To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 HH.ORG TrackDay Ułęż 21 sierpień

pP - Sob 21 Sie, 2010

rasta napisał/a:
Odnośnie zwiedzania :rotfl:


dzisiaj była pojeżdzawka w biłgoraju i na zakręcie co Raściak wyleciał ktoś wydachował

M - Sob 21 Sie, 2010

ups...
rasta - Sob 21 Sie, 2010

Z ciekawostek. do fury wrzuciłem Gepesa i mierzyłem Vmax podczas próby :D

3, Stf - 175 km/h
2. Ja - 177 km/h
1. Golf R = 178 km/h (po programie)

Kolor z Golfa się zawziął i ze 3 razy podchodził. Stwierdził, że skoro nie jest w stanie zrobić dobrego czasu to chociaż sieknie best Vmax :D

Stf i mój czas z Wróblem na pokładzie, Golf sam.

TomsoN - Sob 21 Sie, 2010

Trzeba było mi zmierzyć 140 :jupi: u eM'a już miałem 160 :P (ale ciiiiii)
qbus - Sob 21 Sie, 2010

M napisał/a:
Szybkie partie + slalomy na glownej prostej, potem dohamowanie ze 160 na prostej w drugą stronę robiły wrażenie, nie udało mi się tam wytworzyć ani razu niebezpiecznej sytuacji - znaczy się jechałem za wolno.


Wreszcie ziom zobaczyles namiastke oesu ew wyscigu gorskiego... 3mam kciuki za berh trophy w nastepnym roku a nie kulanie sie po pseudo torach. Git!

M - Sob 21 Sie, 2010

qbus napisał/a:
M napisał/a:
Szybkie partie + slalomy na glownej prostej, potem dohamowanie ze 160 na prostej w drugą stronę robiły wrażenie, nie udało mi się tam wytworzyć ani razu niebezpiecznej sytuacji - znaczy się jechałem za wolno.


Wreszcie ziom zobaczyles namiastke oesu ew wyscigu gorskiego... 3mam kciuki za berh trophy w nastepnym roku a nie kulanie sie po pseudo torach. Git!

Co prawda byłem na ułężu w zeszłym roku już ale masz rację, to jest amatorska jazda. Ja wiem że na bergu czy rajdzie nie ma przeproś i jest szybko.
Dzisiaj liczyliśmy średnią prędkość na próbie i było to 100km/h.
Nie wiem czy to jest pseudo tor - raczej tor zastępczy z powodu braku dostępnych takich obiektów w PL. Myśle że tobie też by się podobało :)

qbus - Sob 21 Sie, 2010

Piszac o pseudo torach mialem na mysli bilgoraj, lubin (chociaz tam nie bylem) wyrazow. W ulezu bylem i wiem ze mozna tam ulozyc tam mega wymagajaca a do tego szybka trase.
M - Sob 21 Sie, 2010

Spoko luz, kurde padam na ryja.
rasta - Sob 21 Sie, 2010

On boardy :D

Prawie najlepszy przejazd ale i tak daleki do ideału :/



Koszenie oponek :lol2:



Zwiedzanie lasu ;D


M - Sob 21 Sie, 2010

:lol2: :lol2: :lol2:
pieknie naprawde pieknie
Załapałem się na środkowym filmiku :)
Akurat patrzyłem czy wszystko u was OK :)

Anonymous - Sob 21 Sie, 2010

bardzo fajna imprezka, pogoda dopisała i można sie było wyszaleć na zakretach :jupi:

wielkie dzieki za impreze i ogromne podziękowania za próbę reanimacji CTR'a mojego brata ... holowanie długie i mozolne ale szczęśliwie zakończone w Wawie !

siema - Sob 21 Sie, 2010

rasta napisał/a:
Koszenie oponek :lol2:

[filmik]

Rady Wróbla zawsze w cenie:
- "K u r w a! Największą oponę żeś zajebał, nie mogłeś sobie wybrać mniejszej?"

:rotfl:


PS. Zapomniałem dodać: miszcz wyścig z pralką był. Dzięki :)

wasq - Sob 21 Sie, 2010

witam

imprezka zajebsicie udana Ułeż jest super jak bede mial do wyboru Lublin Ułeż tylko Ułęż


Dzieki Em za ogarniecie tematu dzieki Wróblowi za pomiaru i porady !!

Stf - Nie 22 Sie, 2010

wasq - pamiętaj - od dzisiaj tylko motul :) najlepiej w 4l butelkach i full syntetyk 15w50 - > nie zalewaj innego ! :)
Jakarti - Nie 22 Sie, 2010

wowo

brawo, gratki fajnej zabawy!! :)

ps ja sie boje szybko jezdzic - powyzej 120 poca mi sie jajka :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group