To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] RPP 2011

Jacek - Wto 15 Lis, 2011

Mick napisał/a:
GeKo napisał/a:
Zapomniałeś o 52 :)


nie kibicuje oszustom :P

ja jebie. jesteś Mick przeciulem

Marek23 - Wto 15 Lis, 2011

Kurde, podobno na pierwszym oesie podjazdy mega ostre, a 3 oes to duzo prostych. Mocne auta faworyzowane,nie dobrze :/

PS. Mick, to nie oszust. Jeździ lepiej ode mnie, nie musi oszukiwać.

Koto - Wto 15 Lis, 2011

Co do opon jeszcze, ja bym się bał trochę na drogowej gumie ze względu na kapcie, jest gdzie oponę przeciąc.
Koto - Wto 15 Lis, 2011

qbica napisał/a:
to sypnij tymi asami mniej więcej :D


Na pierwszym odcinku trochę przed wjazdem na parking, zakręt przez garb, tylko, że dużo ludzi będzie na pewno, później prawy zakręt przed zameczkiem, już wcześniej o nim mówiłem, tam na pewno chciałbym byc, tylko muszę się dowiedziec o jakieś ścieżki przez las żeby nie butowac za daleko.
Drugi odcinek to spadanie do mety, tam na pewno będzie grubo i wcześniej na wyjeździe z lasu, też jest lewy przez garb, powinno byc spoko ale zaś trochę butowania.

Marek23 - Wto 15 Lis, 2011

Zaczynam czuć ogromny respekt do tego rajdu. Wręcz lekki strach...
Yarko - Wto 15 Lis, 2011

pewnie lokalni drajwerzy będą mieli przewagę, z racji że znają trasy, wiedzą gdzie przyczepnie itd. ale niewykluczone, że trochę zmięknie im faja jak sypnie śniegiem, wtedy szanse się wyrównają, właśnie dlatego przydałaby się dobra opona, która poradzi sobie w ciężkich warunkach
martin.h - Wto 15 Lis, 2011

Yarko napisał/a:
ale niewykluczone, że trochę zmięknie im faja jak sypnie śniegiem


:lol2:

Raczej będzie pełen ogień, nawet kosztem sprzętu ;D

Yarko - Wto 15 Lis, 2011

martin.h napisał/a:
Raczej będzie pełen ogień, nawet kosztem sprzętu


pół biedy sprzętu, oby nie kosztem zdrowia

śnieg jest nieprzewidywalny, a szczególnie to co jest pod nim i łatwo studzi "gorące" głowy, szczególnie po jakimś grubym ratowaniu, dlatego w tym upatruję szansę kierowców w słabszych sprzętach, trzeba tylko pojechać bez szaleństw, równo bez błędów, ale dobra guma to podstawa

Yarko - Wto 15 Lis, 2011

biorąc pod uwagę to co napisał Marek o dlugich i stromych podjazdach i dużej ilości prostych to na suchym będzie raczej ciężko podpiąć się pod czołówkę, która dysponuje grubym sprzętem
qbica - Wto 15 Lis, 2011

lokalesi wychowali sie na tych trasach, głównie na śniegu właśnie ;D najgosze będą zmienne warunki, na os1, 2 moze być śnieg, na os3 już nie koniecznie :D
Bonczek - Wto 15 Lis, 2011

Receptą jest 4x4 i kolec ;D
Koto - Wto 15 Lis, 2011

Na śliskim, pod jeden podjazd na pierwszym odcinku, w ogóle ciężko będzie wyjechac xD Niestety na trasie dużo jest miejsc gdzie trzeba mocy, a mało gdzie techniką i jajami można nadrobic, są takie oczywiście, ale za krótkie moim zdaniem.
Marek23 - Wto 15 Lis, 2011

Dlatego ja sie nie napalam. Najwazniejsz to rowne tempo i bez bledow... Co z tego,ze w jedym miejscu zyskam,jak potem gdzies bede cofal czy cos.
speed555 - Wto 15 Lis, 2011

GeKo napisał/a:
Ja słyszałem o 200 i zewnętrznej elektronice, ale to słyszalem wiec nie wiem ile w tym prawdy :]

Nowo zrobiony silnik i wczoraj po strojeniu na hamowni Poganowi wyszło 209 KM i zadowolony bo ponoc wczesniejszy silnik miał 176KM.
Cos czuje ze na niezakutym motorze szybko to wybuchnie;)


No i wykrakałem - u Pogana już wybuchł silnik, takze raczej nie jedzie rajdu.
Z Rzeszowa jakies ziomki od Dudka zrobiły 209KM ale żywotnosc troche mala:)

fydi - Wto 15 Lis, 2011

speed555 napisał/a:
GeKo napisał/a:
Ja słyszałem o 200 i zewnętrznej elektronice, ale to słyszalem wiec nie wiem ile w tym prawdy :]

Nowo zrobiony silnik i wczoraj po strojeniu na hamowni Poganowi wyszło 209 KM i zadowolony bo ponoc wczesniejszy silnik miał 176KM.
Cos czuje ze na niezakutym motorze szybko to wybuchnie;)


No i wykrakałem - u Pogana już wybuchł silnik, takze raczej nie jedzie rajdu.
Z Rzeszowa jakies ziomki od Dudka zrobiły 209KM ale żywotnosc troche mala:)


Świetny interes!
-Poproszę srylion koni.
-Proszę.
-Dziękuję.
JEB.
Dobranoc.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group