To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

Misiek_lbn - Pią 09 Mar, 2007

nie tak łatwo wam się wbić między posty :P
Anonymous - Pią 09 Mar, 2007

Heh, no to koledzy czekajacy na moje "chwalenie sie" C2-jką muszą być cierpliwi :D
Anonymous - Pią 09 Mar, 2007

tak czy siak, witamy nowego forumowicza z Poznania:)
Anonymous - Pią 09 Mar, 2007

Czikita napisał/a:
tak czy siak, witamy nowego forumowicza z Poznania:)


Dziekuje, dziekuję.

P.S. Jesli to ty w twom aviatorku to ........ :651:

Maciek - Pią 09 Mar, 2007

Gaduła pochwal się nim tutaj :)
Anonymous - Pią 09 Mar, 2007

no to ja w tym awatarku;]
Anonymous - Pią 09 Mar, 2007

No dobra, namówiliście mnie :P

Citroen C2 1.6 16v VTR Sensodrive 2004
Kupiony w RP, jestem drugim właścicielem (notabene I był też pilot i to mój friend)
Wyposażenie jak na 1.6 VTR 4xpp, czujnik oświetlenia i opadów, klimatyzacja automatyczna, kierownica skórzana, CD Clarion, głebokie fotele, itp.....
Co zrobiłem:

-Atrapa (grill) od limitowanej wersji GT (UK) - dedykowana do S1600
-Wkładka filtra Green Filters
-Jakieś spreżyny -35mm (dostałem od kolegi i nie udało sie ustalic kto je zrobił - nie moge zidentyfikować oznaczeń)
-Przyciemniłem najjaśniejszą folią szyby
-Felgi BRAID Monoblock (dedykowane do sportu) 16 x 7
-Wycieraczki szyby Valeo Silencio XTR

Co chciałem zrobić:

-Pipercross Viper
-Kolektor Supersprint
-Sterownik skrzyni Sensodrive z Tajwanu (mam tak ziomków co wyciskaja z VTRów 8 sek do 100)

Pierwsze fotki na felgach, założonych 1 marca. Robione telefonem, także sorki za jakość. Zrobie jakąś sesje na dniach.






Misiek_lbn - Pią 09 Mar, 2007

kozak felgi, samochód na żywo mimo kilku lat od premiery, naprawdę rzuca się w oczy... super zestawienie kolorów... jedyne co mi nie pasowało by, to skrzynia chyba...
qbus - Pią 09 Mar, 2007

a witam Pana Kube witam witam... widze ze w koncu zawitales... ja owe c2 widzialem na zywo... autko prezentuje sie naprawde ladnie... pozdrawiam itp itd do zobaczenia na najblizszym rajdzie... chyba Polskim. pap
Anonymous - Pią 09 Mar, 2007

sharxhunter napisał/a:
kozak felgi, samochód na żywo mimo kilku lat od premiery, naprawdę rzuca się w oczy... super zestawienie kolorów... jedyne co mi nie pasowało by, to skrzynia chyba...


Nie ma dramatu ze skrzynią, pod warunkiem ze jest powyzej 10 stopni w plusie. Nie wiem dlaczego tak jest. Zresztą powyzej 4000 rpm zmienia bardzo dobrze (na równi z szybką "ręka"). Jedyne na czym traci to z 1 na 2 jeśli jest w zakresie maks momentu , to aby nie zerwac okładziny zapina z lekkim poślizgiem. Wystarczy poczekać na odciecie i przepnie idealnie. Redukcje natomiast są o nie bo lepsze niż w manualu. Z przegazowaniem i szybciej niz ręka.
Po "track day'ach" w Angli okazało sie że mimo iż wersja GT (1.6 110 KM manual) jest szybsza o ok 1. sek do 100 i lzejsza, cieżko przegonic VTR'a Sensodrive z racji płynniejszych up-shiftów i down-shiftów. Im szybciej jedziemy tym krócej zmiana biegów trwa.
Niestety u mnie sprzegło powoli sie konczy (80.000 km) i zaczyna poszarpywać przy ruszaniu.

Misiek_lbn - Pią 09 Mar, 2007

ja mam w corsie prawie 90 000 i nie widać żeby się sprzęgło zużyło... i czego nie widzę wydechu na fotach :P po prawej stronie jest tak :?:
Anonymous - Pią 09 Mar, 2007

sharxhunter napisał/a:
ja mam w corsie prawie 90 000 i nie widać żeby się sprzęgło zużyło... i czego nie widzę wydechu na fotach :P po prawej stronie jest tak :?:


Tak , po prawej. Nie tykany. Standard VTR chrom, lekko w dół. Mam już dosyć hałasu po porzedniej Astrze GSI.
A sprzegło w C2 to normalna sprawa. To samo jest we wszystkich 1.6 16v i niestety kończy sie szybko.

Misiek_lbn - Pią 09 Mar, 2007

Też mam nietykany i się cieszę... bardziej niepozorny jest samochód :P
Brat ma e megance jakiś założony... jak wracałem nią z tyłu z krakowa po podróży najpierw pociągiem a później samolotem, to myślałem że zdechnę tam :/
Głośne tłumiki są fajne do lansu i... do czegoś jeszcze :?:

Gotti - Pią 09 Mar, 2007

lagadula napisał/a:
Czikita napisał/a:
tak czy siak, witamy nowego forumowicza z Poznania:)


Dziekuje, dziekuję.

P.S. Jesli to ty w twom aviatorku to ........ :651:



............. nic z tego, bo Pani ma drugą połówkę na forum ;)

Witam imiennika.

Pzdr.
K.

Marek23 - Pią 09 Mar, 2007

Czikita napisał/a:
no to ja w tym awatarku;]


Oj, koleżanko, z takim wyglądem nie możesz narzekać na brak zaintersowania ze strony płci przeciwnej. Więc zastanawiam się, co Cię skłoniło by zamieścić swój awatarek... A tak naprawdę to interesuje mnie ile privów dostaniesz przez weekend? Zboczeńcy do klubów, a nie podrywać kobitki za klawiaturką!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group