To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - dylemat dotyczący sprzedaży 106 i zakupu Clio 2 sport

Yarko - Śro 16 Cze, 2010

pit jedź po furę do rajchu albo CH, ew. jest do sprzedania srebrne PH1 w WWA jakbyś chciał
pit - Nie 07 Lis, 2010

Znowu .... :P

Czy ktoś by mógł zrobić mi jakiś wywód na temat 206rc? jak z modami w tym aucie?

kubas - Nie 07 Lis, 2010

Bierz clio, 206 tylko wrc reszta to zło
pit - Nie 07 Lis, 2010

Nie skreślam clio, ale jak już pisałem dostęp do części puga mam spory w mega dobrych cenach i to tak naprawde mnie pcha w puga. Pytanie co się da z tego wykrzesać, czy bardzo się psuje i ile pali :D
M - Nie 07 Lis, 2010

PIT weź jakieś dohc vtec - mówię serio
pit - Nie 07 Lis, 2010

M, muszę mieć auto po 2000roku, z klimą srimą itd. Niestety nie stać mnie na CTR ani s2000.
M - Nie 07 Lis, 2010

Spoko rozumiem
GeKo - Nie 07 Lis, 2010

pit, Chyba już pisałem Ci kilka razy jak wygląda sprawa z 206RC. Nawet jak masz dostęp do części to koszty utrzymania będą większe nic Clio, Kompa nikt w PL nie rusza..
sworznie lecą i do wymiany cały wahacz, do tego belka jak w każdym francuzie. Fotele sie mega szybko wycierają, dłuższe przełożenie kierownicy. Na każdym mocnym hamowaniu świecisz jak choinka :D i dopóki całkiem nie odpuścisz hamulca to dodanie gazu nic nie da.
Mała podaż części zamiennych na allegro ;) jak i na brytyjskim ebayu.
Na + zajebiste trzymanie, o niebo lepsza pozycja za kierownicą, możliwość założenia 4tłoczka bez problemów. Dolot KNa daje fajny przyrost na elastyczności.
Możliwość włożenia 6 z 306. Zawias już w serii twardszy niż w clio.

Bonczek - Nie 07 Lis, 2010

GeKo, to samochód marzenie opisałeś. Bierz 206rc ;D
pit - Nie 07 Lis, 2010

GeKo, dzięki raz jeszcze, moge kupić od znajomego zdrową sztuke nie upalaną itd. Od przeglądania clio łeb już mnie boli i z każdym coś nie tak. Nawet nie jeżdze ich oglądać, wystarczą mi komentarze na forach :/
GeKo - Nie 07 Lis, 2010

komentarze to wiesz :D na każdym markowym forum są mega spece ktorzy za 15tys oczekują ze auto będzie w stanie jak z salonu.
M - Nie 07 Lis, 2010

Na forach sami ekspierdzi są :D
Przem_106 - Nie 07 Lis, 2010

Jak kupis RC na ulice i na pojezdzawki, to będziesz niezadowolony! To auto fajnie jedzie, fajnie wygląda, ale nie nadaje się do szybkiego jezdzenia, chyba, ze na szutry. NIE będziesz zadowolony. Trzeba worek pieniędzy wpakowac zeby te auto pojechało. Wrazenia z dynamiki duzo gorsze niz w 106 s16. Za to prowadzenie bajka jak na oskę. Super wywazony i stabilny. Ja mam 206 1.6 w cywilu na sportowym zawiasie i poza trakcją i wyglądem to auto gorsze niz 106.
Yarko - Nie 07 Lis, 2010

GeKo napisał/a:
komentarze to wiesz :D na każdym markowym forum są mega spece ktorzy za 15tys oczekują ze auto będzie w stanie jak z salonu.


+1

ale prawda jest niestety okrutna, w Polsce 90% tych samochodów to gruz
może spróbuj poszukać w DE, CH ? albo np. jakiegoś zdrowego ITR'a ?

Przem_106 - Nie 07 Lis, 2010

Aha, 206 mam juz 6 lat, a 106 5 lat. Gosc ktory sprzedał mi 106, a kupił sobie RC do latania w kajtkach, po poł roku sprzedał to RC, kupił saxo i zaczął je dłubac.
Doswiadczenia z RPP tez mowią, ze RC w gr N jedzie podobnie jak 106 grN.

Ale np na ulice i do codziennego poruszania się 206 jest ekstra i tak mi się podoba ze mam je az 6 lat :jupi:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group