To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 56 Istebniański Rajd Wisły

Yarko - Pią 03 Wrz, 2010

Przem_106 napisał/a:
wywyp, wyryp, wyryp


kurde czy to są rajdy czy destruction derby ?

Jacek - Pią 03 Wrz, 2010

Bad-i napisał/a:
Przem_106 napisał/a:
No niezle. Trudnosc Rajdu Wisły cecha charakterystyczna - wywyp, wyryp, wyryp


Przyznam ze nie znosze jezdzic po wyrypie :(


CHRZANEK - Pią 03 Wrz, 2010

Marek23 napisał/a:
Mam miekiego


Nobody perfect.

Anonymous - Pią 03 Wrz, 2010

Yarko napisał/a:
Przem_106 napisał/a:
wywyp, wyryp, wyryp


kurde czy to są rajdy czy destruction derby ?


przeprawy offroadowe ;D

martin.h - Pią 03 Wrz, 2010

Bad-i napisał/a:
Przem_106 napisał/a:
No niezle. Trudnosc Rajdu Wisły cecha charakterystyczna - wywyp, wyryp, wyryp


Przyznam ze nie znosze jezdzic po wyrypie :(


Dobrze ustawisz zawias i możesz dużo zyskać :)

Co do ewentualnych zwycięzców to wliczyłbym w to jeszcze Mariusza Nowocienia (Type-R) i Darka Polońskiego, choć Fiesta odstaje od Hond i C2.

Przem_106 - Pią 03 Wrz, 2010

Szutrowy wyryp przejechalismy z Mickiem, więc i ten przejedziemy ;D
Mick - Pią 03 Wrz, 2010

Przem_106 napisał/a:
Szutrowy wyryp przejechalismy z Mickiem, więc i ten przejedziemy ;D


tfu tfu tfu :) ale oby tak było

GeKo - Pią 03 Wrz, 2010

Jeśli Poloński coś trenował, to powinien zdeklasować chłopaków. Poza Chuchałą, który jest maks rozjeżdżony i zmieniam o nim zdanie.
Mick - Pią 03 Wrz, 2010

To jakie miałeś zdanie o siemance?

Ja bym się pokusił nawet o taki komentarz, że gdyby w Narcyza, ktoś doinwestował tak jak w Siemanko, pierwsze pozycje na podjum mieliby na zmianę :)

GeKo - Pią 03 Wrz, 2010

Był okres, że raz czy dwa udało mu się błysnąć w 206RC, aczkolwiek wg mnie to były wtedy sprzyjające okoliczności i jedno z lepszych aut i powinien spokojnie w nim cały sezon stawać na pudle, dlatego twierdzilem jedna jaskółka wiosny nie czyni. Teraz ma topowy sprzęt, nie popełnia błędów (bardzo ważne) i jest na szczycie. Nie da się jednak ukryć że trochę konkurencji mu brakuje, bo Hankiewicza nigdy nie miałem za szybkiego drivera. Brak Szeji, Klementowiczów, Mikołajczyków czy Markowskiego. Poza Janikiem to reszta albo nie ma sprzętu albo nie ogarnia na tyle dobrze. Tak czy siak Puchar w tym sezonie należy się jemu. Do tej pory jeździł najlepiej, na Barumce też się pokazał z bardzo dobrej strony.
Mick napisał/a:
Ja bym się pokusił nawet o taki komentarz, że gdyby w Narcyza, ktoś doinwestował tak jak w Siemanko, pierwsze pozycje na podjum mieliby na zmianę


Michał takich driverów to ja znam jeszcze co najmniej kilku.

Dudziak
Baran
Woś
Sadlik
Janczak
Herban

I pewnie jeszzcze kilku bym wymyślił jakbym głębiej pamięcią sięgnął.

Jakarti - Pią 03 Wrz, 2010

Cytat:
Dudziak
Baran
Woś
Sadlik
Janczak
Herban


i do tego cale HH :D

Marek23 - Pią 03 Wrz, 2010

Jak sie jezdzi wyryp? Chodzi mi o wytrzymalosc sprzetu...mam mijac dziury? :rotfl:
Koto - Pią 03 Wrz, 2010

Dobra wróciłem, Olecki i Zagroń w połowie po nowym asfalcie, reszta po starym wybijającym i dziurawym, a parę miejsc sprawdzi wytrzymałośc fury :D
Jak na moje oko odcinki wypas, na Oleckach jest spadanie gdzie przypociłem jajka jadąc 20 km/h :D

Jaco - Pią 03 Wrz, 2010

Marek23 napisał/a:
A co z serwisem? Wy macie jakis klubowy? Ile bym sie musial dolozyc,zeby moc ewentualnie uzyc lewarka,narzedzi,itd.



Poszły już PW, ale napisze jeszcze tutaj jak komuś brakuje ludzi na serwis to jestem chętny, nie chce mi się stać na odcinkach, wolę brać czynny udział a że jechać nie mogę to zostaje serwis :)

qbica - Pią 03 Wrz, 2010

jutro jade obadac odcinki wiec pewnie nagram jakiegos "onboarda", co prawda kompaktem ale zawsze cos :faja:

a co do serwisu to tez moge pomoc i uzyczyc jakichs narzedzi jesli bedzie potrzeba, jak co to pisac :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group