To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

Jakarti - Wto 24 Lip, 2012

hehhee,

najlepiej samolot + kilka dni wypozyczyc auto :)
i tak jak sie lezy na plazy to samochodem sie nie jezdzi. poza tym alko... :D

bizon - Wto 24 Lip, 2012

Jakarti napisał/a:
hehhee,

najlepiej samolot + kilka dni wypozyczyc auto :)
i tak jak sie lezy na plazy to samochodem sie nie jezdzi. poza tym alko... :D


zdecydowanie polecam ta opcje :D

Kamill - Wto 24 Lip, 2012

bizon napisał/a:
Jakarti napisał/a:
hehhee,

najlepiej samolot + kilka dni wypozyczyc auto :)
i tak jak sie lezy na plazy to samochodem sie nie jezdzi. poza tym alko... :D


zdecydowanie polecam ta opcje :D

+1
Jak sie jeszcze jedzie gdzieś na wyspę to wystarczy auto na 2-3 dni bo w tyle się większość wysp w EU objedzie.

zefir - Wto 24 Lip, 2012

ja tez jesli na odpoczynek to wlasnie takie wakacje :D

samolot, drink, transfer, a na miejscu, ogarnianie zwiedzania i imprez, z punktu pasazera :D
serio, bałbym się jechać własnym autem kilka tysięcy km na wakacje, pomimo assistance etc

Michał - Wto 24 Lip, 2012

jak do chorwacji to tylko japońcem :D
nasza mazdolina nakurwia jak zła a przejechaliśy juz naprawde duuuuuuuzo .
Maciek, jak ci w esie napisałem, jakbędziesz miał problemy to smiało dzwoń. Do splitu mam 40km wiec w kazdej chwili biore mazdoline i jade do ciebie.

Anonymous - Wto 24 Lip, 2012

ja preferuje wakacje zwiedzawczo-poznawcze,w jednym miejscu maks 3 dni wiec nie mam innego wyjscia jak samochód,ale za kazdym razem trzęse troche dupą ze moze sie przydarzyć awaria czy dzwon (a AC nie mam)
206 Gti - Wto 24 Lip, 2012

Moim zdaniem w Chorwacji po tej drodze północ południe - po prostu trzeba polatać Cabrio albo moto - to jest coś pięknego. Zapach morza, lokalne miejscowości w których możesz sie zatrzymać zjeść Ribę i wykąpać sie po czym znowu jechać - dla mnie to jest nie do zastąpienia.

W przyszłym roku z kumplem mamy lecieć na dwa cabrio aż do Dubrovnika :) .

Natomiast zgadzam się ze coś jest w tym ze wsiadasz do samolotu i od tego momentu wszystko pier@#@%.

Maciek,

Mi też sie w Hr zapalił check engine - ale nie było żadnych objawów - więc olałem temat. Obecnie juz sie nie zapala. Nie wiem - pewnie wyjdzie to dopiero przy okazji przeglądu.

Franek - Wto 24 Lip, 2012

Z wypożyczaniem fury też jest trochę strach, bo często się zdarza że próbują wmówić jakieś szkody.
Pirania - Wto 24 Lip, 2012

Właśnie stamtąd wróciliśmy.. http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html
Jakarti - Wto 24 Lip, 2012

Franek,
Ty sie wszystkiego boisz :D

a to samochod rozwala na meczu, a to wmowia uszkodzenia.. :D relax :D kilka razy wypozyczalem i nic zlego sie nie dzialo. rozumiem, ze masz inne doswiadczenia.

Franek - Wto 24 Lip, 2012

Jakarti, oj tam oj tam.
Nie mam doswiadczen, czytalem cos tam.

Ogolnie sam bym chetnie wypozyczyl w takiej CHorwacji jakieś cabrio.

Jak ktos ma jakieś namiary to można by powrzucać dla potomnych.

M - Wto 24 Lip, 2012

Namiary na Chorwację? :faja:
Wypożyczalnie zależą od miejsca gdzie chcesz pojechać.

Franek - Wto 24 Lip, 2012

Np jakas stronka, nie wiem, nie bylem wiec nie mam pojecia czy np jest jakas sieciowka czy cos w tym stylu.
Proste.

Jakarti - Wto 24 Lip, 2012

heheh
ja zawsze (2x :rotfl: :rotfl: :rotfl: ) przyjezdzam i pytam miejscowych. pozniej porownuje cene. od razu mowie, ze lepiej wyjechac poza miasto bo tam cena jest 2x nizsza. koniec poszukwan fury :D

itr 911 - Wto 24 Lip, 2012

Mam zamiar lecieć za dwa tygle moim leciwym cabrioletto do Chorwacji, ale aż się przestraszyłem! Co tam jakiś trójkąt bermudzki, że fury z gorąca wariują ? :lol2:

Nic jakieś ubezpieczenie chyba wykupię bo lipton może być :/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group