To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] RPP 2011

martin.h - Śro 16 Lis, 2011

qbus napisał/a:
Zastanawiam sie nad doborem opon na 1 petle, hipotetycznie zakladamy ze mamy warunki jak dzis sucho, temperatura oscyluje w okolicach 2-3 stopni, do wyboru mamy Medie Hankooka w 15'', R888 w 14'' otwarte oraz seryjna zimowke(Nokian W 185/55/14)? Ja sie skłaniam w kierunku mediaty.


A jakie macie te medie, pytanie żeby nie były za twarde bo wtedy będzie problem z dogrzaniem i też dupa blada :]

qbus - Śro 16 Lis, 2011

Hankook Z210 - tam jest tylko jeden rodzaj twardosci.
martin.h - Śro 16 Lis, 2011

ja jednak odpadam z oglądary, będę trzymał kciuki przed kompem :)
Bad-i - Śro 16 Lis, 2011

ciekawe jak Tomala w CTRze. Stawiam na Szeje :)

Szkoda ze Hołek nie jedzie :(

anjas - Śro 16 Lis, 2011

martin.h napisał/a:
będę trzymał kciuki przed kompem :)


...na penisie

qbica - Czw 17 Lis, 2011

-1st C w lesie przymarznięte, ale w słońcu ok ;)
Koto - Pią 18 Lis, 2011

Wpada ktoś pokibicowac jutro?
martin.h - Pią 18 Lis, 2011

Koto napisał/a:
Wpada ktoś pokibicowac jutro?


Ja niestety/stety nie :]

Ale liczę na telefoniczną transmisję z odcinków :faja:

Jacek - Pią 18 Lis, 2011

jak tam zapoznanie?
misiek86electro - Pią 18 Lis, 2011

jarek małopolska jedziesz??
qbus - Pią 18 Lis, 2011

Jacek napisał/a:
jak tam zapoznanie?


Onboardy oes records kompletnie nie oddaja tego co jest na odcinkach, 1 i 2 mega gruby, podjazd-spadanie, troche wyrypu, partie zakret w zakret, bedzie co robic. 3 oes wydaje sie nudnawy, duzo parti highwayowych w sam raz pod Narcyza :)

Jacek - Pią 18 Lis, 2011

:]
jarek-malopolska - Pią 18 Lis, 2011

misiek86electro napisał/a:
jarek małopolska jedziesz??

chciałem ale mi sie robota przesuneła - miałem dziś skonczyć a tak to musze jutro jeszcze pare godz pomeczyc ;(

korek171 - Pią 18 Lis, 2011

qbus napisał/a:


Onboardy oes records kompletnie nie oddaja tego co jest na odcinkach, 1 i 2 mega gruby, podjazd-spadanie, troche wyrypu, partie zakret w zakret, bedzie co robic. 3 oes wydaje sie nudnawy, duzo parti highwayowych w sam raz pod Narcyza :)


Właśnie też teraz wróciłem z "zapoznania" tak jak qbus pisze 1 i 2 zayebiste z większym wskazaniem na dobki - spadanie po ciasnych, szybkich i kretych partiach a po lewej wąwóz i drzewa.... Nie podoba mi się jedynie podjazd na kubalonkę - tylko gdzieniegdzie można wrzucić 2 a niekiedy dusi i wracamy na 1 bieg... Na 3 górki spałem :) Chociaż odcinek jest tak dziurawy że nie można usnąć :)

Powodzenia panowie jutro na trasie - gdzieś tam na odcinku będę wam kibicował!!!

Koto - Pią 18 Lis, 2011

Janusz akrobata, jedziesz na rajd?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group