To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2011

Przem_106 - Pią 05 Sie, 2011

Piękna walka w N3
EmerytRs2 - Sob 06 Sie, 2011

z prezentacji załóg

http://www.youtube.com/watch?v=dzGlgvzpCbM

jarek-malopolska - Nie 07 Sie, 2011

Marek gratulacje !! Miszcz jazda, na odcinkach wygladało na mega spokojna ale wyniki mowią same za siebie ;) SZACUN :faja:
Qubus szkoda tej awarii ktora sie przyrafiła, mam nadziej ze na nastepnym rajdzie bedzie juz bezproblemowo
Co do Tomaszczyka wpakował się do rowu na poczatkowej sekcji husowa, spadanie do P90 i pozniej lewy łuk w góre.. Troche zeszło zanim został wypchniety..

Przem_106 - Pią 02 Wrz, 2011

http://www.rallyonline.pl...=pnews&&s=33803

Ciekawe, czy 2B rally dobrze ubezpieczyło swoje Twingo :lol2:
Oczywiscie pilotowi zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia

qbus - Sob 03 Wrz, 2011

http://www.youtube.com/watch?v=Y79dzEf7UZA

nagrane dzwony Chwista i Orskiego, w obu przypadkach sporo szczescia ze tak sie skonczylo, w Twingo ponoc przewody hamulcowe strzelily.

rajd juz leci... po 1 Bryan i pewnie tak juz zostanie.

Janusz - Sob 03 Wrz, 2011

qbus napisał/a:
dzwony Chwista i Orskiego, w obu przypadkach sporo szczescia ze tak sie skonczylo


+1 chwist przy takiej prędkości i słupie po jednej stronie i rządku drzew po drugiej miał kupę szczęścia ze sie wyobracał po drodze, a nie przytulił czegoś bokiem na pełnym impecie. Orski widać ze ratował sie rękawem..

M - Sob 03 Wrz, 2011

Ja nie rozumiem rajdów chyba, takie ładne samochodowy zniszczone w imię, czego?
:<

106 - Sob 03 Wrz, 2011

orski jakos za wczesnie skrecal w ten prawy i widac ze jedzie ten zakret na 2 razy...
jesli juz wtedy bylo po przewodach to ok... w innym przypadku to z dupy torem
jazdy sie pakowal w ten zakret.

w rsmp - buffier leczy wszystkich... grzyb goni, solek w trojce... kajto odstaje
od czolowej trojki :/

qbus - Sob 03 Wrz, 2011

M napisał/a:
Ja nie rozumiem rajdów chyba, takie ładne samochodowy zniszczone w imię, czego?
:<


a w wyścigach nie? w rallycrosie? w górach? w x-games? w andree trophy? wszedzie to samo :)

M - Sob 03 Wrz, 2011

qbus napisał/a:
M napisał/a:
Ja nie rozumiem rajdów chyba, takie ładne samochodowy zniszczone w imię, czego?
:<


a w wyścigach nie? w rallycrosie?

Też :) Tylko drzew mniej i słupów :>

qbus - Sob 03 Wrz, 2011

No ale samochody są bardziej poobijane niz te ktore przejechaly rajd bez dzwona :)
Loko - Sob 03 Wrz, 2011

qbus napisał/a:
No ale samochody są bardziej poobijane niz te ktore przejechaly rajd bez dzwona :)


Najlepszym przykładem był chyba puchar Picanto "Pukanto" :rotfl:

Janusz - Sob 03 Wrz, 2011

Loko napisał/a:
Najlepszym przykładem był chyba puchar Picanto "Pukanto" :rotfl:

po mokrym.... kurfa wtedy to sie działo :rotfl:

martin.h - Nie 04 Wrz, 2011

Jak byłem za nim na początku to teraz uważam, że powinni mu na jakiś czas zabrać licencję. Troszkę by mu się głowa ostudziła :wall:

Cytat:
Aleks Zawada nie ukończył Rajdu Dolnośląskiego po nietypowym wydarzeniu na starcie pierwszego niedzielnego odcinka. Kierowca Clio uderzył w Subaru Piotra Małaszuka.

- Dzisiejszy rajd zakończył się dla nas już po pierwszej pętli - mówi Aleks Zawada - Wyeliminowała nas pęknięta belka, którą uszkodziliśmy podczas uderzenia w samochód Piotra Małaszuka. Do tego incydentu doszło przed wjazdem na odcinek Kolonia Gaj. Podczas manewru omijania zawadziłem tylne koło Subaru swoim tylnym kołem za co z całego serca bardzo przepraszam.

- Pęknięta belka stanowi poważne zagrożenie, dlatego zespół postanowił wycofać się z dalszej rywalizacji. Dziękujemy kibicom za doping i do zobaczenia na kolejnym rajdzie - dodał Grzegorz Gołda.



Anonymous - Nie 04 Wrz, 2011

dokładnie, a jeszcze nie tak dawno porównanie było z Chuchałą, dwa młode talenty w pl, teraz to Zawada może, ale przykręcać koła na serwisie Wojtkowi :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group