To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

KonradMK - Pon 26 Mar, 2007

10 do setki to wiatru nie robi ale już można mieć frajdę
nox - Pon 26 Mar, 2007

jak bedziesz spwapowal to idz odrazu w mi16 :) wtedy edzie poprawnie ;) choć wszelkie modyfikacje to zaczol bym od zawieszenia i hamulcow chodzb yna te seryjne z 1.9 GTI jak auto jest zdrowe to seria się swietnie prowadzi.
kubas - Pon 26 Mar, 2007

auto jest zdrowe zadnego dzwona nie mialo zero rdzy. Hamulce od 1,9 beda jakos pewnie za miesiac zawias powinien byc w wakacje. Hah mi16 to marzenie ale na to po trzeba troche wiecej hajsu... a 1,9 8v da sie wyrwac w dobrej cenie w dobrym stanie a migi przewaznie sa do remontu i duzo wiecej zmieniania. mysle ze 130 km z 1,9 na poczatek powinno wystarczyc chociaz kto wie... A jeszcze co do hamulcow to priorytet narazie bo te sa lipne na maksa no i tarcze sa troche krzywe chyba bo bije przy hamowaniu... zastanawialem sie jeszcze nad kompletem z 406 1,8 ale wtedy musialbym dystans zalozyc bo zacisk lucasa jest pokaznej wielkosci i na moje 14 srednio chce wejsc ale przez ten dystans to mi bedzie kolo wystawc po za obrys bo na 14 juz jest rowno z linia nadwozia 185 opona... ale moze z partnera hdi by zaciski podeszly zobaczymy bede sie rozgladal za jakis miesiac... a marzeniem by byly zaciski brembo z 406 coupe ale to juz 16 fele i duzo kasy.... no pewnie ze 10 wiatru nie robi hehehe ale frajda jest http://www.youtube.com/watch?v=Aqba0CxKC8Y tak chodzi silniczek
106 - Pon 26 Mar, 2007

fajne auto. sam bedziesz swapowal?
kubas napisał/a:
a marzeniem by byly zaciski brembo z 406 coupe ale to juz 16 fele i duzo kasy....
jak dobrze pokombinujesz to mieszcza sie 15" mam takie u siebie :]
kubas - Pon 26 Mar, 2007

zobaczymy do swapa pewnie jeszcze duzo wody w kranie uplynie... teraz musze zrobic te hamulce :) i zastanawiam sie czy od 1,9 czy szukac z innego francuza.. od 1,9 komplet klocki tarcze zaciski moge miec za 200zl... no i pozniej serwo tez zmienie bo to jest chyba zatyrane albo od cieniasa....
nox - Pon 26 Mar, 2007

kubas coś dla ciebie :) idealny na przekładke :)

http://www.allegro.pl/ite...ot_205_gti.html

kubas - Wto 27 Mar, 2007

Takk wiem juz go widzialem no idealny nawet bym na plusie na czesciach wyszedl ale narazie nie mam za co go kupic chyba ze chcesz mi udzielic pozyczki :D Ten pug tak tanio bo tylko do kasacji sie nadaje.... zawias juz nie ten wachacz niezle wygielo sanki tez do wymiany.
CHRZANEK - Pon 02 Kwi, 2007

Witaj Kubas.
Bardzo niedługo będe mieszkał blisko ciebie ;)
To będzie okazja żeby sie spiknąc - a po fordońskiej nie polecam sie ścigac bo dużo radarów ;) a poza tym wiadukty w remoncie.

Anonymous - Pon 02 Kwi, 2007

witam wszystkich..

Moj chłop tu na hh ciągle przesiaduje, i nie ma czasu ze mna rozmawiać!
i się na niego wkurzam>
Poza tym kupił samochód oczywiście saxo! które sie zepsuło,,
chwile po tym jak je kupił!
wiec chciałam sprawdziC czy wszyscy macie takie problemy>?

106 - Pon 02 Kwi, 2007

WITAM heh.. czytajac Twoj post pomyslalem ze jestes moja zona :D

koniec postu wyprowadzil mnie z bledu.... :]

CHRZANEK - Pon 02 Kwi, 2007

106: dawaj na motorsport i podziel sie wrażeniami z mazowieckiego ;)
Anonymous - Pon 02 Kwi, 2007

widzisz!
My wszystkie mamy takie problemy z Wami!
zebyscie z nami chcieli tak rozmawiać!!
ale niestety..wiec moze czasem cos wtrące! heee
pewnie niezbyt mądrego ale sie ucze od lepszych:)

saxorulez - Pon 02 Kwi, 2007

Który to jest Twój chłop.. zaraz go spacyfikujemy to będzie grzeczny..
Witam :D

Peter - Pon 02 Kwi, 2007

ja rowniez witam Pania :)
Jakarti - Pon 02 Kwi, 2007

serdecznie witamy w naszych skromnych szeregach!

ponawiam pytanie Saxorulez'a - ktory jest Twoj?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group