To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

fydi - Nie 29 Mar, 2009

Bmw nie skręca.... bez spoilera
martin.h - Nie 29 Mar, 2009

pP napisał/a:
jak dla mnie Kubika pojechał za bardzo odważnie, miał 3 okrążenia do wyprzedzenia a zbliżał się do Vetela jakby ten jechał fiestą :wall:


Robert był wyraźnie szybszy, więc co miał nie wyprzedzać i dokulać się na 3-cim miejscu? Ja wierzyłem, że będzie pierwszy i jadąc tym tempem pewnie przeszedł by Buttona. No cóż, tym razem się nie udało. Ale jest dobrze.

Brawo Button! Brawo Brawn GP!

Przed sezonem mówiono, że wszystko może się wywrócić do góry nogami. I tak też się stało patrząc na wynik Ferrari i McLarena.

Stf - Nie 29 Mar, 2009

kur.wa 2 bylo na luzaka. a moglobyc nawet lepiej... na kolko do mety dopadlby buttona sadze...
fydi - Nie 29 Mar, 2009

- Kręciłem bardzo dobre czasy i byłem dużo szybszy, niż na przykład Button i on (Vettel) - mówił Robert Kubica. - On miał problem z oponami. Za bardzo bronił się na zakręcie 1 - i wjechał we mnie z winy podsterowności spowodowanej ziarnieniem opon. Urwane przednie skrzydło zablokowało się pod kołem i zaliczyłem kraksę. Trudno powiedzieć, kto jest winny. On pojechał na tym zakręcie zbyt optymistycznie. Byłem szybszy o 3 sekundy i spokojnie mogłem go wyprzedzić trzy zakręty dalej.

- Jestem bardzo rozczarowany, szkoda straconego podium - oświadczył Sebastian Vettel. - Otrzymałem informację, że Robert ma twarde opony. Byłem trochę z przodu. Na zakręcie 3 nie mogłem hamować, ani skręcać. Jego opony były OK i mógł przejechać ten zakręt inną szybkością. Bardzo mi przykro...

pP - Nie 29 Mar, 2009

martin.h napisał/a:
Robert był wyraźnie szybszy, więc co miał nie wyprzedzać i dokulać się na 3-cim miejscu

wystarczyło poczekać do następnego zakrętu, kiedy byłaby lepsza szansa, przyznasz, że wyprzedzał na pierwszym zakręcie kiedy go dopadł..

martin.h - Nie 29 Mar, 2009

pP napisał/a:
martin.h napisał/a:
Robert był wyraźnie szybszy, więc co miał nie wyprzedzać i dokulać się na 3-cim miejscu

wystarczyło poczekać do następnego zakrętu, kiedy byłaby lepsza szansa, przyznasz, że wyprzedzał na pierwszym zakręcie kiedy go dopadł..


Może i tak, ale Robert to fighter :D

Anonymous - Nie 29 Mar, 2009

JAAAA PIERDOLE ALE MI BRAKOWALO F1

najlepsze jest to ze niezaleznie od wyniku Roberta do samego konca mialem i mam banana, super emocje, a najbardziej sie ciesze ze malezja juz za tydzien!!!

Jaco - Nie 29 Mar, 2009

Wielka szkoda.. Robert chciał go zrobić jak najszybciej i gonić pierwsze miejsce... Szkoda, że nie wyszło.. Pokazał, że ma formę i powalczy w tym sezonie o mistrzostwo...

No i o wiele ciekawiej jest - coś się dzieje.

kubas - Nie 29 Mar, 2009

wynik mnie nie cieszy ale cieszy mnie to ze robert obecnie jest chyba najlepszym kierowca w calej stawce :) bolid ma dosc konkurencyjny !! bedzie sie dzialo przez caly sezon ! Dla mnie juz jest mistrzem swiata ! To prawdziwy kierowca ktory nie boi sie podjac ryzyka !!!!!!! MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonymous - Nie 29 Mar, 2009

jedyne co ze jak wszedlem na tuba zobaczyc wideo i przeczytalem co pisza ludzie pod klipem z wyprzedzania......... ja pierdole wstyd troche ze szwab piepszony, ze vettel specjalnie ze spisek ze masoni, wstyd mi troche. Robert przegial a nikt tego nie widzi wszyscy zaslepieni i wychodza kompleksy. Teraz jest Bogiem i wszyscy sa winni nie on, bmw, sedziowie inni, kierowcy. A potem jak spadnie mu forma beda po nim jechac, jak z reprezentacja. Wygralismy albo debile znowu przegraly.
Roberto dzisiaj przegial bo chcial za szybko, wszystko wygrac od razu lapczywie ale za to go lubimy wiec niech tego nie zmienia. Jest kosior ale dzisiaj ma konsekwencje.

M - Nie 29 Mar, 2009

Jim bo to kubicomania... olej to
Anonymous - Nie 29 Mar, 2009

spoko, ciesze sie ze jest taki robert ktory leczy, im wiecej spelnionych ludzi tym mniej bedzie kompleksow i wiecznego udawadniania
saxorulez - Nie 29 Mar, 2009

Bardzo fajny wyscig. Dużo emocji i nawet w trakcie wyścigu ciężko było cokolwiek przewidzieć. Bo kto by po pierwszych pitstopach oceniał że Rubens bedzie 2gi..

Damm fajnie się zapowiada. To że RK nie dojechał jest ryzykiem tego sportu. W zeszłym roku też nie wygarł a w połowie sezonu prowadził w klasyfikacji.

Co do Brown GP sądziłem że dużo szybciej odjedzie Button.. wiec nie jest tak żle i nie będzie to spektakl z jedną gwiazdą.

Anonymous - Nie 29 Mar, 2009

buttona strasznie dlugo trzymali na zmianie opon ktore z reszta pod koniec strasznie puchly jak vettelowi.

szkoda rosberga i webbera ktory byl u siebie. ferrari moim zdaniem tez ciagle jest szybkie.
oj ciekawie bedzie ciekawie :jupi: :jupi:

kubas - Nie 29 Mar, 2009

Zespół Red Bull będzie musiał zapłacić karę 50 tysięcy dolarów, a Sebastian Vettel zostanie cofnięty o 10 miejsc na starcie wyścigu Malezji za spowodowanie wypadku z Robertem Kubicą.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group