To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Tanie Upalanie !

Barejka - Wto 06 Mar, 2012

barej zważa na bajer :D
KarQ - Wto 06 Mar, 2012

Rurka jak rurka, ale jak się przyjrzysz to na połączeniu tuż nad tunelem środkowym jest rura gwintowana, którą można porównać do pręta gwintowanego, a temu już dość blisko do drutu z twojego podpisu, więc może weźmiesz do puga?
Qukie - Wto 06 Mar, 2012

KarQ napisał/a:
O ile znajdę

Obrazek

I to mam na pewno.


1) czy to coś daje, pomaga?

2) ile monet za to?

KarQ - Wto 06 Mar, 2012

Qukie, a huk wi :rotfl:

W teorii powinno usztywnić budę, która się gnie w Vgenie jak cholera, lecz ja nie zakładałem u siebie, bo przy rozkręcaniu wypchnąłbym progi na zewnątrz :lol2:

A zapłaciłem za to 200.

Bonczek - Wto 06 Mar, 2012

Nazywa się to Room bar :rotfl:
bizon - Śro 07 Mar, 2012

jedyne miejsce, gdzie sie w hondzie nie montuje rozporek to kielichy cylindrow :D
Bonczek - Śro 07 Mar, 2012

bizon, no nie wiem :D Blockguard i Blockgirdle :D
bizon - Śro 07 Mar, 2012

pierdole, rownie dobrze mogliby to auto robic z samych rozporek :D
Janusz - Śro 07 Mar, 2012

chyba lżej i lepiej wyjdzie zrobić klatkę w hondzie niż zakładać te wszystkie usztywniacze :)
bizon - Śro 07 Mar, 2012

Janusz napisał/a:
chyba lżej i lepiej wyjdzie zrobić klatkę w hondzie niż zakładać te wszystkie usztywniacze :)

wtedy nie ma bling bling na spocie ;D

M - Śro 07 Mar, 2012

Janusz napisał/a:
chyba lżej i lepiej wyjdzie zrobić klatkę w hondzie niż zakładać te wszystkie usztywniacze :)

W hondzie rozpórki służą zupełnie innej sprawie.

Janusz - Śro 07 Mar, 2012

M napisał/a:
W hondzie rozpórki służą zupełnie innej sprawie.


a no tak :D zapomniałem :D

koma600 - Śro 07 Mar, 2012

xD
Anonymous - Wto 17 Kwi, 2012

Nawiązując do dyskusji z SB
Cytat:
[Dzisiaj 19:43] Czesio: ładować się w punto gt czy nie ? ZBo tak się zastanawiam
[Dzisiaj 19:50] no name: mesiem się chcesz w nie pakować, rozwalona beta Ci nie wystarczyła ?
[Dzisiaj 22:27] B-Rey: o te chodzi czesio? http://allegro.pl/fiat-pu...2256989688.html
[Dzisiaj 22:34] roj: 94 rok i przebieg jak w każdym samochodzie na allegro niezależnie czy ma 4 lata czy 34 :D
[Dzisiaj 22:45] B-Rey: w aucie za pare tysięcy przebieg nie ma znaczenia moim zdaniem tylko stosunek cena/stan
[Dzisiaj 22:51] roj: absolutna racja, fura może mieć i 300 tys. i byc w świetnym stanie albo mieć 50 tys. i być szrotem. śmieszne jest to że przebieg w heczach jest ok. 130 tys. niezależnie od rocznika :)
[Dzisiaj 22:59] Czesio: tak o tego typu Punto , nie o ten konkretny egzęplarz . Wydaje mi się ze w stosunku cena/frajda to auto może wygrać , jest lekkie , tanie , w miarę podante na mody itd. Źle myśle ?
[Dzisiaj 23:00] Barejka: czesiek a nie mowilem ze sie wkopiesz w kolejna ruine, polowa forum CI to pisala :D
[Dzisiaj 23:01] Czesio: Barnej , ale zauważyłeś że ja jeszcze nic prócz mercedesa nie mam ? A nad sprzedażą Merca też się gruba zastanawiam
[Dzisiaj 23:02] Barejka: gt to tez juz bedzie stary pazdzierz koni z tego nie narobisz, mozesz jedynie IC wiekszy dodac i pobawic sie MBC ale szalu tez nie bedzie
[Dzisiaj 23:03] Czesio: I pisze to chłopak , który zdłubał 106 xsi :)


Zastanawiam się , kto może mieć jakaś więdze odnośnie punto gt i ewentualnie poradzić odradzić :)

Barejka - Wto 17 Kwi, 2012

Czesio, kornat http://forum.hothatch.org...wprofile&u=2154


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group