To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Anonymous - Nie 29 Mar, 2009

dobre info kubas ty swiatowy gosc jestes :*

trullego niestety cofneli i hamilton ma 3 miejsce... :/ :/ :/

kubas - Nie 29 Mar, 2009

JIMEK napisał/a:
dobre info kubas ty swiatowy gosc jestes :*



dzwonilem w tej sprawie do mosleya :faja:

k: max jak nie walniesz jakies kary mlodemu to opublikuje twoje zdjecia z orgii z mi !!!!
m.m: dobra kubas dobra juz sie robi tylko prosze nie pokazauj tych zdjec nikomu !

OSKAR - Nie 29 Mar, 2009

Szkoda,ale wiem,ze powalczy.Bedzie jeszcze co ogladac.Dobrze sie zachowal Sebek z przeprosinami.
Gaydek - Nie 29 Mar, 2009

Poszły konie po betonie!


Jak widać Rubensowi zostało co nieco z czasów, gdy pomagał Szumiemu. Już na starcie przystopował - jak się później okazało - kandydata do zwycięstwa.


"Catch me, if You can!"


Wrong way!


Make a U-turn!... if You can : /


"OMG! WTF!"


"OMG! WTF! OMG! WTF! OMG! WTF!"


"I'm very very sorry. I'm an idiot."


"Kubica? Schaden, schaden."

GOKART - Nie 29 Mar, 2009

nie będę komentował tego co się stało, wszystko zostało już powiedziane. Szkoda Roberta ale i Vettela. Przeciez nie jest kamikadze i nie zrobił tego specjalnie znając skutki takiego starcia.

Pytanie dla ludzi którzy są w bezpośrenim kontakcie z Theisenem - jak to bedzie z tymi kontrowersyjnymi dyfuzorami które tak dobrze się sprawdzały między innymi w Brawn GP ? Czy inne teamy też mogą pójść w ten patent ? Jeźeli tak , to Robert w tym sezonie rzeczywiście może powalczyć bardzo wysoko a nowy team może okazać się triumfatorem jednego GP.

Jaco - Nie 29 Mar, 2009

GOKART napisał/a:
Pytanie dla ludzi którzy są w bezpośrenim kontakcie z Theisenem - jak to bedzie z tymi kontrowersyjnymi dyfuzorami które tak dobrze się sprawdzały między innymi w Brawn GP ? Czy inne teamy też mogą pójść w ten patent ? Jeźeli tak , to Robert w tym sezonie rzeczywiście może powalczyć bardzo wysoko a nowy team może okazać się triumfatorem jednego GP.


Z tymi dyfuzorami to jeszcze nie wiadomo. 14 Kwietnia sprawę rozpatrzy Sąd Apelacyjny FIA.
Więc póki co to chyba zostanie jak było..

Anonymous - Nie 29 Mar, 2009

kurwa tak strasznie wygladala to kolo przy samej glowie roberta, dobrze ze sie nic nie stalo... http://www.youtube.com/watch?v=QTOGmzVSGYM
martin.h - Nie 29 Mar, 2009

Jaco napisał/a:
Z tymi dyfuzorami to jeszcze nie wiadomo. 14 Kwietnia sprawę rozpatrzy Sąd Apelacyjny FIA.
Więc póki co to chyba zostanie jak było..

Mam tylko nadzieję, że FIA nie wpadnie na zmianę wyników GP Australii. Bo jakby ham miał wygrać to by mnie k.u.r.w.i.c.a trafiła.

Vettel zachował się bardzo ładnie, ale wielka szkoda, że tak to się skończyło. Ale obaj są bardzo szybkimi driverami i ten sezon będzie należał do nich.

Anonymous - Nie 29 Mar, 2009

GeKo napisał/a:
Auta z Kersem są cięższe, dlatego cały czas lamentują że Kubica tłuścioch i że jemu to będzie przeszkadzać.


Mogę się mylić, ale ja będę się upierał przy tym, że auta ważą z kierowcą tyle samo, czyli 605kg, a to czy kers występuje czy nie, nie ma wpływu na samą wagę 606 kg, ale jej optymalną dystrybucję. To jest sport kosmiczny. Te auta mogłyby ważyc znacznie mniej, są i tak doważane do tych 605 kg, czy z kersem czy bez niego..


Co do wyścigu, jak zwykle Kubica dostarczył dużo emocji, fajnie że sezon juz się rozpoczął. Robert zaczął ostro sezon, widac że 'zgłodniał' przez zimę :lol2: Z całej stawki chyba jest najlepiej zmotywowany.
Dobrze mu zrobi ten incydent, może troszkę ostrożniej skalkuluje w następnych wyścigach..

anjas - Nie 29 Mar, 2009

Podobno Robert dostał karę 39,999 dolarów za niesportowe zachowanie.
Podczas wywiadu udzielanemu jednej z telewizji zobaczył przechodzącego obok Vettela i pokazał mu bardzo niesportowy gest:



Dodatkowo w szatni doszło do szarpaniny. Niestety nie ma filmu z tego zdarzenia, ale świadkowie twierdzą, że wyglądało to mniej-więcej tak:


rasta - Nie 29 Mar, 2009

Padłem :lol2:

Qarwa, a ja nie oglądałem, bo nie mam kablówki... Mój współlokator niejaki Dr. Chrzanek ma u siebie ale właśnie baraszkował z kobitą i nie chciałem im przeszkadzać.... :)

Anonymous - Nie 29 Mar, 2009

hehe tez to zauwazylem :D dobre endrju
kubas - Pon 30 Mar, 2009

bardzo ciekawe co mario mowi o dyfuzorze i przepisach

Cytat:
Dublet zespołu Brawn GP w Grand Prix Australii, popisy Toyot i Williamsów przypuszczalnie skłonią pozostałe teamy do eksperymentów z własną wersją podwójnego dyfuzora. Tego patentu nie da się założyć tylko w Red Bullach i Toro Rosso, które posiadają inną konstrukcję tylnego zawieszenia. Stąd szczególnie gorące protesty obozu Red Bulla.

Podwójny dyfuzor wymyślili aerodynamicy Super Aguri i to oni po likwidacji zespołu, przynieśli pomysł do Brackley. Jeden z nich znalazł zatrudnienie w Toyocie - a Williams opracował własny projekt, zapewne po inspiracji z Marsdorf.

- Gdybyśmy już teraz rozpoczęli eksperymenty z takim dyfuzorem, wówczas nie będziemy dysponować mocnym pakietem w Szanghaju - powiedział Mario Theissen. - To wymaga czasu, a zespoły, które mają już taki dyfuzor, poprawią samochody, bo będą przeprowadzać w tym okresie prace rozwojowe. Nie powinniśmy zakładać, że potencjał rozwiązania Brawna został już wyczerpany. Tak naprawdę to się dopiero zaczęło.

Sport jest tylko wówczas interesujący dla publiczności, kiedy wszyscy przestrzegają tego samego regulaminu. Dyfuzor stanowi część ogólnej koncepcji samochodu. Jeżeli po prostu skopiujemy rozwiązanie Brawna, to w naszym samochodzie z pewnością nie da ono tego samego efektu. Pojazd, który wówczas powstanie, będzie tylko kompromisem. I nie powinniśmy sądzić, że taki kompromis okaże się szybszy od innych samochodów, które od początku projektowane były z tą wersją dyfuzora.

Poprosiliśmy FIA o wyjaśnienie sprawy tak szybko, jak jest to możliwe - w jedną lub w drugą stronę. Ponieśliśmy już koszty i nie zamierzamy czekać, aż ktoś komuś powie, że to jest zabronione.

Teamy widziały możliwość takiego rozwiązania i myśmy też to widzieli, ale od lat zalecenia techniczne FIA wyraźnie go zabraniały. Ta luka w regulaminie nie powstała w ubiegłym roku - ona istnieje od wielu lat. Z mojego punktu widzenia nie ma to nic wspólnego z nowymi przepisami aerodynamicznymi. Nowy regulamin sprawił jedynie, że ta luka w przepisach stała się bardziej atrakcyjna.

Michał - Pon 30 Mar, 2009

mario to samo mi napisał przez gg
kubas - Pon 30 Mar, 2009

a myslisz ze skad ten cytat ? z twojeg gg !!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group