To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Michał - Czw 02 Kwi, 2009

dzwonił mario do mnie
ale nie powiem o czym gadalismy, bo to tajny projekt . Lutenet tez jest w to zamieszany

pP - Czw 02 Kwi, 2009

Cytat:
ale nie powiem o czym gadalismy, bo to tajny projekt

powiedz przynajmniej czy bedzie szybciej..

Michał - Czw 02 Kwi, 2009

będzie wolniej ale wyżej
zespół bmw chce wykorzystać 4 wymiar

Anonymous - Czw 02 Kwi, 2009

“The Stewards having considered the new elements presented to them from the 2009 Australian Formula One Grand Prix, consider that driver No 1 Lewis Hamilton and the competitor Vodafone McLaren Mercedes acted in a manner prejudicial to the conduct of the event by providing evidence deliberately misleading to the Stewards at the hearing on Sunday 29th March 2009, a breach of Article 151c of the International Sporting Code.

"Under Article 158 of the International Sporting Code, the driver No 1 Lewis Hamilton and the competitor Vodafone McLaren Mercedes are excluded from the race classification for the 2009 Australian Grand Prix and the classification is amended accordingly."



zabrali hamiltonowi podium :jupi: :jupi:

saxorulez - Czw 02 Kwi, 2009

ale że za co bo chyba nie rozumiem?
106 - Czw 02 Kwi, 2009

gdzies bylo ze za wyprzedazanie w czasie neutralizacji....
Anonymous - Czw 02 Kwi, 2009

Michał napisał/a:
szczerze ? :)
fajne są te filmiki ale szau nie robią .
za mało "efekciarstwa"
szczerze? mozesz zrobic najlepsze efekty ale jak opowiadasz historie poloneza ktory stoi na parkingu to i sie tylko nameczysz bez powodu. Mi najbardziej sie podoba w nich dokumentacyjnosc i to o czym one sa. Tez uwazam ze moglyby byc lepsze technicznie ale bardziej chodzi o tresc
GOKART - Czw 02 Kwi, 2009

To kto w końcu jest trzeci ? Była Toyota, potem McLaren a teraz ?
Anonymous - Czw 02 Kwi, 2009

saxorulez napisał/a:
ale że za co bo chyba nie rozumiem?


wjechal safety car.

hamilton nagle zjechal na bok hamujac (cwany ruch) ze wygladalo to na awarie, wtedy trulli go wyprzedzil (niewolno wyprzedzac przy SC). Dali Trullemu kare za wyprzedzenie, 30 sekund ktore z 3miejsca go przesunalo na 12ste. Teraz uznali winnego Hamiltona ze sie kretynsko zachowal zwalnianiajac i cofneli swoja wczesniejsza glupia decyzje.

Anonymous - Czw 02 Kwi, 2009

Jest tak jak sie skonczyl wyscig. Trulli ma 6pkt. Hamilton 0.
GOKART - Czw 02 Kwi, 2009

czyli jest cacy :) A zachowanie Ham'a bez komentarza... trafia do cennej kolekcji jego manewrów
Anonymous - Czw 02 Kwi, 2009

tfu, tzn nie jak sie skonczyl wyscig bo hamilton mial byc czwarty a w ogole go wyjebali. Tak ja to rozumiem. Wiadomosc jest sprzed kilku minut wiec nawet na stronie f1 jeszcze nie ma tabelki nowej
martin.h - Czw 02 Kwi, 2009

Piękna wiadomość, od razu mi się humor poprawił :D

A już jutro pierwsze treningi w Malezji, prognoza pogody nie jest optymistyczna, ale na pewno będzie się działo.

Anonymous - Czw 02 Kwi, 2009

martin.h napisał/a:
Piękna wiadomość, od razu mi się humor poprawił :D
no nie? :D
Anonymous - Czw 02 Kwi, 2009

JIMEK napisał/a:
saxorulez napisał/a:
ale że za co bo chyba nie rozumiem?


wjechal safety car.

hamilton nagle zjechal na bok hamujac (cwany ruch) ze wygladalo to na awarie, wtedy trulli go wyprzedzil (niewolno wyprzedzac przy SC). Dali Trullemu kare za wyprzedzenie, 30 sekund ktore z 3miejsca go przesunalo na 12ste. Teraz uznali winnego Hamiltona ze sie kretynsko zachowal zwalnianiajac i cofneli swoja wczesniejsza glupia decyzje.


Nie dość że popelnil tak 'cfany' ruch, to okłamał Stewardów, twierdzac że było inaczej, ze nie zrobil tego z premedytacją. Zatem obrazil powaznych gentleman'óf.
Bambo po raz kolejny udowadnia że duch sportowy mu obcy.
Że woli ten sport rozgrywać po swojemu.
Pokazał że lepszy to 'cfaniaczek' i kłamczuszek w dodatku.
Za to go nie lubię.
Takiemu Panu trzeba podziękować.

A wiadomość istotnie mnie ucieszyła :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group