To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] RPP 2011

korek171 - Sob 19 Lis, 2011

Marek23 napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=ks8dPi7aEVU&feature=related
To ten sam Kramar?


Haha Mareczku proszę cię (od razu mówię że wielkiego doświadczenia w rajdach jak narazie nie mam, bo kasy brakuje jak wielu....) ale nie kozacz- dojdziesz do poziomu kramara - uklęknę przed tobą, jak narazie to masz drugi rajd za sobą i to po jednym odcinku z dachem....

Przejedź Gsmp wsiadając pierwszy raz w miśka, zdobądź 2 miejsce i wtedy coś mądrego tutaj napisz....

Yarko - Sob 19 Lis, 2011

ok, Marek wie najlepiej co i jak, nie będę się dalej upierał :)
najważniejsze że wszyscy cali i fure da się jakoś poskładać

speed555 - Sob 19 Lis, 2011

korek171 napisał/a:
Marek23 napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=ks8dPi7aEVU&feature=related
To ten sam Kramar?


Haha Mareczku proszę cię (od razu mówię że wielkiego doświadczenia w rajdach jak narazie nie mam, bo kasy brakuje jak wielu....) ale nie kozacz- dojdziesz do poziomu kramara - uklęknę przed tobą, jak narazie to masz drugi rajd za sobą i to po jednym odcinku z dachem....

Przejedź Gsmp wsiadając pierwszy raz w miśka, zdobądź 2 miejsce i wtedy coś mądrego tutaj napisz....



i Kramarowi Lancera do GSMP podstawił Mikołajczyk za free po tym jak widzieli co astrą wyprawia.

Marek23 - Sob 19 Lis, 2011

korek171 napisał/a:
Haha Mareczku proszę cię (od razu mówię że wielkiego doświadczenia w rajdach jak narazie nie mam....) ale nie kozacz- dojdziesz do poziomu kramara - uklęknę przed tobą, jak narazie to masz drugi rajd za sobą i to po jednym odcinku z dachem....

Przejedź Gsmp wsiadając pierwszy raz w miśka, zdobądź 2 miejsce i wtedy coś mądrego tutaj napisz....

Korek, widzialem od razu,ze masz jakis problem. Jak Ci sie nie podoba moje kozaczenie to nie czytaj i nie ogladaj filmów jak Twój bóg się nie schamował. Zauważ naj,e,ba,ny jeszcze po Cieszynce koreczku,że napisałem,że ku,r,wa moja wina pełną gębą i podarowałem sobie gadkę rajdowców zawodowców pod tytułem bo "zupa była za słona" Ogólnie nie ukrywam,że mam dzis lekki dzień żałoby, bo żal mi tego rajdu, chciałem go jak najszybciej przejechać, a nie ogladać beskidy. Zwal sobie gruche,że Kramar jeździł i nie kozaczył. A drugi raz jak Ci już pyta nie bedzie chciała na myśl o nim wstać, to pomyśl,że ja kozaczyłem i się rozje,b,a,lem. I po 2 psiknieciach z Twojej pseudo rajdowej paly odj,eb sie ode mnie.

speed555 - Sob 19 Lis, 2011

Panowie, nie ma sie co spinać... był dzwon i tyle... beda nastepne rajdy, beda kolejne doswiadczenia. To jest pierwszy "sezon" Marka, wiec nie ma co porównywać go do zawodników którzy przejezdzili dobrych 5-6 sezonów.
faldzip - Nie 20 Lis, 2011

fajnie, ze Kramer byl drugi w GSMP, ale qrwa zaraz burda, kto lepszy i kto lepiej jaki zawias zna - ja znam ohlinsa najlepiej, bo macalem kiedys zbiorniczek pod maska :rotfl:


Marek, szkoda fury i niedojechanego rajdu, ale z drugiej strony dobrze, ze tylko tak to sie skonczylo, i ze w sumie start w tym rajdzie mimo wszystko przyniosl nowe cenne doswiadczenia, ktore zaprocentuja w przyszlosci :]

korek171 - Nie 20 Lis, 2011

Marek23 napisał/a:

Korek, widzialem od razu,ze masz jakis problem. Jak Ci sie nie podoba moje kozaczenie to nie czytaj i nie ogladaj filmów jak Twój bóg się nie schamował. Zauważ naj,e,ba,ny jeszcze po Cieszynce koreczku,że napisałem,że ku,r,wa moja wina pełną gębą i podarowałem sobie gadkę rajdowców zawodowców pod tytułem bo "zupa była za słona" Ogólnie nie ukrywam,że mam dzis lekki dzień żałoby, bo żal mi tego rajdu, chciałem go jak najszybciej przejechać, a nie ogladać beskidy. Zwal sobie gruche,że Kramar jeździł i nie kozaczył. A drugi raz jak Ci już pyta nie bedzie chciała na myśl o nim wstać, to pomyśl,że ja kozaczyłem i się rozje,b,a,lem. I po 2 psiknieciach z Twojej pseudo rajdowej paly odj,eb sie ode mnie.


No i prosiłem żebyś coś mądrego napisał- ale chyba nie potrafisz- chłopie pisaniem o waleniu gruchy i stawianiu pały tylko pokazujesz swój poziom....

Niejeden raz napisałem tutaj że jesteś mega dobry i dobre czasy kręcisz, ale czasami twoich postów nie dało się już czytać. Porównywanie każdego do siebie, jak jest temat o kramarze to od razu dałeś filmik z jego dzwonem....-dlatego nie wytrzymałem i napisałem to tutaj. Bez sensu - takie komentarze zostaw sobie dla siebie.....

I tak mi szkoda twojej fury, ale rób ją szybko i dalej napierdalay - tylko z większą pokorą :)

matt2rally - Nie 20 Lis, 2011

http://www.youtube.com/wa...d&v=MVolyQ8N8XQ

ostatnia akcja jest gruba:P polecam

Bad-i - Nie 20 Lis, 2011

warto posluchac kibicow - zawsze mozna sie cos nauczyc :]
Anonymous - Nie 20 Lis, 2011

matt2rally napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MVolyQ8N8XQ

ostatnia akcja jest gruba:P polecam


colt z jakiej paki jechał jak on homo nie ma ?

budzik - Nie 20 Lis, 2011

Jako gość?
ziober - Nie 20 Lis, 2011

Z takiej paki, że jechał jako załoga III ligi bez pomiaru czasu. A w III lidze startujące samochody z tego co sie orientuję nie muszą być homologowane.
ictus - Nie 20 Lis, 2011

no wlasnie... cos sie pozmianialo z homologacjami w ostatnim czasie w RD3l??
Przem_106 - Nie 20 Lis, 2011

Colt 1.8 16v GTi 140km ma homologację! A poza tym to III liga. Mnie dziwi Seicento w A5 w RPP. O co chodzi?
ziober - Nie 20 Lis, 2011

Może był robiony rozwiert i dlatego zgłoszony w A5, co by być fair wobec chłopaków startujących w A0?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group