To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] RPP 2011

Anonymous - Nie 20 Lis, 2011

Przem_106 napisał/a:
Colt 1.8 16v GTi 140km ma homologację!


o_O

WuRC - Nie 20 Lis, 2011

Przem_106 napisał/a:
Mnie dziwi Seicento w A5

A Seicento Kit-Car nie było w A5 ?

ziober - Nie 20 Lis, 2011

Też mi sie tak zdaję. Sej od Jurczaka też był w A5.
Mick - Nie 20 Lis, 2011

WuRC napisał/a:
Przem_106 napisał/a:
Mnie dziwi Seicento w A5

A Seicento Kit-Car nie było w A5 ?


Kit-Car SC ma silnik 1.2 wiec automatycznie wskakuje w A5


Widzę, że poza informacją od Marka, że z Adamem Kędzierskim zajęliśmy 19 w generali nikt już nic nie napisał :P

Rajd był trudny, rajd był długi, ch.. mu w d... będzie drugi :)

A na poważnie, samochód Adama chodzi MEGA! Kłowa 6 skrzynia Pug Sporta robi robotę, do tego OHLINS i silnik KIT-CAR piękne zestawienie.
Do tego sam Adam jest dobrym i szybkim kierowcą. Może w przyszłym sezonie być wysoko

CHRZANEK - Nie 20 Lis, 2011

Marku - nie ma co dywagować.

Pozbieraj się i w przyszłym sezonie startuj ile będziesz mógł.
Kto nie wy*****oli ten się nie nauczy szybko jeździć.

Ja i tak Ci kibicuje.

kubas - Nie 20 Lis, 2011

"Tak to bywa w naszym fachu, raz na kołach, raz na dachu"
Marek23 - Nie 20 Lis, 2011

Eh, wkurzylem się na siebie. Też niepotrzebnie sie troche dalem podpuscic paru osobom,ale to nieusprawiedliwienie. Wyciagnalem wnioski, to jest najwazniejsze...
Mick - Nie 20 Lis, 2011

Marek23 napisał/a:
Eh, wkurzylem się na siebie. Też niepotrzebnie sie troche dalem podpuscic paru osobom,ale to nieusprawiedliwienie. Wyciagnalem wnioski, to jest najwazniejsze...


Maras,
Przed startem honorowym jak rozmawialiśmy powiedziałeś mi "Do zobaczenia na mecie" i powiedziałem, że tak właśnie ma być...

Szkoda, że tak wyszło i na 1 odcinku zakończyłeś ten rajd, teraz najważniejsze dla Ciebie to spokój psychiczny z samochodem - to nie dla Ciebie takie ciągłe denerwowanie się co z samochodem ile co kosztuje itp... znasz koszta i wiesz ile kosztuje wynajęcie np C2 względem tego co kosztuje Cię wystartowanie Clio + STRES!

jakbyś nie liczył przewagę ma wynajęcie samochodu bo nie interesuje Cię to, że trzeba mieć na serwisie wahacze, półosie, komputer, przepustnice itp, bo to masz w koszcie wynajmu.

Czekam na Twoje starty w przyszłym sezonie. Spróbuj potestować i wystartuj w zimowym LOTOSie - bardzo fajny rajd i na pewno będziesz mógł pokazać w nim swoje umiejętności

Marek23 - Nie 20 Lis, 2011

wszystko prawda Mick, na razie trening no i jakieś decyzje. Co do Lotosu, to jakąś astralą bym tam poleciał, jak coś extra hajsu wpadnie to chyba tak zrobię. Za bardzo się tym skręcaniem pasjonuję...
106 - Nie 20 Lis, 2011

wiesiek bak ma dopasiona astre pod wynajem... tylko potestuj przed zeby wykorzystac
jej wszystkie +++y. taka astra na sliskim jest geeeenialna.... mistrz ustawiania z lewej.

Marek23 - Nie 20 Lis, 2011

No wlasnie o tej astrze mysle...
Bad-i - Nie 20 Lis, 2011

Mick napisał/a:

jakbyś nie liczył przewagę ma wynajęcie samochodu bo nie interesuje Cię to, że trzeba mieć na serwisie wahacze, półosie, komputer, przepustnice itp, bo to masz w koszcie wynajmu.


Z całym szacunkiem ale takie opcje liczyłem kilka lub kilkanaście razy. Niestety ale przy takich budżetach nigdy wynajecie C2 nie bedzie nawet porownywalne do jazdy swoim clio (czy sie dojedzie, zepsuje, strzeli rolke itd....) Po prostu nie ma takiej opcji.

Licząc po łebkach - 6 rajdow na czysto w C2 to ~110.000-120.000 PLN

Dziekuje mozna zamknąć :)

GeKo - Nie 20 Lis, 2011

CL w akcji :)

Przem_106 - Nie 20 Lis, 2011

Zapędzając się juz w sezon 2012 interesuje mnie wypozyczenie 206-tki na LOTOS. Czy ktos jest zorientowany ile kosztuje wynajem takiej pucharowki? Pytam powaznie. Ewentualnie rozwazam start swoim jako 0-wka lub podobne auto funkcyjne.
Bad-i - Nie 20 Lis, 2011

Przem_106 napisał/a:
Zapędzając się juz w sezon 2012 interesuje mnie wypozyczenie 206-tki na LOTOS. Czy ktos jest zorientowany ile kosztuje wynajem takiej pucharowki? Pytam powaznie. Ewentualnie rozwazam start swoim jako 0-wka lub podobne auto funkcyjne.

Dzwon do Majka, On bedzie wiedział najlepiej.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group