To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wybory 2015

Kenet - Pon 25 Maj, 2015

Ciekawie się zrobi na jesieni jak PiS weźmie 40%, Platforma 35%, a Kukiz 25%.
Siadly - Pon 25 Maj, 2015

No właśnie.

Jakbym miał obstawiać: PO wygrywa, ale minimalnie, tuż za nimi PiS (nie wygrają bo prezes i Antoni wyskoczą). Kukiz ze sporym poparciem, za JOWy skuma się z PiS (jednocześnie popełniając polityczne samobójstwo). I w ramówce TVP1 zamiast "19:30 - Wiadomości" będziemy mieli "19:30 - Smoleńsk" :rotfl: :rotfl: :jupi:

Bad-i - Pon 25 Maj, 2015

A ta nowa partia Petru?
Jakarti - Pon 25 Maj, 2015

Siadly,
nie moze tak byc w tym przykladzie
rzad formuje partia wygrana wiec albo po / kukiz albo po / pis

Anonymous - Pon 25 Maj, 2015

Albo rzad mniejszościowy
Kenet - Pon 25 Maj, 2015

Co taki rząd zrobi?
Anonymous - Pon 25 Maj, 2015

niewiele ale juz 2 razy taki mielismy
Kenet - Pon 25 Maj, 2015

I jest jak jest, więc rewelki nie wróżę :]
kaziu1985pn - Pon 25 Maj, 2015

Jeden warunek kukiz musi zdarzyć się zorganizować
siema - Pon 25 Maj, 2015

Bad-i napisał/a:
A ta nowa partia Petru?

Zastanawia mnie jedno: Jak można założyć partię NowoczesnaPL nie mając wykupionej domeny nowoczesna.pl? To nie świadczy o nich najlepiej :rotfl:

A tak na serio, ile głosów mogą zebrać opatrzone twarze Petru, Balcerowicza i Frasyniuka? Zakładam, że jednocyfrową ilość.

Bad-i - Pon 25 Maj, 2015

Oby wiecej, ja do tej pory glosowalem na PO zeby nie dopuscic PIS do wladzy. Teraz chce zaglosowac na kogos inteligentnego lub dobrego menadzera. W obecnej opcji nikogo takiego nie widze :(
PiTT - Pon 25 Maj, 2015

Bad-i napisał/a:
A ta nowa partia Petru?

to bedzie opcja, ale jak to ekonomisci... dojebia takie podatki i inne oplaty zeby latac budzet ze kazdy sie obsra :D
niech obiecuja niemozliwe, przyjdzie kolejna ekipa i bedzie znowu latac po poprzednikach... tak jak zwykle zreszta, wiec nic tu nowego nie ma :)
jesli obywatel moze skorzystac na obietnicach to ja sie ciesze, chooj mnie obchodzi ze niemozliwe :lol2:

kaziu1985pn - Pon 25 Maj, 2015

Co do Kukiza, cytat maila rozesłanego

Cytat:
Drodzy Przyjaciele!
Jeszcze raz pragniemy Wam gorąco podziękować za wsparcie i oddane głosy.

Polska się przebudziła. Ponad 3 miliony Polaków opowiedziało się za pozytywną zmianą, za wprowadzeniem 460 JOW w wyborach do Sejmu. Okazało się, że Polska Potrafi, że Wy potraficie działać. Tego potencjału i tej wielkiej szansy na zmianę pokoleniową nie można zmarnować. Dlatego chcemy byście poszli dalej z nami, po Polskę dla Obywateli, nie politycznych klanów!

1.Nie tworzymy partii politycznej
Ne tworzymy partii politycznej, żadnych STRUKTUR, żadnych pełnomocników czy władz. To ma być oddolny Ruch Obywatelski, Ruch Pozytywnej Zmiany i Zdrowego Rozsądku, którego brakuje w polskim życiu publicznym.Wszyscy, którym leży dobro Polski na sercu niech czują się zaproszeni. Działamy razem, oddolnie w swoich małych Ojczyznach. Organizujmy się! W II połowie czerwca spotkamy się zgodnie z obietnicą w Lubinie!

2. Referendum i ruchJOW.pl
6 września odbędzie się ważne dla nas referendum, m.in w sprawie wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych. To dla nas Wielka Szansa na mobilizację i edukację naszych Rodaków w kraju i zagranicą. O tym jak ważna jest ta zmiana muszą dowiedzieć się wszyscy w Polsce. Dlatego polecamy rejestrację na stronie ruchjow.pl i współdziałanie w kwestii wygrania referendum. Zachęcamy do głosowania, TAK DLA JOW!

3. Regionalni przedstawiciele ds. kontaktów z mediami
W związku z tym, że wiele osób powołuje się teraz na Pawła Kukiza bez wiedzy i zgody, powołamy wkrótce osoby do kontaktów z mediami w danych Regionach. Informacje będą dostępne na stronie kukiz.org. Nasz przekaz musi być jasny i klarowny, walczymy przecież o zmianę ustrojową, więc przeciwnicy są bardzo mocni.

Wierzymy, że Razem uda nam się wygrać Polskę dla Obywateli, dla naszych rodzin, naszych dzieci i wnuków. Teraz. Musi nam się udać. Potrafisz Polsko!

Paweł Kukiz i Wasz Sztab

siema - Pon 25 Maj, 2015

Kukiz z tymi JOWami zaczyna mnie powoli przerażać ;) Jest tak zafiksowany na ich punkcie, że obawiam się zapomina o wszystkim innym. Jeśli nie stworzy żadnego sensownego programu, to na jesieni nic nie zawalczy.
kaziu1985pn - Pon 25 Maj, 2015

mam wrażenie że to jego jedyny pomysł na zmianę


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group