To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

M - Pią 09 Mar, 2007

Tak! i do tego kobitki kolegów z forum.
Gotti - Pią 09 Mar, 2007

Marek, to co tu robisz zboczeńcu? :P ;)
Anonymous - Pią 09 Mar, 2007

Hehe, już myślałem.... a w takim razie przepraszam. Co złego to nie ja.

P.S.
Też mam niczego sobie kobitke :570:

Marek23 - Pią 09 Mar, 2007

Pracuję, a przy okazji towarzysko spędzam czas na forum. A na kobitki jadę dzisija do Krakowa, jaka chcesz to wpadaj... Monogamia jest nudna i nieprzyszłościowa. I nie bój się, na necie dup nie podrywam. Na zdjęciu wszystko fajnie wygląda, a w rzeczywistości różnie to bywa. A nie po to trzymam wagę, żeby potem na kawkę z wielorybem się ustawiać. Pozdro ziom

PS. Ja to bym kobietom zakazał jedzenia słodyczy(nie żeby ta w awatarze była pulchna), ale jest z tym problem w dzisiejszych czasach.

Gotti - Pią 09 Mar, 2007

lagadula - Spoko, nie miałem na myśli siebie, ja jestem samotny :)

Marek, jak będę miał do dyspozycji coś innego niż autobus, to skorzystam :)

Misiek_lbn - Pią 09 Mar, 2007

wiem że może i jestem uparty, ale było by miło dać nowym szansę na pokazanie swojego samochodu w pimp... dalibyście szanse ludziom na pokazanie swojego pojazdu, oraz siebie, niech się wypowiadają na jego temat, na wasze pytana/zarzuty/komentarze... w ten sposób było by im łatwiej zapoznać się z innymi użytkownikami i dojść do głosu... a nie mowa o tym, żeby w którymś z tematów pokazać co się ma(tak jak teraz C2), jest... bezpłciowe... później użytkownik dostanie rangę, opisze swój samochód, a nikt już nie będzie miał jakichkolwiek pytań, sporo spraw pisanych na bieżąco a niedopisanych do opisu umknie uwadze... nie wiem co wy na to, jak uważacie że dobrze jest jak jest, to ok.. czekam dalej :564: :)
Marek23 - Pią 09 Mar, 2007

A przecież Ty we Wrocku siedzisz czasami? Jak mi się chce to w godzinę jestem... Miałem tam kiedyś kobitki,uhhh. To co? Na wiosnę jak najbardziej... Wezmę Niemego i przyjedziemy. tylko trzeba się zastanowić, czy do Daytony na szajs, czy może bardziej subtelnie do tematu podejdziemy.

Generalnie jak na forum będzie duzo ładnych kobitek i każda ze swoim awatarkiem, to sie trochę atmosfera zmienii,hehe. Tacy już faceci...

[ Dodano: Pią 09 Mar, 2007 ]
Tak jest dobrze... Ja też musiałem się z Saxorulezem przespać, żeby ówczesne 106 wrzucić...

saxorulez - Pią 09 Mar, 2007

lagadula napisał/a:
To samo jest we wszystkich 1.6 16v i niestety kończy sie szybko.


nie zgadzam się.. ja na sprzęglę machnąłem 115kkm a auto oszczędzane nie było...

Anonymous - Pią 09 Mar, 2007

saxorulez napisał/a:
lagadula napisał/a:
To samo jest we wszystkich 1.6 16v i niestety kończy sie szybko.


nie zgadzam się.. ja na sprzęglę machnąłem 115kkm a auto oszczędzane nie było...


Muszę sprawdzić, ale z tego co wiem w VTS'ach są mocniejsze sprężyny tarczy i wytrzymalszy docisk. Srednica jest ta sama.

Gotti - Pią 09 Mar, 2007

Marek23 napisał/a:
A przecież Ty we Wrocku siedzisz czasami? Jak mi się chce to w godzinę jestem... Miałem tam kiedyś kobitki,uhhh. To co? Na wiosnę jak najbardziej... Wezmę Niemego i przyjedziemy. tylko trzeba się zastanowić, czy do Daytony na szajs, czy może bardziej subtelnie do tematu podejdziemy.

Generalnie jak na forum będzie duzo ładnych kobitek i każda ze swoim awatarkiem, to sie trochę atmosfera zmienii,hehe. Tacy już faceci...

[ Dodano: Pią 09 Mar, 2007 ]
Tak jest dobrze... Ja też musiałem się z Saxorulezem przespać, żeby ówczesne 106 wrzucić...


We Wrocku ostatnio bardzo często. Nawet jak nie to 20 minut i jestem. W Daytonie ostatnio byłem i na biede by coś przygarnął, ale szału ch*ja nie było.
Prędzej w pasażu niepolda imho. Szałas też daje rade.

Ew. z braku laku do queensa, na pierwszoligowe dziwki ;)

Dariano - Pią 09 Mar, 2007

Troche z opoznionym zaplonem Witam :) Ładna C2 jak mam byc srogi i surowy to kolor taki nie za urodziwy ,ale felga za to kosior :) a i najbardziej w wygladzie c2ki w oczy razi mnie roznica w poziomie miedzy tylna boczna a przednia boczna szyba. Ogolnie podoba mnie sie :)
DeeS - Pią 09 Mar, 2007

Witajlagadula, :)
Ladny avatarek czikita :564:

Marek23 - Pią 09 Mar, 2007

Gotti napisał/a:

Ew. z braku laku do queensa, na pierwszoligowe dziwki ;)


Chyba tam raz byłem, spoko. Daytona ogólnie jest dramatyczna, syf, ale czasem może się tam zdarzyć jakis diamencik. Jak będę się wybierał to się odezwę... Pójdziem in die miasto i zobaczymy.

Anonymous - Pią 09 Mar, 2007

Dariano napisał/a:
Troche z opoznionym zaplonem Witam :) Ładna C2 jak mam byc srogi i surowy to kolor taki nie za urodziwy ,ale felga za to kosior :) a i najbardziej w wygladzie c2ki w oczy razi mnie roznica w poziomie miedzy tylna boczna a przednia boczna szyba. Ogolnie podoba mnie sie :)



Yyyyy... wybacz ale kolorek jest chyba najładniejszy w C2. No może poza Sports Red.
Wiekszość miałem czarnych wozów , i taki lubie najbardziej, ale na C2 wyglada słabo. Nie widać załamań błotników itp..... A ta szyba to właśnie największy urok C2 :P

Anonymous - Pią 09 Mar, 2007

lagadula napisał/a:
Patrząc na temat - pomyślałem że tu się przywitam, ale widząc posty , mam wątpliwości :P :D

Tak czy siak - Witam wszystkich. Jestem nowy.

Jakub


yyyy..nie widać podpisu.... :/

siemanko siemanko Gadula :) witam Cie serdecznie na forum :) a jak bede w poznaniu to sie gdzies musimy umowic na ta kawe co wisi juz od grudnia?? :) ja takze mialem okazje widziec C2 w realu. a my sie Kuba widzimy na Elmocie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group