To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

rasta - Wto 24 Lip, 2012

Trza mieć f\orda wtedy nie ma problemów :rotfl:
Kamill - Wto 24 Lip, 2012

Pirania napisał/a:
Właśnie stamtąd wróciliśmy.. http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html

Jak my byliśmy w Tucepi ze 4 lata temu to ze 2km od miasta non stop przez 10dni paliły się jakieś krzaki i trawy na pobliskich górach/wzniesieniach, czasami jak zawiało stamtąd to było dymem czuć :)

Anonymous - Wto 24 Lip, 2012

rasta napisał/a:
Trza mieć f\orda wtedy nie ma problemów :rotfl:


noooo ;]

http://www.tvnwarszawa.pl...e-s8,53523.html

Bonczek - Wto 24 Lip, 2012

Fix
Or
Repair
Daily

bizon - Wto 24 Lip, 2012

ja na wielu wyjazdach wypozyczalem fure (np. egipt, rodos, kreta, santoryn) nawet na 7 dni. do tematu trzeba podejsc na spokojnie, pochodzic, pogadac, sprawdzic ceny, przeczytac umowy. oczywiscie znajomosc angielskiego jest obowiazkowa. trzeba zwrocic uwage na sekcje dotyczace ubezpieczenia oraz udzialu wlasnego w przypadku szkod i poszukac dobrej opcji. walac do pierwszej wypozyczalni kolo hotelu przeplacisz 2 albo 3 razy. idac do najtanszej BARDZO UWAZNIE przeczytaj umowe, bo na pweno jest jakis kruczek dotyczacy szkody i wtedy faktycznie moga chciec cie ojebac, ze niby ty zrobiles ta ryse na progu. ale generalnie korzystalem z przynajmniej 7-8 wypozyczalni i nigdy klopotow nie mialem.
Michał - Wto 24 Lip, 2012

wlasnie wróciłem ze splitu od maciusiowego
jak usłyszałem koszt naprawy to usiadłem... lol!

Mimo wszystko , finał jest dosyć optymistyczny mimo powrotu na lawecie .
LTL UBER ALLES !! :rotfl:

Maciusiowy - Wto 24 Lip, 2012

Sprostowanie:
1. Nie usiadles, bo siedziales :)
2. Krzykneli mi na starcie 50 tys kun za remont glowicy (bez jej sprawdzenia) - 50 tys kun, to jakies 26 tys zlotych...
3. W cylindrze 4 nie ma kompresji (uszczelka, zawor, whatever) - czekamy na pomoc
4. Jest super - jestesmy 'w rynku', gosciu gra na gitarze 'don't worry be happy' - jajebie

Anonymous - Wto 24 Lip, 2012

Michał napisał/a:
jak usłyszałem koszt naprawy to usiadłem... lol!


50KUNA? o_O

Michał napisał/a:
LTL UBER ALLES !!


Linear temporal logic?? xD

Maciusiowy - Wto 24 Lip, 2012

Sprostowanie:
1. Nie usiadles, bo siedziales :)
2. Krzykneli mi na starcie 50 tys kun za remont glowicy (bez jej sprawdzenia) - 50 tys kun, to jakies 26 tys zlotych...
3. W cylindrze 4 nie ma kompresji (uszczelka, zawor, whatever) - czekamy na pomoc
4. Jest super - jestesmy 'w rynku', gosciu gra na gitarze 'don't worry be happy' - jajebie

Anonymous - Wto 24 Lip, 2012

Maciusiowy napisał/a:
50 tys kun, to jakies 26 tys zlotych..


Ty się tam przypadkiem nie przesłyszałeś? może oni Ci silnik chcieli przerobić na taki TwinTurbo te sprawy??

Rasputin - Wto 24 Lip, 2012

Może sprawdź aparat zapłonowy. Ja miałem przez to wiele problemów :]
budzik - Wto 24 Lip, 2012

Rasputin napisał/a:
Może sprawdź aparat zapłonowy. Ja miałem przez to wiele problemów

:rotfl:

leszq - Wto 24 Lip, 2012

Maciusiowy, też stałem w tym korku...

Z dziewczyną znaleźliśmy pokój w Zadarze (Maciusiowy jeśli mogę Ci tu w jakiś sposób pomóc to daj znać (priv/660 428 577). Jakby ktoś chciał się spotkać to My chętnie się gdzieś przemieścimy czy coś. Megane przetrwała drogę bez problemów, żrąc przy tym mało paliwa :D Szkoda że aktualnie pada.... ale następne dni mają być ładniejsze.

//leszq

Franek - Wto 24 Lip, 2012

Michał napisał/a:
LTL UBER ALLES !!


Bart jedzie z laweto?

Michał - Wto 24 Lip, 2012

dostałem esa od macia że wlasnie wyjechał :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group