To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] RPP 2011

GeKo - Nie 13 Lis, 2011

szeroki kąt prostuje zakręty.
Koto - Nie 13 Lis, 2011

Cytat:
szeroki kąt prostuje zakręty.


Racja. Nie wiem, jestem zmęczony i prawie kimam, może dlatego mi cały rajd wyprostował :P

qbica - Nie 13 Lis, 2011

ale górki bardzo spaprali :/ jest tam dużo lepszych dróg a tu same prostki wpakowali :wall:
Bad-i - Nie 13 Lis, 2011

[quote="qbus"]
Cytat:
Cytat:
mimo ze Citroen Polska mowi w rozmowach ze pucharu C2 juz nie bedzie w RSMP


Tylko DS'y czy odpuszczają totalnie?


Tego nikt chyba jeszcze na 100% nie wie, ja wiem tylko ze McLaren swojego Maxa juz sprzedal - a On raczej byl poinformowany (oczywiscie sprzedal nie na Polski rynek).

GeKo - mozna leciec puchar C2 w Polsce i R2 Fabia w Czechach, tyle tylko ze Kasperczyk C2 sprzedaje.

Marek23 - Nie 13 Lis, 2011

qbica napisał/a:
ale górki bardzo spaprali :/ jest tam dużo lepszych dróg a tu same prostki wpakowali :wall:

Mi się wydaje,że przy wolnej jeździe i szerokim kącie tak to widać. Ja to nawet nie oglądam tych onboardów, bo przy szybszej jeździe to będzie inaczej wyglądało.

qbica - Nie 13 Lis, 2011

Marek23 napisał/a:
qbica napisał/a:
ale górki bardzo spaprali :/ jest tam dużo lepszych dróg a tu same prostki wpakowali :wall:

Mi się wydaje,że przy wolnej jeździe i szerokim kącie tak to widać. Ja to nawet nie oglądam tych onboardów, bo przy szybszej jeździe to będzie inaczej wyglądało.


Marek, MArku, upalałem tam nie raz, jakkby za cmentarzem oes nie skrecał w lewo tylko poszedl prosto to by było mistrz, partia szybkich zakretów, pare podbić, mostek w zakręcie, a tak to same prostki :ban:

Marek23 - Nie 13 Lis, 2011

qbica napisał/a:
Marek, MArku, upalałem tam nie raz, jakkby za cmentarzem oes nie skrecał w lewo tylko poszedl prosto to by było mistrz, partia szybkich zakretów, pare podbić, mostek w zakręcie, a tak to same prostki :ban:

To slabo,nie pod moje auto rajd. Modlę się o ten snieg, wtedy wszyscy będą musieli improwizować :]

qbica - Nie 13 Lis, 2011

wpadniesz kiedyś to Ci z Jacem pokażemy gdzie w zimie upalamy ;D
Koto - Nie 13 Lis, 2011

Na Kubalonce mówią, że w środku tygodnia ma padac :>
qbica - Nie 13 Lis, 2011

Koto napisał/a:
Na Kubalonce mówią, że w środku tygodnia ma padac :>

w Dobce też inna strefa klimatyczna :rotfl: więc też może coś popadać/posypać ;D

Marek23 - Nie 13 Lis, 2011

Skoro to ten temat, to może podyskutujmy na temat opon na ten rajd.
Mam 2 sety:
16' przód Micheln NO dociete mocniej,bardzo dobry stan. Tył media Michelin stan średni.
Na tym chyba pojadę jak będzie sucho lub mokro.

15' 4 Pirelli Carving, jeden dzień upalane. Z tym,że od 3 lat leżą w garażu. Czy to długo jak na zimówki? To mój set up na snieg.

I tu pojawia sie pytanie... A co kiedy będzie cienka warstwa śniegu, lub jesli będzie posniegowe błoto,itd. Czy wtedy też Carving? W sumie ona coś tam na asfalcie trzyma.

Czy jako tako te 2 komplety dadzą radę? W sumie i tak nie mam kasy na coś jeszcze więc jakoś będę musiał to objechać.

GeKo - Nie 13 Lis, 2011

Jak będzie błoto pośniegowe to carvingi, slick docięty Ci tego nie pokleji bo asfalt bedzie za zimny, dodatkowo duzo zacienionych miejsc, gdzie jest ryzyko śniegu lub czarnego lodu.
Marek23 - Nie 13 Lis, 2011

GeKo napisał/a:
czarnego lodu.

:/ Kurcze, musze uważać,nie chcę fury rozwalić. Carvingi i zła pogoda moja nadzieją, bo pewno nie każdy aż taką zimówkę będzie miał.

EmerytRs2 - Nie 13 Lis, 2011

z ciekawości jaki masz rozmiar?
Tacie takie zakupiłem, ogólnie teraz będzie ich 3 sezon, to jak nówki sztuki sztuki wizualnie, i dotykowo ;)

co sądzisz o tej gumie?
ja czytałem różne opinie, ale zajarałem się kolcowaniem i dlatego je wziąłem.

Marek23 - Pon 14 Lis, 2011

Mam 15', 185 na ile to nie pamiętam. Musze iść do garażu sprawdzić...

Jeździłem raz na sniegu na Salmopolu na nich, 3 lata temu i trzymały mega. Na identycznych kiedyś upalaliśmy z Chuchała na suchym na asfalcie i też nie było jakiejś załamki. Ogólnie guma powinna zrobić robotę. Na śniegu też jakimś kozakiem nie jestem,ale w sumie to mogło by sypnąć, bo mogłoby sie fajnie jechać na tej gumie jeśli jeszcze mi się nie zestarzała...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group