To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] RPP 2011

Mick - Pon 21 Lis, 2011

To w takim razie wrzucam kilka filmików z Barbórki Cieszyńskiej załogi Adam Kędzierski / Michał Kłos
OS 1/4/7 Kubalonka


OS 2/5/8


by OS RECORDS

Bad-i - Pon 21 Lis, 2011

kurczaki na pierwszym filmiku ze srodka, wyglada jak by ten zawias byl kompletnie nie ustawiony (strasznie skacze)
Przem_106 - Pon 21 Lis, 2011

Dokładnie. Na wszystkich filmikach to widac. Poza tym bardo fajnie. Widac, ze auto z potencjałem, kierownik robi postępy, atmosfera w aucie swietna, tylko pozazroscic. Jazda bardzo mi się podoba. Sukcesow zyczę.
Wrobel - Pon 21 Lis, 2011

tego Kędzierskiego to jeszcze kojarze... a kto to jest ten Kłos? :rotfl:

pozdro dla wszystkich z ktorymi byla okazja zobaczyc sie na rajdzie :* ;D

qbica i Koto dzieki za numery do wulkanizatorow... z wszystkich zalog jakie mielismy na serwisie, Majki ktory jechal jako "000" nałapal najwiecej kapci, na koniec w lawecie


Bad-i - Pon 21 Lis, 2011

Mick napisz ile ten pug ma mocy - bo jechac nie jedzie wcale :(

I napisz tez dlaczego na drugim filmiku - tak od 1.20 kierowca wbija VI bieg przy 115 km/h ??

Mick - Pon 21 Lis, 2011

Badi, kierowca czeka na aktywacje konta i sam poopowiada o sobie i samochodzie :)
Yarko - Pon 21 Lis, 2011

Mick, pierwszy filmik 0:30 to Marek ?
106 - Pon 21 Lis, 2011

Przem_106 napisał/a:
Widac, ze auto z potencjałem

pomijajac skrzynie to mysle ze Twoja Nka pod gore na pierwszym odcinku nie
wyjechala by wolniej. onboard kompletnie nie oddaje KITCARA o mocy 170+

Bad-i - Pon 21 Lis, 2011

Mick napisał/a:
Badi, kierowca czeka na aktywacje konta i sam poopowiada o sobie i samochodzie :)


oo i super. Slyszalem ze kierowca zrobil duzy postep takze sam jestem ciekawy co napisze.

Patrzac na onboardy to sie tylko zastanawiam jak Ty czytałeś te notatki :)

GeKo - Pon 21 Lis, 2011

Fura zacna, ale skrzynia chyba za krótka i trochę przerasta kierowcę, albo wali na odcince albo na zbyt niskich biegach jedzie że aż się auto dusi.
Jego chyba nikt nie nauczył obsługiwać kłówki, to co zrobił za metą Kubalonki to już podsumowanie wszystkiego.

Mick - Pon 21 Lis, 2011

GeKon, to 2 rajd w tym setupie, już dostał reprymendę od Opała, za pałowanie na odcince :)
Mick - Pon 21 Lis, 2011

Yarko napisał/a:
Mick, pierwszy filmik 0:30 to Marek ?


tak, to samochód Marasa

martin.h - Pon 21 Lis, 2011

On wrzucił na luz ? o_O

Zawias rzeczywiście do ustawienia, ale przede wszystkim widać błędy tak jak pisał GeKo, w niektórych momentach możnaby śmiało pociągnąć do 140-150 km/h, a patrząc na licznik prędkość oscyluje w granicach max 100 km/h.

Ja wiem, że fajnie się tak gada sprzed kompa, ja pewnie pojechałbym podobnie, gdybym się nie zesrał na starcie ze strachu, ale po to też są te onboardy aby wyłapać błędy i poprawić jazdę :)

GeKo - Pon 21 Lis, 2011

Mick napisał/a:
GeKon, to 2 rajd w tym setupie, już dostał reprymendę od Opała, za pałowanie na odcince :)

To jeszcze reprymenda za jazdę na niewłaściwych biegach tak że auto się dusi, a stalowym obuchem za wbicie luzu w kłówce z innego biegu niż 1 lub wsteczny.

GeKo - Pon 21 Lis, 2011

martin.h napisał/a:
On wrzucił na luz ? o_O


TAK, też nie mogłem w to uwierzyć.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group