To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] RPP 2011

Janusz - Sob 19 Lis, 2011

faldzip napisał/a:
Kubat nie jedzie

przed chwila jechał :rotfl:

Bad-i - Sob 19 Lis, 2011

Tomala pierwszy czas na OS3 ;)
matt - Sob 19 Lis, 2011

kurde ale lipa z markiem :/ debiutujący w rpp lesiak w saxofoonie też widze chyba nie jedzie, szkoda :/
Przem_106 - Sob 19 Lis, 2011

No mysle, ze mozna juz powoli skomentowac pierwszą pętlę. Z moich obserwacji
Tomaszczyk klasa sama w sobie, Byskiniewicz - mysle, ze mimo wszystko oprocz sprzętu, budzetu, pilota, to gosc jest profesjonalistą i jedzie. Raczkowski, Ogryzek i Janowski wytrzymali cisnienie i po pierwszej pętli są w grze. Tomala - przekozak. Nie jest łatwo zmienic auto i od razu wygrywac os-y. Kubat, Szeja, no coz pewnie chcieli walczyc o zwycięstwo.
Mnie z sentymentu interesuje rywalizacja w N2, gdzie Miksa wygrał 1 os z Baranem. Na kolejnych dwoch juz było po staremu, Ale mimo to, jesli Baran nie dojedzie do mety, a Miksa wygra, to on jest mistrzem N2!

Marek - no coz nie znamy szczegołow. Czy wina opon, opisu, czy samego kierowcy? Ale mimo wszysko pozostaje niefajny obraz zakonczenia rajdu na 1 osie :/

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

wszystko ok. Moja wina bez 2 zdań. Od startu szedlem dnem cale sekwencje zakrętów i za późno hamowalem do lewego haku. Na podbiciach stracilem troche sterowanie i prawym kolem uderzylem o skarpe. Auto na dachu. Nie dalo rady jechać dalej. Moja wina, spotegowana przez brak testów,stres z awaria na zapoznaniu i problemami z wyskakującą trójką. Widzialem filmik z tego, powinienem kurde patrzec na swoje zdrowie, bo na poczatku hamowania mialem 130 :wall: . Ogolnie jestem glupkiem.
Bad-i - Sob 19 Lis, 2011

Marek - cale szczescie ze Wy cali. Bledy sie trafiaja..... Co z samochodem?

p.s. wrzuc filmik

PGmaster - Sob 19 Lis, 2011

Dobrze ze nic Wam sie nie stalo.
matt - Sob 19 Lis, 2011

Marek23, będzie dobrze, jak powyżej dobrze, że załoga cała, auto mocno obite?
GeKo - Sob 19 Lis, 2011

Przem_106 napisał/a:
Mnie z sentymentu interesuje rywalizacja w N2, gdzie Miksa wygrał 1 os z Baranem. Na kolejnych dwoch juz było po staremu, Ale mimo to, jesli Baran nie dojedzie do mety, a Miksa wygra, to on jest mistrzem N2!

Dokładnie, dlatego dopóki Miksa w grze Piotrek jedzie jak po bułki, Inaczej pewnie by był w okolicach czasów Wawrzyczaka jak na Wiśle czyli 7-9 plac.

k-mart - Sob 19 Lis, 2011

szkoda, wlasnie sie zalogowalem by sie dowiedziec jak Markowi idzie.
Pechowe to Twoje clio ziom.

WuRC - Sob 19 Lis, 2011

Ważne, że załoga cała. Blaszki...to tylko blaszki.
Bad-i - Sob 19 Lis, 2011

Pojawila sie informacja ze GKSS potwierdzila pierwsza runde RPP 2012 -> LOTOS CUP.

Czyli widac ze jednak RPP pojedzie :)

Bad-i - Sob 19 Lis, 2011

nie widzialem tego wczesniej - a super material i fajna akcja


martin.h - Sob 19 Lis, 2011

Tomaszczyk dalej swoje :)

http://rajdy.autoklub.pl/...e-zwalnia,39561

Bad-i - Sob 19 Lis, 2011

Cytat:
jedziemy na slicku z przodu i medii z tyłu. Bardzo fajnie się to spisuje.


Mordarski ma zawsze racje :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group