To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP+RSMP] 20 Rajd Dolnośląski

layer - Czw 07 Paź, 2010

Są już pierwsze newsy z Dolnośląskiego: Gazeta.pl
Jacek - Czw 07 Paź, 2010

odszczekają to chóje!
Anonymous - Czw 07 Paź, 2010

Jak zwykle kompetentny news na gw.pl... "testował auto", czy "prawdopodobnie pędził" kur.wa :/
martin.h - Czw 07 Paź, 2010

:wall:

Kórwa mistrzowie kierownicy. Wkurza mnie, że nasi "muszą" za.pier.dalać na zapoznaniu, a przyjeżdża Bouffier czy inny obcokrajowiec, przejeżdża 2 razy odcinek z przepisową prędkością i klepie naszych ile wlezie.

Anonymous - Czw 07 Paź, 2010

To akurat było pomiędzy odcinkami...
jarek-malopolska - Czw 07 Paź, 2010

Wiadomo kto to "testowal i zepchnał ten autobus" ??
Mick - Czw 07 Paź, 2010

jarek-malopolska napisał/a:
Wiadomo kto to "testowal i zepchnał ten autobus" ??


nic nie wiadomo, generalnie z tego co słyszałem, to żaden rajdowiec nie zepchnał autobusu do rowu

Mick - Czw 07 Paź, 2010

layer napisał/a:
Są już pierwsze newsy z Dolnośląskiego: Gazeta.pl


a do tych tempych ch.uji wpływaja właśnie skargi, nie mogą pisać o winie, gdy na miejscu zdarzenia był prokurator i nie zostały postawione sprawcy zarzuty. Istnieje w prawie "domniemanie niewinności" wiec jak nie sprostują artykułu bądź go nie usunął grozi im proces

106 - Czw 07 Paź, 2010

mick jak wrazenia po zapoznaniu? jak tobie, przemkowi podobaja sie odcinki?
Anonymous - Czw 07 Paź, 2010

Mick napisał/a:
a do tych tempych ch.uji wpływaja właśnie skargi, nie mogą pisać o winie, gdy na miejscu zdarzenia był prokurator i nie zostały postawione sprawcy zarzuty. Istnieje w prawie "domniemanie niewinności" wiec jak nie sprostują artykułu bądź go nie usunął grozi im proces

Dokładnie...

Mick - Czw 07 Paź, 2010

106 napisał/a:
mick jak wrazenia po zapoznaniu? jak tobie, przemkowi podobaja sie odcinki?


Bartku, muszę powiedzieć, że super :)

a w ogóle to call me :)

qbus - Czw 07 Paź, 2010

martin.h napisał/a:
:wall:

Kórwa mistrzowie kierownicy. Wkurza mnie, że nasi "muszą" za.pier.dalać na zapoznaniu, a przyjeżdża Bouffier czy inny obcokrajowiec, przejeżdża 2 razy odcinek z przepisową prędkością i klepie naszych ile wlezie.


puknij sie w czoło...

106 - Czw 07 Paź, 2010

ok.. zadzwonie przez PW :D
martin.h - Czw 07 Paź, 2010

qbus napisał/a:
martin.h napisał/a:
:wall:

Kórwa mistrzowie kierownicy. Wkurza mnie, że nasi "muszą" za.pier.dalać na zapoznaniu, a przyjeżdża Bouffier czy inny obcokrajowiec, przejeżdża 2 razy odcinek z przepisową prędkością i klepie naszych ile wlezie.


puknij sie w czoło...


A co nie jest to prawdą? Przypomnij sobie co zrobili na zapoznaniu Campos z Thirym jak był zakaz wjazdu. Kary za przekroczenia prędkości na zapoznaniu to też fikcja, co? Osobiście kilka razy widziałem jak wygląda zapoznanie z trasą i gdybym był matką to bałbym się wypuścić dziecko z domu.
Więc zastanów się kto ma się puknąć w czoło :]

Anonymous - Czw 07 Paź, 2010

Martin, nie wiesz jak było więc za przeproszeniem, nie pier.dol...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group