To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [WAŻNE] - Wypad na Tor - Lublin II !!

polll - Sob 02 Cze, 2007

szykujcie deszczowki :) pada :)

bede staral sie byc ale jak wyjdzie to dopiero zobacze rano ;/

DeeS - Sob 02 Cze, 2007

ja bede ale nie wiem czy bede jezdzil bo narazie nie mam gotowki..
Anonymous - Sob 02 Cze, 2007

Sluchajcie, a ile osob ma byc na tym parkingu ? bo ja sam nie wiem czy jest ses zebym sie zrywal i jechal 15km w jedna strone tylko po to zeby zaraz potem wrocic w to samo miejsce, moze ja bym dolaczyl w miejscowosci zakret na stacji benzynowej CPN ? Tylko nie wiem czy poznam, bo ja pierwszy raz...
Misiek_lbn - Sob 02 Cze, 2007

chyba jeśli zobaczysz kilka szybkich pudełeczek obok siebie to będziesz wiedział że to ta dobra watacha :D
Anonymous - Sob 02 Cze, 2007

sharxhunter napisał/a:
chyba jeśli zobaczysz kilka szybkich pudełeczek obok siebie to będziesz wiedział że to ta dobra watacha :D


Ok to ja bede o 8:45 czekal na tej stacji, i wypatrywal... w razie co jezeli ktos by mogl puscic smsa 501160125 ze jestescie juz niedaleko... no chyba ze cos mi strzeli do glowy i jednak kopne sie na parking :)

DeeS - Sob 02 Cze, 2007

Jako ze do 11 jest trening kartingowcow na ktorym chyba bede moge popytac sie ludkow zeby mi dali karta i smigne pare kolek special for you guys ;D
Misiek_lbn - Sob 02 Cze, 2007

ooooo tylko uważaj żebyś dacha nie zaliczył ;)
popytaj, pokażesz co to umiesz :)

DeeS - Sob 02 Cze, 2007

Raczej nie co umiem tylo bardziej for fun :) Ja nie jezdze tym sprzetem na codzien.. wiec w sumie jest mi obcym sprzetem ;]
Anonymous - Sob 02 Cze, 2007

Pogoda na tor będzie gorzej niż zła, gdyż praktycznie non stop będzie padało. W związku z tym proszę mnie - LUK i 206 GTi wypisać. Liczę jednak, że uda się wyskoczyć w innym terminie!! Przyjemnych boków życzę :)
DeeS - Sob 02 Cze, 2007

Hmmm no to co ? Ktos sie i tak i tak wybiera czy dajecie sobie spokoj ?
polll - Nie 03 Cze, 2007

co wkoncu wyszlo z torem ? bo w sumie 1 saxo to malo ?
Anonymous - Nie 03 Cze, 2007

polll napisał/a:
co wkoncu wyszlo z torem ? bo w sumie 1 saxo to malo ?


Chyba nic, bo ja nikogo nie spotkalem, wiec zawinalem dupe w troki i do domu...

Misiek_lbn - Nie 03 Cze, 2007

kurde, można było napisać że dupa z wyjazdu panowie organizatorzy... :566:
Jakarti - Nie 03 Cze, 2007

widzicie..
tak to jest jak sie ludzie nie znaja.. jak sie pojawia WIELKI spontan itd... tylko woli pozniej brakuje zeby sie zobaczyc.. to nie wina organizatorow ani nikogo.. tak to po prostu jest.

KonradMK - Wto 05 Cze, 2007

tak myślałem. jeśli Władze Klubu nie zażądzają wyjazdu to nie ma się co dziwić. A samowolkę karamy przez bukkake :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group