To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] RPP 2011

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

Zajarany tempem na tej szybkiej sekwencji :rotfl: Jest bardzo dobrym pilotem,ale powiedzialem mu,że musi mnie schładzać, bo inaczej się takie rzeczy dzieją. Ogólnie na relaksie to zniósł,sam mówił,żeby jechać dalej...
korek171 - Sob 19 Lis, 2011

Koto napisał/a:
Dlaczego nie dało rady pojechac dalej, zawias oberwał od skarpy? Na ostatniej pętli byłem w tym miejscu gdzie Nowocień wydzwonił, tam też Tomaszczyk pozamiatał absolutnie :]

Już wszystko wiem.


Czyli byłeś koło "ogniska" - mogliśmy się zgadać też tam byłem - wódkę i śledzie piłem :)

Koto - Sob 19 Lis, 2011

korek171 napisał/a:
Czyli byłeś koło "ogniska" - mogliśmy się zgadać też tam byłem - wódkę i śledzie piłem :)


Koło jednej zachlanej ekipy stałem, w żółtej kurtce, już liczyłem, że będzie jakieś MMA na koniec ale się uspokoiło :D

Pierwszy onboard:

korek171 - Sob 19 Lis, 2011

Koto napisał/a:


Koło jednej zachlanej ekipy stałem, w żółtej kurtce, już liczyłem, że będzie jakieś MMA na koniec ale się uspokoiło :D


Ja tam stałem obok tej ekipy... zaraz przy szrafie na zewnętrznej jak lesiak wyebał.....

106 - Sob 19 Lis, 2011

Yarko napisał/a:
serio, przy takiej prędkości i takich warunkach, wystarczy żeby na chwilę oderwały się koła od nawierzchni i nie ma szans już tego odratować, dobry, odpowiednio ustawiony ohlins/proflex, nawet HP Sporting powinien sobie z tym poradzić, bilstein to kupa, a nie zawias do rajdów

Yarko proooszzzee Cie
zwykle, ustawione w zerkopolu B6

http://www.youtube.com/wa...feature=related
da sie grubo isc na zawiasie za 2k?
2 rajdy w tym aucie jechalem - mega krotkiej skrzyni tam nie bylo... i oczywiscie
szpery tez nie, a silnik to zwykla Nka po programie - 155 - 160KM).

bledy sie zdarzaja. w 2 poprzenich startach marek pokazal dobra predkosc
i skutecznosc wiec w 1 dzien tego nie zapomnial. bedzie ok :)

Yarko - Sob 19 Lis, 2011

106, no odważnie gość jeździ tą astro, ciekawe jak przy tej samej prędkości, przeszłaby taki uskok jak u Marka, coś czuję że mogło by być równie "ciepło", właśnie po to są dobrze ustawione, profi zawiasy, żeby się nad tym nie zastanawiać tylko kłaść

M, fura rozpędzona - koła odciążone - zero kierowalności - bęc

korek171 - Sob 19 Lis, 2011

Yarko napisał/a:
106, no odważnie gość jeździ tą astro, ciekawe jak przy tej samej prędkości, przeszłaby taki uskok jak u Marka, coś czuję że mogło by być równie "ciepło", właśnie po to są dobrze ustawione, profi zawiasy, żeby się nad tym nie zastanawiać tylko kłaść

M, fura rozpędzona - koła odciążone - zero kierowalności - bęc


Ty chyba w życiu nie widziałeś jak Kramar jeździ...... i szkoda że dalej nie zapierdalya bo naprawdę to był mega gość......

Yarko - Sob 19 Lis, 2011

korek171 napisał/a:
Ty chyba w życiu nie widziałeś jak Kramar jeździ...... i szkoda że dalej nie szybko leci bo naprawdę to był mega gość......


nie widziałem, na pewno jest dobry, ale co to zmienia w kwestii zawieszenia ?
Marka fura po uskoku pojechała prosto, a nie sądzę by specjalnie chciał się wbić w skarpę

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

http://www.youtube.com/wa...feature=related
To ten sam Kramar?

speed555 - Sob 19 Lis, 2011

ten sam Kramar:)

Yarko napisał/a:
korek171 napisał/a:
Ty chyba w życiu nie widziałeś jak Kramar jeździ...... i szkoda że dalej nie szybko leci bo naprawdę to był mega gość......


nie widziałem, na pewno jest dobry, ale co to zmienia w kwestii zawieszenia ?
Marka fura po uskoku pojechała prosto, a nie sądzę by specjalnie chciał się wbić w skarpę


Marka fura po uskoku normalnie spadła i jechała (zawias wybrał), tylko zobaczył ciasny zakret i zablokował koła. raczej zawias nie ma tu nic do rzeczy, tylko była za duza predkosc.

Maciusiowy - Sob 19 Lis, 2011

Marek23 napisał/a:
Jeszcze mi powiedzieli,że każdy z nich by spokojnie ta furę ogarnął w tej sytuacji. Przyjąłem to ze skruchą.


:>

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

Cytat:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
To ten sam Kramar?

speed555 napisał/a:
ten sam Kramar:)

No to jednak 100% skuteczności nie ma.
Cytat:
Marka fura po uskoku normalnie spadła i jechała (zawias wybrał), tylko zobaczył ciasny zakret i zablokował koła. raczej zawias nie ma tu nic do rzeczy, tylko była za duza predkosc.

Dokładnie,zimna opona i nara. Było za szybko,nie skręciłem.

speed555 - Sob 19 Lis, 2011

ale pojechał dalej:) obiecnie nie ma kierowcy do kogo by mozna porównac Kramara. Gosc chodził strasznie jak na sprzet ktorym jezdzil
pum - Sob 19 Lis, 2011

Prawda jest wszystkim znana... jak sie idzie grubo to rozne historie sie zdarzaja. Bledow nie popelnia tylko ten kto nie jezdzi. Blache sie wyklepie, a doswiadczenie zostanie.

To nie kwestia zawiasu tylko Marek zjebal i tyle. Wiedzial na czym jedzie i powinien jechac na mozliwosci samochodu, nie wolniej ale i nie szybciej.

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

Cytat:
Prawda jest wszystkim znana... jak sie idzie grubo to rozne historie sie zdarzaja. Bledow nie popelnia tylko ten kto nie jezdzi. Blache sie wyklepie, a doswiadczenie zostanie.

To nie kwestia zawiasu tylko Marek pomylony i tyle. Wiedzial na czym jedzie i powinien jechac na mozliwosci samochodu, nie wolniej ale i nie szybciej.

+1



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group