To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Robimy się na Kate Moss

zefir - Czw 26 Sty, 2012

niestety to prawda :)
nox - Czw 26 Sty, 2012

da sie oczywiście że się da nawet bez trenera tylko trzeba meic w sobie duużo samozaparcia nieco wiedzy i tyle:)
Yarko - Czw 26 Sty, 2012

nie podniecam się, dla niektórych może być to dobry motywator, poza tym nawet jeśli gościu miał swojego trenera, rozpisaną dietę i odżywki to i tak musiał włożyć w to mnóstwo pracy
was79 - Czw 26 Sty, 2012

Mam motywacje, dziś po 6 rano byłem na basenie i machnąłem jak zwykle 1000m, klasycznym w czasie 25:04:50 :]
Yarko - Czw 26 Sty, 2012

was79 napisał/a:
Mam motywacje, dziś po 6 rano byłem na basenie i machnąłem jak zwykle 1000m, klasycznym w czasie 25:04:50 :]


GJ ! :jupi:

pP - Czw 26 Sty, 2012

nie napisałem, że to sie samo zrobiło..tylko nie wierze ze jeszcze pracował przez te 9 mscy :D
Niemy - Czw 26 Sty, 2012

pP napisał/a:
ta wszyscy się tak podniecają tymi fotami a pewnie było (o ile coś takiego jest możliwe w tak krótkim czasie) 9 miesięcy ćwiczeń codziennie pod okiem trenera + dieta + odżywki

w real life się tak nie da! :)


oczywiście, że się da! no problemo. najważniejsze w odchudzaniu to silna wola, 9 miesięcy to bardzo dużo czasu na zmianę sylwetki, szczególnie, że on jakoś strasznie gruby nie był, a brak czasu to najczęstsza wymówka, są siłownie czynne 24h/dobę także można dostosować trening do swojego planu dnia (plus wiadomo-dieta)

Kamill - Czw 26 Sty, 2012

nox napisał/a:
da sie oczywiście że się da nawet bez trenera tylko trzeba meic w sobie duużo samozaparcia nieco wiedzy i tyle:)

Nie tylko to, jeżeli nie pracujesz na etacie, albo w ogóle nie pracujesz, to siedzisz na siłce codziennie ile chcesz, oprócz tego idziesz na basen, na plaże czy pograć w kosza dla funu i też ćwiczysz mimo że odbierasz to już jako zabawe nie obowiązek.
Jeżeli do tego masz sporo kasy to stać cie na dowolne jedzenie zamawiasz wszystko z knajpy wg diety, wakacje czy ferie spedzasz na nartach kajcie czy w inny aktywny sposób, sam po sobie wiem jak po tygodniu nart wbiegam na 5te pietro bez zadyszki, skacząc jak żaba, a to tylko 5 dni jazdy...

Co innego jak siedzisz w biurze 8-17 masz rodzinę i w hooj spraw do ogarnięcia, a wakacje spędzasz malując mieszkanie, to jest to zupełnie inna sytuacja i tutaj potrzeba 10x tyle zaparcia co w pierwszym wypadku a i tak efekt będzie słabszy bo nie zawsze masz czas jeść regularnie i odpowiednio.

pP - Czw 26 Sty, 2012

gadałem kiedyś z Kamill i spoko gość się wydał..
teraz widze ze mysli podobnie :) chyba musi byc jakis browar ;]

Kamill - Czw 26 Sty, 2012

pP napisał/a:
gadałem kiedyś z Kamill i spoko gość się wydał..
teraz widze ze mysli podobnie :) chyba musi byc jakis browar ;]

+1 :ost:

pP - Czw 26 Sty, 2012

i tak w temacie o rzeźbieniu ciała, dietach, siłowni umawia się na browara :)
nie da się? da się!!!!

Anonymous - Czw 26 Sty, 2012

no jak nie jak tak :rotfl:
GeKo - Czw 26 Sty, 2012

pP napisał/a:
w real life się tak nie da!

Da się :)

Choć moze w trochę drugą stronę.
Mój kumpel 170cm
53kg
Po roku 70kg i niezła rzeźba.
Niemy i Bonku go znają, jak zobaczą go na następnym motobydle to juz nie będzie to samo :D

pP - Czw 26 Sty, 2012

ale mi nie chodzi o fizyczne zdolności organizmu człowieka...
tylko o czymś takim, że normalny człowiek poza siłownią widzi jeszcze dom, pracę, inne rzeczy..

GeKo - Czw 26 Sty, 2012

Raczej widzi :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group