To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 WRC, RSME, IRC itp

fydi - Wto 20 Paź, 2009

qbus napisał/a:
Bardzo szybkie odcinki specjalne, przed zawodami nieustannie padający deszcz, jazda w nocy i leśne partie od razu przypominają krajobraz z Rajdu Wielkiej Brytani, jeśli ktoś grał w Colin Mc Rae Rally 2.0 to wie o czym mówię

:rotfl:

Cytat:
będzie? :)

trochę długaśne jak na informacje prasową, ale może być :)

qbus - Pią 23 Paź, 2009

pierwsza petla dla Loeba... prawie 9 sekund przewagi

fydi -> Marcin Stywryszko powiedzial ze ma dokladnie takie same skojarzenia jak ja ;]

Marek23 - Pią 23 Paź, 2009

qbus napisał/a:
pierwsza petla dla Loeba... prawie 9 sekund przewagi

Duzo, jak na 3 oesy. Chyba Seb wyjmie mistrzostwo.

martin.h - Pią 23 Paź, 2009

Teraz Mosley może się ruchać do woli :D

Ciekawe czy Motorsport się odrodzi?

http://www.autoklub.pl/ne...zesem-fia,26870

Marek23 - Pią 23 Paź, 2009

Solber drugi na ss5, za Loebem. Mikko wygrał ss4... Loeb prowadzi 6,4 sekundy.
Stf - Pią 23 Paź, 2009

kurfa ale się siekają. nice.
Stf - Pią 23 Paź, 2009

jeeesst. na ss6 hirvo -1,1 do loeba :D łącznie dzień zamknięty ze stratą 5,3 hirvo do loeba. jutro będzie grubo !
Marek23 - Pią 23 Paź, 2009

Kurcze Stf, widzę, że zawsze w przeciwnych obozach... Ale dalej ponad 5sek dla Sebka.
Stawiam, ze Mikko przydzwoni, nie wytrzyma ciśnienia.

Stf - Pią 23 Paź, 2009

heh - ja w sumie za nikim nie jestem. lubię jak się napierdalają. wolałbym tylko gdyby hirvo wygrał, bo to chyba jakoś takie mobilizujące jest dla innych. patrząc po innych to raczej ford nie ma podejścia do cytryny a ten jednak nawiązuje walkę.
Marek23 - Pią 23 Paź, 2009

Stf napisał/a:
patrząc po innych to raczej ford nie ma podejścia do cytryny a ten jednak nawiązuje walkę.

Ja się skłaniam ku temu, że ford ma duzo lepsze auto, wiecej kasy tam poszło w ostatnich dwóch latach, tylko, że cytryna ma lepszych driverów.

fydi - Pią 23 Paź, 2009

kurf nie zdążyłem postawić kasy na Loeba :(
Stf - Sob 24 Paź, 2009

pięknie, Hirvo odrobił kolejne 2,4sek :P
Stf - Sob 24 Paź, 2009

no to pozamiatane :/ Hirvo ma chyba jakś awarię lub coś bo na kolejnych 2 w sumie krótkich odcinkach tracił po ponad 10 i 12 sek :/
Gaydek - Sob 24 Paź, 2009

+25.0 :]
Marek23 - Sob 24 Paź, 2009

Fura Mikko sprawna,ale po 10 oesie 22.9 sekundy dla Loeba. Wyjmuje, i to w sezonie, gdzie bylo tak malo asfaltow.

Tal sobie sobie sprawdzam i na przykład na ss8 Loeb włożył Mikko 10 sekund. Hirvo nic nie powiedział na mecie. Wtedy fura miał sprawną. Ogołnie w aucie Mikko nic nie wykryto, więc nie wiem co myslec o tej niby awarii.

"Mikko said he felt down on power after the first stage, but the problem is that there are sections on the latter stages where he's just as quick as Sebastien - then others where he loses quite a lot of time. If it was consistent we could understand, but we're at a loss," he added.

Powiedział szef teamu Forda...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group