To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Tanie Upalanie !

Shymek - Wto 17 Kwi, 2012

Co chcesz wiedzieć na tematu Punto? Stare to już... żeby coś zmodzić to jest troche zabawy - gra niewarta swieczki bo koszta przerastają opłacalność
Do tego to auto nie skręca, na prostej też szału nie robi

Anonymous - Wto 17 Kwi, 2012

Chciał bym dobić do 200 km . Remont silnika jestem w stanie zrobić we własnym zakresie. Z resztą sam jestem w stanie go rozebrać i złożyć , do elektroniki nie chcę tylko wkładać rąk żeby czegoś nie spieprzyć .

Czemu mówisz że auto nie skręca ?

kosmita - Wto 17 Kwi, 2012

Było brać prelude :wall:
Anonymous - Wto 17 Kwi, 2012

Paru znajomych nastraszyło mnie przed 4ws i chyba to było to , poza tym auto chcę ubezpieczyć na siebie i preluda wyszła by mnie 1600 punto wychodzi 880 złotych.
Barejka - Wto 17 Kwi, 2012

Czesio, wybacz, ale zrobienie 200 koni z czegos co ledwo trzyma serie to rzezba w gownie po raz kolejny, 200 koni z tego nie zrobisz bo tam sie wszystko skonczy przy 170 pewnie zaczynajac od sprezarki
M - Śro 18 Kwi, 2012

Czesiu - to juz nas nie pytaj :) Koledzy Ci doradzą lepiej :rotfl:
Anonymous - Śro 18 Kwi, 2012

Pozostawię to bez komentarza. Jeżeli ktoś chce coś konkretnego doradzić odnośnie punto gt to proszę , reszta nie musi czuć się zobowiązana.
kubas - Śro 18 Kwi, 2012

Ziom za dużo kombinujesz :)
Bart - Śro 18 Kwi, 2012

Czesio napisał/a:
Chciał bym dobić do 200 km


Ziom, Ty naprawdę myślisz, że kupisz samochód za 3500zł i za półdarmo zrobisz 200KM z 1.4t?
Z tego silnika można krzesać konie, tabuny koni, ale muszą być spełnione 2 warunki, właściwie 3:
1. silnik jest SPRAWNY (o co w punto w tym budżecie będzie dramatycznie ciężko)
2. masz kasę
3. masz know-how

Jak dla mnie - kolejny poroniony pomysł, serio. Po co Ci 200KM w samochodzie, który jest śmietnikiem i strach nim przekroczyć 150km/h?

Chcesz kupić coś do jazdy - kup jakiś mały, w miarę młody samochód, który do czegoś się jeszcze nada i nie rozsypie się po pierwszej pojeżdżawce.

Rasputin - Śro 18 Kwi, 2012

Bierz Uno Turbo mk1 :] Zrobisz sobie tip top a cenych zadbane egzemplarzy rosna więc jest to jakaś inwestycja :> . Tylko pewnie znalezienie zdrowej budy graniczy z cudem :/

Edit: To chyba nie jest dobra rada :]

Bart - Śro 18 Kwi, 2012

Rasputin napisał/a:
Bierz Uno Turbo mk1 :]

niby tak...

Rasputin napisał/a:
Zrobisz sobie tip top

taaa, Czesiek zrobi tip-top :>

Rasputin napisał/a:
cenych zadbane egzemplarzy rosna więc jest to jakaś inwestycja :>

to fakt

Rasputin napisał/a:
Tylko pewnie znalezienie zdrowej budy graniczy z cudem :/

to też fakt

Rasputin napisał/a:
Edit: To chyba nie jest dobra rada :]

+1

szymlorek - Śro 18 Kwi, 2012

Czesio napisał/a:
Pozostawię to bez komentarza. Jeżeli ktoś chce coś konkretnego doradzić odnośnie punto gt to proszę , reszta nie musi czuć się zobowiązana.



Odnośnie punto gt?

Mam kolegę który ma dwa takie, jeden do kjsów drugi na co dzień, w każdym z nich zaczynał od całkowitego remontu auta mimo że każdej z tych sztuk szukał stosunkowo długo i starał się kupić to co będzie rokować szanse na dalsze działanie.
Generalnie wszystkie te auta są po prostu zajechane, porzuć nadzieje bo wpier*lisz się w maliny :/

Zamiast iść w coraz młodsze auta to ty w coraz starsze :rotfl:
Stara fura jest dobra jak masz worek kasy i dużo wiedzy na temat danego modelu a nie jako auto na co dzień.. przelicz sobie ile Cię kosztuje nieustanne wymienianie tych śmietników i dojdziesz do wniosku że lepiej byłoby kupić raz a dobrze. :)

anjas - Śro 18 Kwi, 2012

Czesiek, z 4ws nie ma najmniejszego problemu. A nawet jak się zjebie, to można koła zablokować na prosto, tak jakby 4ws nie było.
Eksperckich masz kolegów :d

PiTT - Śro 18 Kwi, 2012

mistrz porównanie awaryjności
preluda vs punto :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
sorry, ale w punto wpi@rdolisz się tak z naprawami że szok
jeśli było serwisowane i użytkowane z głową to pół biedy, ale jak ktoś je katował to bym nawet nie brał tego pod uwagę
miałeś okazję kupienia prali za małe pieniądze, do upalania jak znalazł
zresztą jak widać nie należała do awaryjnych aut, ale nie wykorzystałeś okazji :/
ja przez chwilę nad nią myślałem, ale zanim się zdecydowałem to poszła

Anonymous - Śro 18 Kwi, 2012

Dziękuje Piotrze :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group