To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Track Day HH.org 03.05 Lublin

Anonymous - Pon 03 Maj, 2010

O fajnie zdjęcia Mojego Colta :lol2:
wasq - Pon 03 Maj, 2010

kubas napisał/a:
wasq napisał/a:
http://my.imageshack.us/v_images.php


Nic nie widać :)


poprawione

GeKo - Pon 03 Maj, 2010

Jakie czasy kręcił STek?
anjas - Pon 03 Maj, 2010

GeKo napisał/a:
Jakie czasy kręcił STek?


ja zmierzyłem mu kilka czasów, najlepszy z nich to 1.03.9.
Ale nie wiem czy nie mierzył sobie tez laptimerem.
Brzmiał skubany masaaakryycznie zajeeebiściieee.

Stf - Pon 03 Maj, 2010

anjas napisał/a:
Brzmiał skubany masaaakryycznie zajeeebiściieee.


gang silnika - ehhh już dawno nic mi tak w ucho nie wpadło jak ta rzędowa turbodoładowana 5 cylindrówka na millteku....

Jakarti - Pon 03 Maj, 2010

kurdę..
mistrz wyścik!!

w kolejnosci rzadnej:

- dzieki Łukaszku za organizacje i za namiot. pomysł przedni i mysle, ze mozna by sfinansowac zakup czegos podobnego z funduszy jakie mamy. no i pochwałka za zapał :)
- dzieki eM za kiełbase - nie musiales ;) mam nadzieje, ze nie zmokles zbytnio sprzatajac grilla.
- dzieki Badi za kaske - podaj na PW numer konta. C2R2 max to inna klasa zyciowa :) nawet nie stałem obok czegos takiego..
- dzieki LOKO i FYDI ze byliscie z nami. dla mnie wyczyn to niemały i proponuje jakas mała nagrode dla Fydiego za wytrwałosc i chęć polatania z nami :) Loko bez fury ale jak zawsze usmiechniety i pozytywna energia!
- dzieki Greg za miłą kawkę na lubelskiej starowce - milo bylo posiedziec i jeszcze odpoczac przed podroza. gorące pozdrowiania dla zony!! :) (fak , nie pamietam imienia :D )
- dzieki blizniakom za mile spedzone chwile poczynajac od Maca, poprzez caly dzien na torze i mistrz wyscig vis a vis lubelskiego zamku na 1/4 mili. Pan w transicie mial mine dosc ciekawa jak zalozylem kaptur :D
- dzieki wszystkim co wozili Magdę. niestety chyba bede musial poprosic Kubice o jakas przejazdke w F1 bo za kazdym razem slyszalem, ze fajnie.. ale jakos bez emocji :D
- fajnie Carlos, ze wpadles nawet bez furacza - wez go w pistu sprzedaj i kup cos co Ci da radosci troche bo sie marnujesz chlopaku!!
- PiTTek - fajnie, ze w koncu Ci wklepałem!! :D juz nie bedzie 0:01 :D pozdro dla Ewy
- KamilWRC - moim zdaniem za bardzo sie podpaliłes. wszystko bylo dobrze. opony trzymaly, auto mialo predkosc ale moim zdaniem po prostu za duzo bylo gazu i za malo powietrza w kolach dlatego Ci sie podwijaly.
- Bonczek - thx, ze podwiozles lap timera.
- Toxic, Wasq, Neon wiem, ze byliscie ale jakos nie pogadalismy. w kazydm razie Wam tez dzieki :D
- dzieki Niemy za chec pomocy - gałke Ci zrobi Siema. btw, see u soon!
- Siema - do 3 razy sztuka, kto nie probuje ten nie stuka!! :)
- fajnie majk, ze wpadles z piequtem :D :D
- jak o kims zapomnialem to jemu tez dziekuje!! :)


i w koncu na koncu!! chcialbym podziewac i pogratulowac sobie mistrz wysciku. mistrz wysciku i mistrz w moim mniemaniu czasu. jestem baaaardzo zadowolony. jezdzilo mi sie bardzo dobrze. lekko, przyjemnie.. autko samo sie prowadziło, z glosnikow plynal max richter i po prostu bylo dobrze.
czas 1:04:44

podsumowując:
mistrz wyscik.
dzieki za przybycie i do zobaczenia wkrotce.

rasta - Pon 03 Maj, 2010

Też dotarłem cały i zdrowy, dzięki za miłe upalanko :D

To było moje pierwsze upalanie na Lublinie, szkoda, że deszcz skrócił czas całej zabawy.

Mój czas to 1:02:92.

Bez szału, sporo błędów no i niestety od razu jak wyjechałem no okrążenie liczone złapałem mega nieszczelność, odkręciła się rura łącząca turob z IC. Po skręceniu całości do kupy zaczęło padać :(

No ale jakiś punkt odniesienia jest :)

rasta - Pon 03 Maj, 2010

Jakarti napisał/a:

- dzieki wszystkim co wozili Magdę. niestety chyba bede musial poprosic Kubice o jakas przejazdke w F1 bo za kazdym razem slyszalem, ze fajnie.. ale jakos bez emocji :D


Następnym razem dawaj Ją do mnie na prawy :]

kubas - Pon 03 Maj, 2010

Hehehehe swoją drogą może się czepiam ale anjas na lublinie chyba zawsze w tej samej bluzie ! :D

2009

2010

:rotfl:

Jakarti - Pon 03 Maj, 2010

rasta napisał/a:
Następnym razem dawaj Ją do mnie na prawy :]


dziekuje, chetnie.
nie wiem czemu ale myslalem, ze juz z Toba jechala i dlatego poprosilem stefana, ktory latal bokiem do kierunku jazdy :)

przez chwile mialem czas jak Rasta i na prawde czulem sie dumny!! :D

Jakarti - Pon 03 Maj, 2010

kubas napisał/a:
Hehehehe swoją drogą może się czepiam ale anjas na lublinie chyba zawsze w tej samej bluzie ! :D


stanę w jego obronie i powiem, ze ja tez :D
btw. to jego jedyna bluza.

kubas - Pon 03 Maj, 2010

Jakarti napisał/a:
stanę w jego obronie i powiem, ze ja tez


Ty masz klubowy t-shirt to się nie liczy to każdy powinien mieć co roku.

Jakarti - Pon 03 Maj, 2010

kubas napisał/a:
Ty masz klubowy t-shirt to się nie liczy to każdy powinien mieć co roku.

na 1 zdjeciu mam bluze, mialem ja rowniez dzisiaj :)

kubas - Pon 03 Maj, 2010

Jakarti napisał/a:
kubas napisał/a:
Ty masz klubowy t-shirt to się nie liczy to każdy powinien mieć co roku.

na 1 zdjeciu mam bluze, mialem ja rowniez dzisiaj :)


ale bluza tez hh.org co nie ? :)

strick - Pon 03 Maj, 2010

Jakarti napisał/a:
- dzieki Niemy za chec pomocy

A temu kto Ci podsunął pomysł, zeby z nim sie kontaktować, to nie dziekujesz ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group