To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] RPP 2011

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

Ogolnie oes 1 w polowie i caly oes2 sa bardzo krete i wieloma podbiciami,serio mega odcinki. Szkoda mi na maxa tego rajdu. Jestem zly na siebie,ze zamiast podejsc do tego startu jak do kazdego to serio chcialem tu pojsc o zycie. Efekty widac. Robie kosztorys clio i albo naprawie i sprzedam, ewentualnie zostawie jako treningowke. Ale na pewno juz nie pojade rajdu w taki sposob. Moje przepalowanie to jedno, ale dzwonienie o 1 w nocy z pytaniem czy skrzynia dziala, brak testow i zalatwianie wczoraj wieczorem mechanika do naprawy miski w starym golfie z zapoznania tez mi na pewno nie pomoglo. W przyszlym roku na pewno cos sie kulne,ale na pewno nie clio i na pewno nie na partyzanta...
EmerytRs2 - Sob 19 Lis, 2011

choyooowo
trudno, odbudować auto i do przodu.

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

A sie zawsze sobą jarałem,że nie dzwonię :lol2:
M - Sob 19 Lis, 2011

Nie ma co się biczować tym faktem, trzeba iść przed siebie Maras :)
Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

Może i tak,ale stałem tam cały oes i widzialem jak jadą numery od 16 do końca łącznie z gośćmi. Jestem debilem, nie wiem po co takie tempo narzuciłem :wall: Człowiek uczy się błędach,czasem kosztownych. Na pewno dzięki temu krótkiemu startowi skumalem parę rzeczy. Tylko do przodu. Trzymam kciuki za resztę...
106 - Sob 19 Lis, 2011

marek to 0:43?
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

do lutego troche czasu jest. buduj sie i napinaj dalej :]

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

Tak, hamowałem za póxno, tam dużo podbić jest...
GeKo - Sob 19 Lis, 2011

Marek23, Już Ci to mówiłem kilka razy.

- Trzeba jechać tyle ile jest się pewnym że wyda i na ile sprzęt pozwala.
Zapłaciłeś frycowe, sam wiedziałeś że trzymając takie tempo jak na Wiśle może się tak skończyć.

Co do auta, dla mnie serwis, który rozbiera skrzynie tydzien przed rajdem to trochę słaba akcja. Nie znam przyczyn czemu to nie bylo zrobione wcześniej (kasa, olewka mechaników), ale że jedziesz na Barbórkę wiedziałeś 2tyg po wiśle. Czasu było od groma.

Tomaszczyk 3 plac na koniec roku. :)

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

true, true, moja wina. A tak mi się ładnie włożyło w lewy 5+... o skrzyni nie ma co dyskutować. Było jak było, już tak nie bedzie.
Bad-i - Sob 19 Lis, 2011

Marek23 i Fiesta R2 ;)

dawaj fote auta i film

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

Film ma pilot załadować... ogólnie wygląda groźnie dość, sunę na prawo w skarpę. Zimna opona, a ja debil nie myślałem.

Bad-i napisał/a:
Marek23 i Fiesta R2 ;)

Mógłbym nawet astra jechać byleby miala krótkie i szperę. Ale fiesta jest fajna. Zobaczymy na razie trzeba cos z clio zrobić.

Bad-i - Sob 19 Lis, 2011

Loczek bedzie wynajmowal swoja Astre ;)
Bonczek - Sob 19 Lis, 2011

Dobry ten Tomaszczyk :)
Jaco - Sob 19 Lis, 2011

Marek23 napisał/a:

Bad-i napisał/a:
Marek23 i Fiesta R2 ;)

Mógłbym nawet astra jechać byleby miala krótkie i szperę. Ale fiesta jest fajna. Zobaczymy na razie trzeba cos z clio zrobić.


Fiesta jest bardzo fajnym autkiem, może nie jest to mega wymyślna konstrukcja zbudowana z tego co najlepsze na rynku ( C2R2), ale ma wszystko co powinna posiadać prawdziwa rajdówka i jest stosunkowo tania w rajdowaniu :>


Co do dzwona Marku, to wcześniej czy później musiało się to wydarzyć, bo taki już jest ten sport, ważne żebyś wyciągnął z tego jak najwięcej wniosków,a najważniejsze, że załoga jest cała :)

korek171 - Sob 19 Lis, 2011

Bonczek napisał/a:
Dobry ten Tomaszczyk :)


Haha no i da się - nawet starym autem, tylko trzeba mieć kojones....

Nie sztuką jest iść rajd o życie - pierwsze trzeba go skończyć...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group