To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

M - Śro 21 Mar, 2007

WItamy nowego :)
Anonymous - Śro 21 Mar, 2007

nox napisał/a:
czy to winter spec?

Dokladnie full wypas takie staloweczki.Niżej na zdjeciu ktos wytropil na letnich, zdjecie z wakacji, az sie lezka w oku kreci.

Narazie auto to pelny stock, po swietach cos sie zmieni, wydech od Pana co mi polecił to forum no i letnie kapcie założę. Dowiadywalem sie o jakis program ale gwarancja "na program" to dla mnie brak gwarancji wiec poczekam az jakis kolega zrobi pare tys.km bez awaryjnie to sie jeszcze raz zastanowie.

Witam rodakow z Kasku, na swieta sie wybieram.
Widzialem jeszcze na forum 1 kolege z GTI (czerwone) z jedrzejowa , znamy sie , tez mieszka w krakowie.
pozdrawiam.

szymlorek - Śro 21 Mar, 2007

witamy witamy zioma z krainy VW :!: :D

Sam mam czasem okazje przejechać się takim mk V - super zabawka ;)

FreeMan - Śro 21 Mar, 2007

saxorulez napisał/a:


PS. Ja zaprosiłem tutaj Krystiana :D


DZIEKUJEMY Ci saxorulez...


BTW rowniez witam Nowego posiadacza hothatcha....

Jakarti - Śro 21 Mar, 2007

Hulaj napisał/a:
wydech od Pana
lol :)
Niemy - Śro 21 Mar, 2007

wtam, witam
Gotti - Śro 21 Mar, 2007

Jakarti napisał/a:
Hulaj napisał/a:
wydech od Pana
lol :)


No właśnie, na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze :P :P :P

j/k Łukasz ;)

Anonymous - Śro 21 Mar, 2007

witam witam gti :)
strick - Śro 21 Mar, 2007

Witam, witam!
Co raz wiecej niemców do nas schodzi :D

KonradMK - Czw 22 Mar, 2007

witam, masz u mnie plusa za rozwalenie żółtego sportinga (nienawidzę jak psów) i to jeszcze w tak malowniczy sposób (10pkt. za chrupki)
pozdro

Anonymous - Czw 22 Mar, 2007

KonradMK napisał/a:
witam, masz u mnie plusa za rozwalenie żółtego sportinga (nienawidzę jak psów) i to jeszcze w tak malowniczy sposób (10pkt. za chrupki)
pozdro


Czemu?? Bardzo lubilem to jezdzidelko , dla mlokosa jakim wtedy bylem to byl szczyt marzen, i bylem bardzo dumny. Zakupiony zostal w systemie AUTOTAK pamietacie cos takiego, to byl taki relikt komuny , trzeba bylo wplacic cala kase i czekac i czekac... no i tak czekalismy gdyby nie jakies losowanie to jeszcze bym czekal :)

saxorulez - Czw 22 Mar, 2007

Hulaj napisał/a:
AUTOTAK


to metoda argentynska chyba..
kumpel też tak wylosował :)

Jakarti - Czw 22 Mar, 2007

saxorulez napisał/a:
to metoda argentynska chyba..


zakazana w dzisiejszym prawie..

KonradMK - Czw 22 Mar, 2007

Hulaj napisał/a:
KonradMK napisał/a:
witam, masz u mnie plusa za rozwalenie żółtego sportinga (nienawidzę jak psów) i to jeszcze w tak malowniczy sposób (10pkt. za chrupki)
pozdro


Czemu??


stare dzieje, uraz pozostał

Anonymous - Czw 22 Mar, 2007

saxorulez napisał/a:
to metoda argentynska chyba..


Nie do konca raczej taki system ratalny , tylko sie mocno dlugo czekalo na auto, no chyba ze zostalo sie wylosowanym.Sys. argentynski w zasadzie skierowany jest od poczatku na oszukanie i zarobek tylko tych na szczycie piramidy , a ja jednak auto dostalem. Pamietam taki klimat ze trzeba bylo wpisac jakie sie chce kolory ale ostatecznie jaki bedzie to fabryka decydowala, wiec to ze byl zolty to nie moja zasluga. W kazdym badz razie auto zostalo skasowane , szkoda calkowita 28 tys z PZU i wrak sprzedalem za 5 tys, wiec nie tak najgorzej na tym wyszedlem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group