To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - CARS

M - Nie 18 Gru, 2011

was79 napisał/a:
Bart napisał/a:
"Uważam rze" w ogóle jakaś dziwna klientela kupuje :]


Kupiłem raz i wystarczy :wall:

:>

was79 - Nie 18 Gru, 2011

:faja:
Bart - Nie 18 Gru, 2011

xD
was79 - Nie 18 Gru, 2011

:faja:
M - Nie 18 Gru, 2011

Niech każdy czyta co tam lubi, przytoczyłem przykład tylko :>
PiTT - Nie 18 Gru, 2011

M napisał/a:
Bart napisał/a:
ale bez reklam nie byłoby gazet...

Nie jest to prawda :>
Zobacz np "Uważam Rze" które na początku miało problem z reklamodawcami.
Wystarczy być odpowiednio dobrym a klienci sami przyjdą.

zapytaj Kamila, myślę że ponad 6 lat w branży m. in. reklamy prasowej daje mu status eksperta :)

kamil - Nie 18 Gru, 2011

Pitt nie kłam :) 7 lat

a wracając do "Uważam Rze" to niestety reklamodawców jak na lekarstwo. Potworne mają kłopoty finansowe i mają z tym wielki ból głowy...Bo zwalniają ludzi...ratują się jak mogą.
Pomimo idei, poglądów jest to wydawnictwo nastawione na zyski, więc nie satysfakcjonuje wydawców sama sprzedaż, która nomen omen jest nie najgorsza 2 miejsce po Polityce, ale nie o tym...Po prostu ich nie stać na utrzymanie się z samej sprzedaży.

Na Polskim rynku jest tylko kilka periodyków, która jest w stanie utrzymać się bez reklam, a tylko na sprzedaży egzemplarzowej: Angora, Gość Niedzielny, Tygodnik Powszechny i jeszcze kilka mniejszych. Reszta egzystuje dzięki reklamom albo dotacjom z jakiś tam struktur.

Walle - Wto 20 Gru, 2011

kamil napisał/a:
Pitt nie kłam :) 7 lat

a wracając do "Uważam Rze" to niestety reklamodawców jak na lekarstwo. Potworne mają kłopoty finansowe i mają z tym wielki ból głowy...Bo zwalniają ludzi...ratują się jak mogą.
Pomimo idei, poglądów jest to wydawnictwo nastawione na zyski, więc nie satysfakcjonuje wydawców sama sprzedaż, która nomen omen jest nie najgorsza 2 miejsce po Polityce, ale nie o tym...Po prostu ich nie stać na utrzymanie się z samej sprzedaży.

Na Polskim rynku jest tylko kilka periodyków, która jest w stanie utrzymać się bez reklam, a tylko na sprzedaży egzemplarzowej: Angora, Gość Niedzielny, Tygodnik Powszechny i jeszcze kilka mniejszych. Reszta egzystuje dzięki reklamom albo dotacjom z jakiś tam struktur.


O przepraszam - Tygodnik Powszechny nie utrzymuje się ze sprzedaży, gdyby nie pompowanie kasy z ITI w to pismo to już by go nie było.

Uważam Rze ma całkiem niezłą sprzedaż, ale hjowy kontekst. Stąd problemy.

M - Wto 20 Gru, 2011

Ja czytałem że problemy w URZ zaczęły się od przyjścia Pana Hajdarowicza bardziej :>
Walle - Wto 20 Gru, 2011

Myślenie skrótowe. Oczywiście problemy to nie tylko hjowy kontekst i Pan Hajdarowicz. Prasa ma teraz mocno pod górę i musi się nakombinować, żeby przetrwać. Pomaga dywersyfikacja - jak w Agorze. A pismo jak to nigdy nie będzie masowe.
kamil - Wto 20 Gru, 2011

Problemy Rzepy to zaczęły się w 2008
Kenet - Śro 21 Gru, 2011

Pracowałem kiedyś w drukarni dużej gazety, kurde jaka tam była piękna stawka w pierwszym roku :] W drugim już zaczęło się robić słabo i trzeba było gierrary there.
mi - Czw 22 Gru, 2011

kosmita napisał/a:
http://moto.pl/MotoPL/1,88571,10832291,Nowe_czasopismo_na_rynku.html

Czasopismo o włoskiej motoryzacji, ciekawe jak długo przetrwa na rynku.

Dziwi mnie, że naczelnym nie został Bart.


Dobra - kupiłem, przejrzałem, nawet czytać zacząłem. W dużym stopniu wygląda jak gazetki markowe leżące w salonach czy wysyłane co jakiś czas do kupujących samochód nowy, ale poza tym - akceptowalne nawet, dostaną ode mnie drugą szansę i drugi numer też wchłonę.

Bart - Czw 22 Gru, 2011

Ja kupiłem, nie bez trudu - na stacjach benzynowych nie widziałem, dopiero w empiku znalazłem. Po otwarciu jest gęba starego Zientarskiego, to duży minus. Czasu nie miałem na czytanie, na razie wyniosłem do kibla, jak się przytrafi posiedzenie to przejrzę :]
mi - Czw 22 Gru, 2011

jest ryj zientarskiego i jest ryj tego kretyna prowadzącego polską jazdę w tvn turbie...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group