków, jest harmonogram, przewodnik po rajdzie i wszystkie potrzebne informacje, a rajd jest w... styczniu. Dlaczego wszelkie informacje o drugoligowej Barbórce są taką tajemnicą?
qbus - Czw 10 Lis, 2011

Bo jakby u nas były mapy, harmonogram, przewodniki na 3 miesiace przed rajdem to bądź pewny że aż roiło by się od upalaczy. W zwiazku z tym ze czesc informacji jest utajniona jednak sporej czesci ludzi nie chce sie jezdzic na slepo. Tam jest zupelnie inna kultura i podejscie do tego wszystkiego.
GeKo - Czw 10 Lis, 2011

ta czesi wala nielegale do oporu.
Koto - Czw 10 Lis, 2011

Upalane będzie i tak, co roku jest, nawet przy trasach chowanych w tajemnicy do kilku dni przed rajdem.
qbus - Czw 10 Lis, 2011

Nie no fakt faktem, razem z regulaminem mapy mogły by się pojawiać. Generalnie zakaz jezdzenia po odcinkach jest przeciez od momentu opublikowania regulaminu uzupelniajacego danego rajdu.
Koto - Czw 10 Lis, 2011

Jakby był fotoradar na jakimś odcinku przed rajdem, to by były jaja na zdjęciach :rotfl:
Janusz - Czw 10 Lis, 2011

Kasperczyk kupił fabie r2
qbus - Czw 10 Lis, 2011

Si, jutro odbiera i pierwsze testy :)

Tak btw. co się dzieje ze stoszóstym?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group