To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] RPP 2011

Jaco - Sob 19 Lis, 2011

korek171 napisał/a:
Bonczek napisał/a:
Dobry ten Tomaszczyk :)


Haha no i da się - nawet starym autem, tylko trzeba mieć kojones....

Nie sztuką jest iść rajd o życie - pierwsze trzeba go skończyć...



Tak mi się wydaje, że to co napisałeś wyklucza jedno drugie :)

Moim zdaniem, to jest tak, jak Jurek chce powalczyć starym autem to idzie naprawdę grubo i to, że zawsze jakoś wydaje to świadczy o jego klasie i chyba szczęściu, które gdzieś mu tam sprzyja ( oczywiście bardzo mnie to cieszy, bo zawsze mu kibicuje :) )

qbica - Sob 19 Lis, 2011

rajd przemiszcz! Maras wielka szkoda że się tak stało, ale glowa do góry, bedzie dobrze ;)
Tomaszczyk raczej wyjaśnił :jupi: chłopaki w cc i sc też prze grubo latali xD

qbus - Sob 19 Lis, 2011

jest meta i koniec sezonu, 5 km 1 odcinka na kapciu, zaczelismy grubo i nie dalo sie tak :) potem miejscami dobre tempo ale generalnie tak aby dojechac. Rajd kozak, najlepsza runda tegorocznego rpp!
Koto - Sob 19 Lis, 2011

Tomaszczyk leciał, wizualnie zdecydowanie najlepiej, na drugiej Dobce chyba wszystkim kopary opadły jak przejechał.
Czasami nie dojechany rajd daje chyba więcej nauki niż dojechany ;) Byle Clio na zimę działało :)

korek171 - Sob 19 Lis, 2011

Jaco napisał/a:


Tak mi się wydaje, że to co napisałeś wyklucza jedno drugie :)

Moim zdaniem, to jest tak, jak Jurek chce powalczyć starym autem to idzie naprawdę grubo i to, że zawsze jakoś wydaje to świadczy o jego klasie i chyba szczęściu, które gdzieś mu tam sprzyja ( oczywiście bardzo mnie to cieszy, bo zawsze mu kibicuje :) )


Myślę że jurek ma zayebistą równowagę pomiędzy dojechaniem a kojones......

Szczęście na tegorocznych odcinkach barbórki to można sobie w D.... wsadzić....

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

Koto napisał/a:
Czasami nie dojechany rajd daje chyba więcej nauki niż dojechany ;) Byle Clio na zimę działało :)

Amen

speed555 - Sob 19 Lis, 2011

dzwon fabia r2
http://www.youtube.com/wa...o&feature=feedu

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

Mnie zadziwiłe jeszcze Nowocień,co jak co,ale po nim sie dzwona na oes2 nie spodziewałem.
Mick 19 miejsce, więc gratki.

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

Już mam mega dzień żałoby,więc proszę o stonowaną krytykę :>
http://www.youtube.com/watch?v=15_rF0LdUHM

Yarko - Sob 19 Lis, 2011

jak dla mnie to zawias nie ogarnął, prędkość była dobra, współczuję Marek :(
Bart - Sob 19 Lis, 2011

dachowanie nie wygląda jakoś dramatycznie, fura raczej do naprawy.
Przem_106 - Sob 19 Lis, 2011

Wygląda jakbys zasnął na chwilę albo zblokowało ci kierę.
Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

Cytat:
jak dla mnie to zawias nie ogarnął, prędkość była dobra, współczuję Marek :(

Nie,tak nie piszmy. Było za szybko.
Bart napisał/a:
dachowanie nie wygląda jakoś dramatycznie, fura raczej do naprawy.

Tak, już ją chłopaki ogarniają. Skrzynia i silnik nic. Sanki też dobre. W sumie kosmetyka jeśli patrzeć na to rajdowo. Albo będzie treningówka albo sprzedam i kupię astrę treningówkę. Zobaczymy.

Loko - Sob 19 Lis, 2011

Nie zbyt dobrze wyględa to co zrobił zawias na tym podbiciu, fajnie było by zobaczyć jeszcze inne przejazdy z tego miejsca. Marek powiedz tylko czy tym razem przewrócili Cię prze dobrą stronę?
Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

Przem_106 napisał/a:
Wygląda jakbys zasnął na chwilę albo zblokowało ci kierę.

Po tym skoku jakoś nie potrafiłem już nic zrobic,tzn ja osobiście, Nie piszę,że się nie dało. Widziałem jak szybko zbliża się zakręt i chcialem hamować, gdybym odjął hamulec to znów tam na wprost bym walił. W sumie i tak wyszło gorzej,ale cóż, nie skręciłem.

Loko, tak przez dobrą. Profi kibice rajdowi. Jeszcze mi powiedzieli,że każdy z nich by spokojnie ta furę ogarnął w tej sytuacji. Przyjąłem to ze skruchą.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group