To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

jarek-malopolska - Pią 14 Maj, 2010

Bad-i napisał/a:
czy ktos wie lub gdzies jest na necie wypowiedz Kuzaja (podobno pojechal kibicom wypyerdalac)


Ja z kolei słyszałem, że fotoreporterowi/fotoreporterom.. Że hieny i takie tam.. nie zdziwiłbym się, speed555 ma takie przeżycia z Leszkiem, też mu Lech wygarnął na Rzeszowskim po dzwonie.. :lol2: :rotfl: :lol2: :rotfl:

speed555 - Pią 14 Maj, 2010

hehe myslalem ze od moich przygód z nim (rzeszowski '07 bodajże) psychike ma lepsza troche, a tu widać znów leszek pokazuje swoje prawdziwe oblicze:D
Bart - Pią 14 Maj, 2010

dawajcie jakieś ploty :]
Bad-i - Pią 14 Maj, 2010

bart napisał/a:
dawajcie jakieś ploty :]


Leszek spotykał się z MI

Janusz - Sob 15 Maj, 2010

jarek-malopolsk napisał/a:
speed555 ma takie przeżycia z Leszkiem, też mu Lech wygarnął na Rzeszowskim po dzwonie.. :lol2: :rotfl: :lol2: :rotfl:


mówić szybko o co biega :D

martin.h - Sob 15 Maj, 2010

Ale czas Kajtka na pierwszym OeSie. Masakra, przepaść o_O :jupi: :jupi: :jupi:

Bouffier stracił prawie 1s/km, Kuchar 2s, a Kuzaj 3s o_O

106 - Sob 15 Maj, 2010

po pierwszej petli....

kuzaj zle nie ma :] tylko kajto przed nim ktory w klasyfikacji rsmp ma spora strate
punktowa do niego. kuchar i solowow ktorzy sa przed kuzajem w klasyfikacji rsmp
jak na razie w lotosie sa za nim. buffier po 13min stracie na os3 przestal sie liczyc
w walce o generalke w tym rajdzie.

forma kajetana fenomenalna....

Marek23 - Sob 15 Maj, 2010

Kajto w tak ciężkich warunkach jest nie do zatrzymania. Mam nadzieję,że dostanie jakąś szansę za granicą.
martin.h - Sob 15 Maj, 2010

Marek23 napisał/a:
Kajto w tak ciężkich warunkach jest nie do zatrzymania. Mam nadzieję,że dostanie jakąś szansę za granicą.

Jedzie 2 rundy IRC. Raczej na 100% Barum i miało być Ypres, ale po zamianie stajni z Symtechu na Tommi Makinen Racing już nie jest to takie pewne.

qbica - Sob 15 Maj, 2010

dobrze jest, oby Kajto utrzymal prowadzenie :]
jarek-malopolska - Sob 15 Maj, 2010

Fajnie jak by pojechał BARUM i jeszcze fajniej jak by namieszał coś ;) Asfalty zbyt gładkie tam nie są, zwłaszcza PINDULA więc eNką można raczej powalczyć coś nie coś w ramach rozsądku ;)
qbus - Sob 15 Maj, 2010

Cytat:
ale po zamianie stajni z Symtechu na Tommi Makinen Racing już nie jest to takie pewne.


w ogole z tym symtechem to chyba jakis dobry przekret jest bo Kosciuszko tez chwilowo zmienia stajnie.

Makinnen prawdopodobnie ustawil auto Kajtkowi tak ze samo jedzie po drodze, gosc ma niesamowity potencjal i to wykorzystuje. Oby tak dalej.

martin.h - Sob 15 Maj, 2010

qbus napisał/a:
Cytat:
ale po zamianie stajni z Symtechu na Tommi Makinen Racing już nie jest to takie pewne.


w ogole z tym symtechem to chyba jakis dobry przekret jest bo Kosciuszko tez chwilowo zmienia stajnie.

Symtech ma problem z odbudową Fiesty po Meksyku, a drugiego egzemplarza nie mają.

Pamiętam jak przed sezonem nikt nie stawiał, że Kajto będzie się liczył w walce o tytuł, a tymczasem prowadzi w Lotosie z dużą przewagą, a na Elmocie gdyby nie kapeć byłby drugi z minimalną stratą do Kuchara.

jarek-malopolska - Nie 16 Maj, 2010

qbus napisał/a:
w ogole z tym symtechem to chyba jakis dobry przekret jest bo Kosciuszko tez chwilowo zmienia stajnie.


Dziwne bo Kosciuszko jest w zespole którego oficjalnym partnerem i sponsorem jest Ford Polska.. Wiec jak to się ma do startów(przynajmniej dwoch najblizszych) skoda.. Ciekawa sytuacja..

martin.h - Nie 16 Maj, 2010

Możemy być spokojni, Kajto jedzie swoim tempem :D

Można teraz śmiało powiedzieć, wsadzcie sobie te S2000 w...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group